62
Nascar 09
  • Ryanxx18
    #62
    Sajna, nem adták ki Pc-re, csak PlayStationre és Xboxra!!!:(
    Ugy tom!
  • USAMEN POWER
    #61
    Basszátok meg... PCre mért nem adnak ki ilyet ?
  • Shaikan
    #60
    Nascar 08 PS3-ra eladó 4000 Ft-ért.
  • guardian hero
    #59
    Gagyi beállításokkal játszott bénán, ennyi. Maga a játék ott van a szeren, de legalábbis nincs mégegy, amiben 40 autó köröz a pályán...
  • Skyline
    #58
    Sosem fogott meg nascar játék,de megnéztem ezt a videót,hát ettől vagytok elájulva?:)
    Még mindig falipattogás,az egyik jelenetben vagy 150-el frontálpuszi a fallal visszapattan orrhorpadással a pályára és megy tovább...
  • Istencsászár
    #57
    F1 lesz jövőre:) WTCC meg a Simbinnél van... ha van normális pécéd akkor szerezd be a WTCC 07et, nemfogsz benne csalódni, igaz messze nem nextgen már, de minden bennevan ami elég a feelinghez... csak sajna kell alá vas, mert a gém nem sokkal lett szebb, de a gépigény 2szeres lett 1 év alatt:DD
  • guardian hero
    #56
    Jónak tűnik, kár, hogy ehhez sem elég a világ összes ideje sem :) Jöhetne már egy ilyen profin összerakott és licenszelt F1 vagy túraautó játék is...
  • Istencsászár
    #55
    Nascar 2009 HD rivjú
  • Istencsászár
    #54
    Ez egyenesen ronda:)
  • Istencsászár
    #53
    Gondolom annyira sikeres volt pécén a NASCAR SimRacing...

    NASCAR 98 1997 PlayStation, Sega Saturn
    NASCAR 99 1998 PlayStation, Nintendo 64
    NASCAR Revolution 1999 PC
    NASCAR 2000 1999 PlayStation, Nintendo 64, Game Boy Color, PC
    NASCAR Rumble 2000 PlayStation
    NASCAR 2001 2000 PlayStation, PlayStation 2
    NASCAR Thunder 2002 2001 PlayStation, PlayStation 2, Xbox
    NASCAR Thunder 2003 2002 PlayStation, PlayStation 2, Xbox, GameCube, PC
    NASCAR Thunder 2004 2003 PlayStation, PlayStation 2, Xbox, PC
    NASCAR 2005: Chase for the Cup 2004 PlayStation 2, Xbox, GameCube
    NASCAR SimRacing 2004 PC
    NASCAR 06: Total Team Control 2005 PlayStation 2, Xbox
    NASCAR 07 2006 PlayStation 2, PlayStation Portable, Xbox
    NASCAR 08 2007 PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360
    NASCAR 09 2008 PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360

    Nem mintha konzolon odalenne érte mindenki, de gondolom hogy az amcsi konzolos tábor körében népszerű és megveszik a játékot, Psre és Xbxora igy erre megéri elkészíteni.
  • Sada01
    #52


    Szép:)
  • N o N a m e
    #51
    konzol? -fav
    PC-re miért nem adják ki?!
  • guardian hero
    #50
    csak lesz PAL demó is... engem nagyon érdekelne
  • Istencsászár
    #49
    Régiózáras a demo... igy esélytelen nálam, mert a 08 nemigazán tetszett.
  • guardian hero
    #48
    Kijött a játék, tolja már valaki? (a témát át kéne rakni a konzolosok fórumába szerintem...)
  • N o N a m e
    #47
    Ez a ürge azt hiszi hogy a Nascar csak az ütközésekről szól...
  • leho94
    #46
    Htx!
  • ranGer2
    #45
    Steppenwolf - Born to be wild
  • leho94
    #44
    Pfúúú mi a zene címe? Ez kell nekem !
  • ranGer2
    #43
    Már csak az hiányzik hogy Bonust adjon a fal..
    Csak a zene miatt birtam megnézni megint..
  • leho94
    #42
    Konzolra hülyeség megvenni mert tök arcade az egész .. :(
  • ranGer2
    #41
    Amennyire tetszetős grafikailag, a képek alapján annyira lesz arcade, ez tuti, a másik meg hogy láttam youtube-n konzollal játszani nascart és csak fal mellett tudott menni, és falon súrlódva leelőzte a mezőnyt!
  • N o N a m e
    #40
    Developed in Orlando, Florida by EA Tiburon, NASCAR 09 will be available for the PLAYSTATION3 and PLAYSTATION 2 computer entertainment systems and the Xbox 360 video game and entertainment system.

