67
Alien vs. Predator 3
  • gabe paul logan
    #67
    Ezt a filmet nem lehet elkészíteni 3 szemszögből vagy 2ből mert a predátornál nincs dialóg, viszotn csak úgy lehetne rendesen átélni a filmet mint a játékokat hogy saját-saját szemszögből van bemutatva a film, talán mint a vadászok bolygója könyvben úgy lenne és a főszereplő a predatorok közt lenne, bár ez sok embernek szúrja a szemét
  • smallville80
    #66
    kiváncsi vagyok rá
  • highlander15
    #65
    De miért ezek a gyökér Strause-ék akarják rendezni?AvPR-től kismilliószor többet vártam,mint amit adott.Az összes Predator filmet rengetegszer megnéztem,kedvenc filmjeim,Alieneket is láttam,első AvP is tetszett,de Requiem...Mondhatni S-Z-A-R!A bratyók akármennyire is nagy fanok, filmet rendezni azt nem tudnak!
  • Garga Pitic #64
    Csak gratulálni tudok neked, ha a formátuma alapján ítélsz meg egy filmet.
    Az eredeti Alient és az első Predatort fekete-fehérben monó hanggal 4:3 képaránnyal láttam először és azóta a kedvenc filmeim közt vannak.

    Az AvP2 filmen a világ összes 3Dblueraydvdhd7.3-a sem segít.
    Azért nem, mert ratyi.
    Semmiben nem hozza az első 3 Alien film vagy a Predator mozik szintjét.
    Na jó, több csecsemőt ölnek benne, ha ez számít és volt pár valóban nyers és zora jelenet, de az eredeti filmek után tizenhuszon évvel ez nem fejlődés.

    Logikátlan. Az Alien filmekben 1-2 napig tartott, mire kikelt a kis genyó. Itt elfordulsz, és mire visszanézel már nincs meg a szereplő. És nem is hiányzik.
    Meg tudsz nevezni kapásból akár egyetlen karaktert? A Yutani csaj és C.B.Weyland nem ér.
    Történet nem sok van. Oké, mondjuk a szereplők nem is tudják, mi történik, és úgy nehéz történetet összehozni, gyakorlatilag az invázióról szól az egész.
    Kis vágással mehetne a National Geographicba természetfilmnek, annak elmegy, akkor nem fikázom, bocs.

    Az első Alien film egy klasszikus, a saját műfajában és azon kívül is. A Predator is tele volt új ötlettel.
    Ez a film egy műanyag sokadik rész. A Fox lehúzta a sokadik bőrt a rókáról.
    Olyan Britney Spears-féle sztárság. Azért sztár, mert azt mondják, hogy az. Önmagában nem áll meg, felejthető.

    Amúgy kösz neked és Darkoo-nak, hogy a kommentem legfontosabb részére reagáltatok. Sajnos arra már nem emléxem, a kamera melyik részén volt a nézőtérnek és hogy 700 vagy 730MB volt-e a letöltött film :)



    Szóval, hogy kapcsolódjunk az AvP3-hoz is, közzéteszem komoly megfigyelésemet a sorozattal kapcsolatban és némi jóslásba is bocsátkozok a leendő új résszel kapcsolatban:

    Alien vs Predator: kicsit véres, következetlen, ratyi
    AvP2 : véresebb, még következetlenebb, ratyibb
    AvP3 : valószínűleg még véresebb és még ratyibb
  • InfectedMann
    #63
    Garga:
    Csak kezet tudok veled fogni, hogy egy ócska szar hulladék kamerás verzió alapján ítélsz meg egy filmet.
    Komolyan mondom torrent oldalakon betiltanám a kamerás rilízeket a HD világában.
    Min. akkor már egy DVDripet megnéz az ember. Sosem értettem ezt a kamerás őrületet.
    Mondjuk ha HD kamerával vennék fel a filmeket a moziban az jó lenne, de így :D Hulladék.
  • Garga Pitic #62
    Úgy lehetett, lényeg, hogy nem hagyott igazán maradandó élményt.
  • macleod2005
    #61
    Ezek az óriás alienek az egyik alien könyv trilogia alapján kerülnek majd elő, de az a baj azzal hogy nagyon eröltetik annak a rejtéjnek a megoldását, amit az eredeti filmekben nagyon takarnak (honnan jöttek a dögök, és hova mennek).
  • Klemice
    #60
    talán januárban volt fenn kamerás verzió
    novemberben még le sem adták a filmet
  • Garga Pitic #59
    Nov/decemberben?
    És különben is: ismeretlen második részt nem töltök le nagy méretben.
  • Darkoo
    #58
    Már egy tucat dvdrip fent van a neten, de te a kamerás változatot töltötted le. Pff gratula:D
  • Garga Pitic #57
    Megnéztem AvP2-t, egy kamerázott változatot.
    Nekem elég összevissza katyvasznak tűnt, úgyhogy se moziért, se dvd-ért nem fizetek.

    Három dolog viszont tetszett:

    1. Ahogy az alienek elárasztják a várost, az nagyjából pótolja azt, hogy Aliens-ben nem ábrázolták Hadley kolónia elestét, olyan brutális egy-két jelenet.

    2. Az ócska minőség, a folyton elmászó fókusz miatt olyan volt, mint egy dokumentumfilm.

    3. A szereplők egy csapatszállítóval valami távoli tiszt tanácsára elindulnak a város közepe felé. Ekkor valamelyik egyforma szereplő elkezd azon agyalni, miért befelé mennek, hisz ott a leggázabb a szitu.
    Egy másik kijelenti: -Menjünk, a kormány nem hazudna nekünk!
    Na, itt tört ki az amerikai moziban a röhögés.

