420
Asus EEE pc, MSI, és a többi kis méretű laptop
  • exy1
    #321
    De micsoda profi kis cuccos, -nem?
  • Alwares
    #322
    De, jó lenne egy ilyen. Bár én bőven örülnék egy egyszerű netbooknak amibe lenne Dvd lejátszó. Filmekhez nagyon fasza lenne... De olyan meg nincs sajna :(
  • Montanosz
    #323
    vegyél külső dvd-t, vagy van már mindeféle átalakító, némi házibarkácsal pár ezer forintból megúszod
    http://kelzsoca.atw.hu/
  • Solten
    #324
    Eee PC-k legszebbike



    Na az N10 után egy újabb értelmetlen, drága, giccses sz@r...
  • Csuhai G
    #325
    Most tényleg kiadták egy az egyben az 1000H-t csak más dizájnnal? Ráadásul jóval drágábban? :D
  • Solten
    #326
    Tényleg :) Adnak mellé 30GB online tárhelyet meg egy 16GB-s SD kártyát, mindezt 157 ezer Ft-ért... Ráadásul az 1000H üzemidőben is leveri:



    Meg ez mitől szép?? Szerintem ocsmány, a krómutánzatokkal meg az ujjlenyomatgyűjtő kávájával :)))
  • exy1
    #327
    Ennek is vastag a kerete. Csúnya ha mondom!
  • Csuhai G
    #328
    Jaja, elég vicces..
  • exy1
    #329
    Szóval a 280-as szélességbe belefér a 12 colos képátló. Ez bizonyított tény. Azt gondolom, hogy a nyuszi ezt fogja tojni húsvétra. Méghozzá olcsó 100e Ft alatti kiadásban. Vagy ha nem hát kisnyúl. :-)))
  • baca01
    #330
    Megokosítottam a kicsikémet 2 giga geil rammal, most repülhet rá a vista home premium had szaladjon izibe...
  • Solten
    #331
  • baca01
    #332
    Jelentem felraktam a Vista Home Premium Sp1-et és kifogástalanul működik 2GB rammal, minden program és hardver működik rajta, egyedül az eee storage-t nem tudom feltelepíteni, mert hibát ír ki telepítés közben és megszakad... :S
    Van rá valami megoldás? Nagyon megszerettem, hasznos és nem szeretnék tőle megválni.
  • baca01
    #333
    Megoldottam, Asus honlapjáról leszedtem a legújabbat ami gond nélkül feltelepül!
    Hibátlan, minden megy vistával tökéletesen és nagyon gyorsan! :)
    Megvagyok nagyon elégedve vele, marad rajta xp helyett. :)
  • Xenu
    #334
    Az EEE Storage amúgy mire jó?
  • Montanosz
    #335
    afféle virtuális merevlemez, ha már az eee-ben nincs
    ott tárolhatod a cuccaidat
  • Xenu
    #336
    Online tárhely?
  • baca01
    #337
    Igen!
    10GB online tárhely, ahol fent vannak a legújabb driverek, programok is, valamint vannak fent apró alkalmazások, játékok, képek, zenék is.
    Hasznos kis dolog ám. :)
  • Solten
    #338
    Azt olvastam csak 1 hónapig free. Vagy 1 évig?
  • Csuhai G
    #339
    1 hónap az kb semmi, tehát gondolom 1 évig. :)
  • baca01
    #340
    Ti milyen játékokat próbáltatok?
    Én Vista Home Premium-on próbáltam a:
    -Need For Speed Porsche Unleashed-et
    -Need For Speed Hot Pursuit 2-t
    -Colin McRae Rally 2005-öt
    -Pokoli Szomszédok 1-et
    -Pokoli Szomszédok 2-t
    Ezek tökéletesen akadás nélkül futnak nálam.
    A GTA San Andreas kicsit akad de simán játszható, a Need For Speed Most Wanted meg nálam nagyon akadt, az élvezhetetlen.

    Várom a tapasztalatokat! (Eee Pc 1000H)
  • Montanosz
    #341
    helo
    mint írtam rome: totall war simán és hidden dangerous 2
    mást nem nagyon néztem

  • Solten
    #342
    Problémamentesen fut:

    - Spore
    - Civilization 3
    - Civilization: Call to Power
    - Sim City 4 Deluxe
  • Csuhai G
    #343
    Én egyelőre csak a Syberia-val játszottam rajta, az tökéletesen fut. (Bár régi is, kalandjáték is, tehát nem csoda :D )
  • baca01
    #344
    Én inkább a 3D-s játékokat néztem, meg is lepődtem hogy a GTA San Andreas hogy fut rajta, a Most Wanted viszont már nagyon szaggat, gondolom azért mert abban sokkal több a csicsás effekt.
  • passatgt
    #345
    na, lesz a sony-nak is egy kisebb netbookja

  • Solten
    #346
    Nem az a kérdés hogy kinek lesz hanem kinek nem lesz :) Az Asus kitűnően ráérzett erre a piacra, azóta a többiek csak koppintják :)
  • Gnome
    #347
    Láttátok már?:P
  • Solten
    #348
    Ezdesz@r...
  • passatgt
    #349
    enniy energiát fektetni egy ilyen videó megcsinálásába:D

    nem hülyék kicsit se:D
  • Solten
    #350
    Próbáljátok ki ezt a game-t:



    Nagyon kemény... :)
  • Inquisitor
    #351
    Link1
    Link2

    Egész pofás ez a Sony Vaio P series. Csak drága pöttyet. Ja és még véletlenül sem "netbook" a gyártó szerint, mert az már snassz nekik ;)
  • Solten
    #352
    Nem is az, a méretéből (hol a touchpad??) és az árából adódóan (alapmodell: $899.99/€665/£598), inkább egy elcseszett hiperdrága UMPC-szerűség :)

  • passatgt
    #353
    ott a kis piros a ghb között, azzal sokkal könnyebb mozgatnia akurzort mint touchpad-al:)
  • Csuhai G
    #354
    Hatalmas game, már hónapok óta szinte csak ezzel játszok. :)

    Egyébként én személy szerint gratulálok a Sonynak, baromi jól néz ki a netbookjuk, végre nem a megszokott formákkal találkozhatunk (mondjuk ezt a "pöcökegeret" egy régebbi Toshibámon utáltam használni, de gondolom könnyen megszokható). Az árával pedig sikerült elb*szniuk a sikert, mert ennyiért nem hiszem, hogy bárki megvenné. Kár érte, 80.000 Ft körül nyerő lenne.
  • Solten
    #355
    Nekem nem, bátyám IBM-jén nem jött be (bár ez az én problémám de nem hinném hogy egyedül lennék vele) :)
  • Solten
    #356
    Olyan sz@rul van megoldva, tuti lenyomkodod a környező billentyűket használat közben... :)
  • Csuhai G
    #357
    1 haszna azért van: nincs olyan, hogy írás közbe hozzáérsz a touch padhoz és aztán sorokkal írsz feljebb, stb. :)
  • Solten
    #358
    Csak a bénák érnek hozzá... ;)
  • Alwares
    #359
    Most így másodjára megnézve,nem is rossz ez Vaio gép. Van benne GPS azzal pedig nagy királyság lehet kocsiban is. Na majd pár év múlva ha az akkori Vaio P 120k lesz kelleni fog egy :)
  • Csuhai G
    #360
    Akkor én legalább 2-3 hétig bénáztam. :D
    Mindenesetre aki először használ laptopot, annak elég zavaró. :)