9
  • sanner011
    #9
    Azért ezt így nem mondanám, talán hogy minden gyártónál megvan a szar, és a jó is.. csak az árak alakulnak máshogy. X)
  • raingun
    #8
    Hát ez nagyon baró ahogy előtérbe mosolyog a csaj, hátul meg nyomja a pánikot (vagy akármit)a másik :D
  • Su0my
    #7
    hát pedig nokiánál ócskább telefon alig van.. na jó, Sony-Ericsson, alcatel
  • Me Ga
    #6
    Soha ne vegyél Samsungot...
    Műsfél éve elkövettem azt a hibát, hogy az addig bevált Nokia helyett egy Samsung SGH-X700-at vettem. Többen ajánlották, hogy ilyen jó, olyan jó, olcsóbb is mint a Nokia... én meg bedőltem.
    Másfél év alattt 2x volt szervizben, hetekig szarakodtak vele, most is ugyanolyan szar, mint amikor megvettem.Már csak fél év, lejár a hűség, és újra Nokia.
    CSAK Nokia!
  • Zocsi
    #5
    <OFF>
    Nekem azért jönnek be, mert eddig csak a hagyományos "choclate-bar" jellegű telóim voltak. Most valami mást akarok venni... A samsung meg szimpi, mert elég okosak a telefonjaik ás van bennük egy kis desing is - szerencsére nem szállnak el úgy, mint az LG-s desingerek. Samsungéknál tudnak újítani, meg mertnek is... De bizonytalan vagyok...
    </OFF>
  • YMan
    #4
    Zocsi: az új samsungok meglepően jók, én is féltem tőlük, de póttelefonnak vettem egy olcsóbbat mit veszthetek alapon...


    hát... ha egy gagyinak szánt telefon ilyen minőségü mint ez, akkor bátran fogok merni kipróbálni drágábbat is.
  • Zocsi
    #3
    Amúgy a csaja háttérben mit vállal?
  • Zocsi
    #2
    Szép. Gondolom nem lesz occsó... Nekem nagyon tetszenek a samsung mobilok, de valamiért tartok tőlük. Kicsit összeharácsoltnak tűnnek nekem. Hiáynzik egy hajszálnyi valami belőlük, hogy iylet vegyek... Addig meg marad a kissé konzervatív nokia.
  • Brainpumper
    #1
    Egyszerűen nem tud már olyat mutatni egy telefon hogy le akarjam cserélni a 3 éves SonyEriccson K750i-met