67
Alien vs. Predator 3
  • Rykov
    #27
    Addig ne várjon senki semmit az új AVP filmektől míg nem egy neves rendező és egy jó stáb áll neki, minimum 80 milkával.
  • KILLER2
    #26
    Van valami abban, amit mondasz.
  • W B
    #25
    az AvP2ben volt reális ahogy kaszabolta a dögöket (mennyiség)
    a másik: az AvPegy is reális. mert azok még ifjoncok, és ez az első harcuk aliennel.
  • KILLER2
    #24
    Na jó. 10-20 alien. Igy jobb? De akkor is gyenge a predator a filmekben.
  • W B
    #23
    NE tulozzunk
  • KILLER2
    #22
    Ja. Pedig egy predator csúnya hentelést tud művelni 50-100 aliennel szemben is.
  • datango
    #21
    igen , a predátor elég gyengusz ezekben a filmekben :) mintha az alien uralna mindent... :(
  • bertino
    #20
  • Ryleh
    #19
    Az 1.borzalom(szines csaj nem fázik(büszke ám de nagyon!!!)a sarkvidéken..hiszen ö már meg van jelölve....a nagy vadászat közben meg gyorstalpalohieroglifafejtötanfolyás.....,a ".hétvégén néz.....ha éppen ahhoz élesz kedv....várvavárom nincs.....azaz....foxéknak valoban Giger mester kivánságát javaslom:))
  • cicai
    #18
    nah az egy egész türhetö volt a 2. meg SZAR!!!!!!!!!!!
  • predator1982
    #17
    mert ez jutott eszembe amikor nevet kellett választani, hát ennyi a nagy sztori
  • II Rocky II
    #16
    predator mért vagy te predator?
  • predator1982
    #15
    sztem is az első volt nézhető, talán még azt mondom hogy sejtelmes is, de ez a második egy rakás szar volt, de éljenek a predátorok, vagyis én is:DDDD
  • KILLER2
    #14
    Hát a körömrágás asszem ki fog maradni.
  • Kmarha
    #13
    jó láttni vannak még optimisták. én több hibát nem követek el.. ha elkezdik vetíteni visszanézek és elolvasom a reagokat! Ti meg addig várjatok csak körmöt rágcsálva a csodára! Remélem eljő!
  • KILLER2
    #12
    Remélem, hogy végre lesz egy normális AvP film. Nekem az első egészen tetszett, de azt azért nem fognám rá, hogy jó volt. Nézhető, de nem jó. Valahogy úgy nem volt túl predatoros, de abban legalább mind2 idegen fajból láthattunk és harc is volt bőven. Ezzel szemben a mostani 2 inkább Aliens vs Humans kellett volna, hogy legyen, mert lényegében volt egy idióta emberi történet (tiszta transformers volt, fujj), ami olyan tipikus amerikai egyetemistafiúslányosszerelmese fos volt, meg voltak az alienek, akik marha sokan voltak és irtották az emberiséget. És voltak ugye a predatorok, azaz a predator, aki néha felbukkant a film során, csinált magának egy szar stukkert a plazmájából, ami szerintem negyon fos volt. Bennem szinte egy világ dőlt össze, mert egy predator az inkább a késeivel gyilkol vagy a kinyílós lándzsával és persze a korongizéjével. Játékban ugyan volt neki puskája, ami szerintem jó is volt, de az, hogy egy bumszli egykezes plazmával sétáljon....
    Meg ugye a predalien, ami bazi angy és erős volt. Én személy szerint nagyon vártam a végső összecsapást, mert ha már a film elég gyenge volt, gondoltam,h ogy legalább kapunk cserébe egy jó látványos harcot. Hát a nagy f@szt. Volt egy kb 2 perces harc, amiből 1 perc elment a végén azzal, ahogy egymást felszúrva döglődnek és az elején kb 20 mp, amiben a predator leveszi a maszkját. Szóval maradt 40 mp harc. Olvastam olyat róla, hogy látványos. Hát inkább egy jó kis pankrációt megnézek, mert ez is kb az volt. Egymásnak rohannak, predator neki a falnak, alien megpróbálja megnyamizni az agyát, pred letépi a harapókáját, azt felszúrja. Ennyi. Hát látvány az egy kegyetlen nagy 0 volt szeritnem.
    Pedig én csak egy jó AvP filemt akartam. Hát remélem, hogy ez a harmadik rész nem követi az eddig megfigyelhető lejtőt és lesz 2x olyans zar, mint a második. Bocs, hogy ennyit írtam, remélem, hogy nem olvassa ezt senki olyan, aki még nem látta a 2-t és nem vettem el tőle az élményt. Bár ami nincs, azt elvenni se lehet...
  • a_n_d_r_e_w
    #11
    1. nagyon sz@r
    2. nagyon-nagyon sz@r
    3. ???
    (szerintem is egyértelmü a minta :D)
  • CheAteR88 #10
    1 jo
    2 szar
    3 mégszarabb?
  • gyuri12
    #9
    a kettőre is ezt mondtam,és láss csodát...
  • PrisonMan
    #8
    Mi vagy te időutazó, hogy előre tudod milyen lesz???
  • gyuri12
    #7
    szar lesz
  • Jrex
    #6
    Ez az!:)
    W.B.:nem hiszem,mert addigra az emberek fegyverei majdnem utolérik a predatorokét,mondjuk akkor már a pred fegyvereken is fejleszthetnek.
  • W B
    #5
    hát... csinálják meg JÓL. és ha akkor is fikázzák akkor kapják be.
    (nem lehetne az alien sztorit vissza hozni?)
  • akyyy
    #4
    mert akkor jönnének a fikázók hogy újabb rókabőr, fuuujjj.
  • W B
    #3
    én egy jó gyarmati tengerészgyalogosos félét szeretnék. (nem értem mért kellet abból a korból kiszedni az eredeti alien történetet)
  • Seth
    #2
    Hát remélem is hogy kimennek végre az űrbe, vagy legalább előre ugranak pár évtizedet
  • W B
    #1
    Nos lesz harmadik rész is…

    SG cikkkkk itt.