    Szóval szerintem a jó forgatókönyvet rég felhasznnálták: a játékban.
  • ugot2know
    #56
    lehet kultuszlerombolás a cél.
    amíg fosch forgatókönyveket eszkábálnak össze - lehet sóherek a jó forgatókönyvért,de mindent megadnak a látványért - addig ne is várjunk jó filmet
  • W B
    #55
    AvP3 :p
    igen én követtem el ezt a rajzot. kb. egy éves unalom rajzomat kipingáltam fotoshoppal. (megjegyzés, ez az leső alkotásom)
  • W B
    #54
    hát, fel állíthatunk egy olyan szabályt, hogy ha a gazdatest nem a túl megfelelő, (vagyis tehénből otromba dög lenne) akkor csak azt a néhány jó tulajdonságot használja fel, a többit meg kiegészíti. meg mivel ha jól tudom a föld alatt volt nagyrészt az üzem, ezért a szük helyekhez alakalmazkodott.
  • Jrex
    #53
    szerintem az alien3 nak nem a rendezői változatát kell alapul venni,mert akkor szarvának is kellene lennie,mint ahogy a predaliennek "haja",hanem amikor kutyából kel ki.
  • W B
    #52
    hát, a pilótákból sem kel ki akkora dög. mert ha nagy a gazdatest, túl nagy, akkor inkább kisebb lesz az alien. (ökörből kikelt runner)
  • KILLER2
    #51
    Na bazmeg, megint egy marha nagy ötlet... Inkább olyanokon újítanának, ami n kéne. Sok baj van az eddigi filmekkel, de szeirnetm az alienek abszolút rendben vannak. Persze, vannak nagy alienek, az anyák. De a leggyakoribbak a "kicsik". Hát asszem ez is jó szar lesz.
  • W B
    #50
    ezek alapján az AvP3 még mélyebbre sülyed....
  • KILLER2
    #49
    Azojból sincs ám sok. A legtöbbet az embereket látni szerintem. Pedig néztem volna valami jó látványos, trancsírozós AvP filmet.
  • Jrex
    #48
    szerintem meg az alieneknek jutott kevés szerep,szinte csak annyi ,h ölnek(tom az összes részben,de itt valahogy kevés)egyébként nekem tetszett.
  • predator1982
    #47
    soha sem tudhatod mi lakozik a felszin alatt, amúgy meg csak vicceltem ám, én speciel nem vagyok nagy fan, bár láttam mindkettő részt
  • Xerxész
    #46
    Kinek a pap, kinek meg a néje...
  • InfectedMann
    #45
    Csőlátás powa :)
  • KILLER2
    #44
    Hát ha róla is szól, sokkal több szerepe van benne annak a barom drácnak meg a ribancának, mint a nagy vadásznak. Szar a film és ennyi.
  • Xerxész
    #43
    Akkor te nem valószínű, hogy az AvPR-t nézted...ugyanis többet szerepel benne a Predator, mint az Alienek...kezdjük mindjárt ott, hogy őróla szól a film, az ő küldetéséről, hogy likvidálja az idegeneket a Földön.

    Egyébként tényleg korai még ez a topic. Hivatalosan még be sem lett jelentve, hogy lesz 3. rész. A folytatás elkészítésének feltétele ugyan teljesült (az AvPR hozta a hasznot), de ez még nem jelenti azt, hogy lesz is.
  • InfectedMann
    #42
    Kicsit korai még a topic.
  • Legend Killer
    #41
  • W B
    #40
    embernek nézel ki... nem vagy yautja
  • predator1982
    #39
    dehogynem,itten vagyok:-)
  • Legend Killer
    #38
    "Patkány a tököm." :D, W.B.nek ez anno nagyon teccett, ha másé nem, ezé nézd meg :DD.
  • KILLER2
    #37
    Talán, csak az jobb lenne. Ez főként az emberekről szól, a 2 faj harca mellékes.
  • w77d
    #36
    tehát ez inkább egy Alien 5-nek megfelelő film??
  • KILLER2
    #35
    Hát. Megnézni még mrg lehet. De a nagy részét egy idióta érzelmi szál tölti ki, a maradékot meg alienek. Predatort nem is nagyon látni.
  • w77d
    #34
    gyerekek tényleg ennyire szar a 2? egyáltalán nem érdemes megnézni???
  • KILLER2
    #33
    Igazad lehet, ezt el is felejtettem.
  • W B
    #32
    mert azok még ifjoncok voltak. Az volt a beavatás...
    mit nem lehet ezen érteni?
  • KILLER2
    #31
    Első nekem is viszonylag tetszett. Csak túl gyengének tűntek benne a Predatorok. A kettő viszont egyértelműen szar.
  • Legend Killer
    #30
    lol, régen az egyet is fikázta mindenki, nekem az teccett... most a kettőt fikázzátok, az egy meg má jó? :DD
    A végén pár év múlva a kettő is tűrhető lesz :D, de nekem mondjuk a 2dik nem teccett annyira.
  • KILLER2
    #29
    Akkor azokat szidom. Lényeg, hogy szar a film.
  • Seten
    #28

    És arról tudsz, hogy nagyon sokat kivágtak a filmből?
    Szóval ezzel kapcsolatban ne a készítőket szidd hanem a producereket! :)