    nem lesz PCre, lehet törölni a topikot..
  • N o N a m e
    #39
    A Simbin kellene megvegyen minden motorsport jogot és sok jó szimulátorunk lenne :)
  • gordon 24
    #38
    Ezt is értem de valahogy nem vigasztal:D 2008 van Alex!! És még mindig egy 2003-as játékkal játszunk!! És ha jól veszem ki a közel jövőben nem igen lesz ez másként!
  • Alexease
    #37
    A kizarolagos jogokkal lehet a legtobbet kaszalni, lasd Sony (WRC, F1).
  • gordon 24
    #36
    Ezzel semmi baj nem lenne. Ha csinálnának azt is. Nekem az a bajom csak, hogy megveszik a jogokat hogy senki ne csinálhasson csak ők. Erre kihoznak egy arcad játékot ami az én szemembe egy forintot nem ér, és még azt is megtiltják hogy akinek esetleg lenne hozzá kedve hogy szimulátort csináljon csinálhasson.
    Szóval ja.. Értem én csak mégsem értem.
  • Alexease
    #35
    A jatekosok nagy resze nem szimes es a jatekeladasok nagyresze sem PC-s, vagyis jo uzlet ez nekik, hogy minden evben kiadjak;) Europa de foleg Magyarorszag NEM piac...
  • guardian hero
    #34
    "akkor szerintem ki se kellene adniuk! Tök fölösleges"

    Ne magadból indulj ki, nem csak HC szimesek vannak a világon. Egyébként megnyugodhatsz, nem fenyeget az a veszély, hogy kiadják pécére is
  • gordon 24
    #33
    Megy ám!! Csak már nem ugy mint eddig.. Pont tegnap kezdtük a 2008-as évet:D Már csak 35 futam van:DD
  • gordon 24
    #32
    Az a baj ezzel is mint minden Ea-s termékkel.. Egy autos játék.. Semmi köze nincs a szimulátorhoz!

    Az rfactor Nascar modja elég vicces:D Leszedtem mentem vele 5 kört rühögtem egy jót és letöröltem...

    Szóval nem tudom, nem akarok senkit megsérteni ezzl.. De ha ez a játék olyan lesz mint a 08, vagy a Simracing akkor szerintem ki se kellene adniuk! Tök fölösleges.
  • Szabi1991
    #31
    igen, sajna a 2003-as van a GTR2-be :S
  • N o N a m e
    #30
    Azt hiszem 2003-as Nascar mód van a GTR2-höz, ezért nem töltöttem le, én az újakat szeretem, rFactorhoz van egy 2008-as, na azt majdnem minden nap nyomom :)
  • Sada01
    #29
    Az is jó:)
  • Szabi1991
    #28
    én a GTR2 ben szoktam néha Nascar-ozni :D
  • Sada01
    #27
    Hát én még ezt is mindig szeretem a 05 vagy is a SimRacingot :)

  • leho94
    #26
    Kezdek beleszeretni:DD
  • Sada01
    #25
  • Sada01
    #24
    Nem tudom nem én csináltam a képet meg én nem látom de néz utána mindenképen ha van hír jelezd:)
  • leho94
    #23
    Reménykedünk :)