136
Internet Explorer 8
  • blackgamer
    #16
    és ezzel működik a flash? mert nekem IE7-re az istenért nem akar települni
  • Dzsini
    #15
    Beta - azért adták ki, hogy tesztelje mindenki, és írja meg/küldjön feedbacket hogy mi megy, mi nem megy, stb... aztán majd őszre (szerintem leghamarabb akkor) lesz belőle végleges, addig még pár kör javítgatás.
  • PyRex
    #14
    az lehet, hogy az acid2 teszten átmegy, DE:

    ez az ie8 érdekesen kezeli a dom-ot, meg a css-t :)
    többek között objektumok átlátszósága, objektumok méretezése, mozgatása, pozicionálása, stb. több javascript nem megy vele, ami amúgy eddig az összes böngészben kiválóan működött, szóval valami nem ok...
  • Mr_no_NaMe
    #13
    Most mit pattogtok? Még így is háromszor jobb mint a mostani firefox, tehát nonszensz :D
  • The Garrett
    #12
    tudod az igazi férfiak IE -t használnak! :D
  • Blasta
    #11
    Halovány lila fingom nincs mi a pöcsnek kell IE-vel szenvedni, amikor évek óta több ingyenes, jobb alternatívát lehet használni...

    De ahogy érzitek :))))
  • r4pt0r
    #10
    Ezért kell gyakrak updatelni. pl én az ie8 install közben a pipát kinyomtam, és lásd fent volt max 1 perc alatt a progi. Jó persze az update része nem tökéletes, de nem is kell használni, arra ott a win update. :D
  • DjDano
    #9
    Egyébként nekem se akar települni... Bár 2 hete gondok vannak a frissítések telepítésével is, állítólag a MS kiadott valami foltozást, ami meggátolja a warez winek frissítését.
  • Dodo55
    #8
    Meg ott a biztonsági központ is, ami az arcomba nyúl ha nincs vírusírtóm, ennek ellenére a telepítő nem veszi észre, hogy ott a NOD32, és még elhúz 5 percet a beépített víruskeresőjével.
  • Dodo55
    #7
    ...
    Elmagyaráznád miért kéne már optimalizálni egy telepítőprogramot?
    Annyira megterhelőek lennének az ezer éve használt (ki)tömörítő algoritmusok, meg fájlmásolások, meg registry baszogatások egy mai gépnek? Vagy talán a fájljaimat titokban felindexelő algoritmuson kéne optimalizálni? Az lehet, mert kicsit sem feltűnő, hogy 5 percig kerek 0 a sávszélességhasználatom, miközben azt hazudja, hogy frissítést tölt le.
  • ivjoe
    #6
    Hát ezt tényleg kell optimalizálni. -.-
  • DjDano
    #5
    Ha anniyra értesz a számítógéphez, akkor tudnod kéne, hogy egy beta telepítő (főleg az ilyen korai beta) még optimalizálatlan.
  • Dodo55
    #4
    A új Microsoftos telepítőket be kéne tiltani, mert súlyosan agysejtroncsoló hatásúak.
    5 percig tölti a frissítést 0 sávszélhasználattal
    ezután megindul tényleg és 10 másodperc alatt letölti
    10 percig telepíti a frissítéseket, amikor még fel se rakta magát a programot
    ezután pedig rámparancsol, hogy restartoljak, mert nem sikerült a telepítés, és különben nem tudja visszaállítani amit elkúrt. De azért azt nem mondja meg mi volt a gond, MAJD RESTART után hajlandó elárulni.

    Komolyan mondom ha valamihez nagyon értek az a számítógép, de azt el nem tudom képzelni, hogy egy Microsoft program telepítőjének miért van 10x annyi időre szüksége.

    De most meg letöltetett velem valami frissítést, ami végre kinyögte, hogy nem az én oprendszerem nyelvéhez való.

    Elmondanátok nektek hogy sikerült feltelepíteni?
  • RelakS
    #3
    Vajon a Microsoft miért nem tud egy épkézláb png kezelő algoritmust megírni?


    Amint középen látható, a .gif és a .png színei eléggé eltérnek egymástól. A bal oldalon egymás mellé raktam a gif és a png képeket, hogy látszódjon, azoknak a színe gyakorlatilag azonos, míg a jobb oldalon az eltérés látszik :S
  • RelakS
    #2
    Ejj... a kis rohadék átment az Acid2 teszten... ideje beszerezni a FF3 bétát tesztelni
  • Carlos HUN
    #1
    Letölthető az Internet Explorer 8!

    Egy január eleji hírünkben még arról számoltunk be, hogy ez év közepén találkozhatunk a böngésző bétájával, ám úgy tűnik közben megváltozott a menetrend.

    Legalábbis erre tippelünk, hiszen a nyolcas böngésző bétája egyenesen a Microsoft oldaláról tölthető le. Az előzetes hírek szerint a Microsoft ismét ráfeküdt a biztonságra, de lényeges pont a fejlesztésnél a szabványoknak való megfelelés, és a hetes verzióban meglévő funkciók bővítése, javítása.




    Aki kipróbálná az új verziót, az kattintson e hír forráshivatkozására! Magyar változatot egyelőre senki ne keressen rajtunk.

    Letöltés Itt!



    Forrás:hocponthu