10
  • raczger
    #10
    Üdv! Haverom eladná a jegyét, becopyzom az üzenetét:

    Sziasztok,
    Hátha valakit érdekel, van 1 db eladó jegyem a Duna Plázába.
    ha érdekel írj sms-t:
    hetven216nyolcvankettő60
  • Gathavor
    #9
    No ezévben kik, hova, mit?:D

    Az eddigi két év elég ellentmondásos volt számomra, az elsőben jobbak voltak a filmek mindenképp, de a másodikban a rendszer lett kiforrottabb (Legenda vagyok digital-ra épp csak befértem, kilöktem egy nyanyát az útbólXD)
    Ezévben úgy tűnik a jó filmek is megvannak és a beléptetésen is finomítanak majd (persze a Westend lett megint a főmozi, nem véletlen kétszer annyi teremmel mint a többi...)
  • winnie
    #8
    mivel egy cég rendezte, így nyilván csak náluk van. és baromság lett volna a pólusban is csinálni, így a 3 központiban volt.

    "ez a mozi fanok éjszakája el lett kurva azal hogy csak 3 moziban volt megrendezve."

    de ezt jó olvasni, hogy "el lett kúrva" azért, mert neked nem jött össze:) hiába az akció, az ajándék ló, lassú voltál és máris sírsz. tényleg el lett.

    szerintem, ha minden jegy elkelt, akkor jobban nem is lehetett volna összehozni.
  • Suffering
    #7
    Kurva életbe, bementem a westendbe nagy sorállás van. már csak 2 ember van előttem mikor jön a nagy kopasz melák és közli hangosan hogy ennyi vége, mind3 moziban elfogytka a jegyek menjenek haza, azt hittem ott esek össze. Szerintem ez a mozi fanok éjszakája el lett kurva azal hogy csak 3 moziban volt megrendezve.
  • Vogel
    #6
    Ott leszek, no de kaját piát tutira nem lehet bevinni, és csak az ottani méregdrága szart lehet fogyasztani. Ez igy nem jó :(
  • vanclemmons
    #5
    huhúú de nagyon ottleszek. csak találjak vkit, aki bevállalja :P
  • Skeez
    #4
    Kannás kóla.
    Kannás paks-drink.
    Zsák haló.
    Másnapra szabi.
    Már aki szombaton is tolja.
  • Ed Porter
    #3
    igen de ott van hogy "majd" :D
  • Rena11
    #2
    ez nagyon állat szerintem megyek a cikk végén a link nem működik
  • akyyy
    #1
    kár hogy csak pesten!