782

  • RAZOR27
    #782
    Gondoltam, ha már a Halo-t is ez ihlette xD
  • Steve Q
    #781
    Ez nem tudom, hogy jön a topic-hoz, ami amúgy is halott már. Az erre való témába írd be.
  • RAZOR27
    #780
    Haj
    Nemtom ki jár még ide egyáltalán xD
    Na a lényeg az, h SoS-be kéne nekem Larry Niven-től a Gyűrűvilág (Ringworld) magyarul xD Még jónéhányéve megvolt, gugliból simán kihalásztam, de nemnagyon találom most x/
  • Vardar
    #779
    Őrült dologba kezdtem, elkezdtem írni egy Halos könyvet:D Olvassátok a "trailert" örömmel:
    A fedezet:
    Az Ember-Szövetség háborúban vesztésre állunk. Egymás után veszítjük el a bolygókat és az ellenség csak közeledik belső gyarmatok és egyúttal a Föld felé. Teszi mindent felperzselt bolygók százai és ártatlan civilek milliárdjainak hátrahagyásával. A UNSC minden mozgatható hajóját beveti, hogy megállítsa a pusztító hordát, de hiába. Rendszerek vesznek el úgy, hogy akár csak egy lövés is eldördült volna. Csakis ott menekülhetnek meg a lakosok, ahol három- négyszeres túlerőt tudnak kialakítani csapataink. Vagy ott, ahol feltűnnek a UNSC legendás katonái, a SPARTAN-ok. De ez csak az esetek 40-50%-a…

    Sok más bolygóhoz hasonlóan a Kappa Octanus sincs a harcok élvonalában, azonban őt is elérte a Szövetség keze. A UNSC csupán pár szállító hajót, egy korvettet és alig egy ezrednyi katonát tud küldeni, a bajba jutott kolónia megsegítésére. A vállalkozás eleve kétséges sikerű. Hogy lenne képes pár száz ember megállítani a Szövetség több ezres áradatát? Valószínűleg sehogy, de mint annyiszor, most is szembeszállnak a tengerészgyalogosok, hogy megmentsék a bolygón rekedt civileket…
  • Vardar
    #778
    ÖÖ. Wörd így írta ki. Akkor fekvő kép kell és 15,88x4,13 cm.
  • RAZOR27
    #777
    a méretek amiket adtál álló képhez vannak, ha fekvő kell szólj, azért megcsináltam így.
    [link]
  • Vardar
    #776
    4,13x15,88 cm-es kép.
  • KILLER2
    #775
    Beírhatnád ide is aképet, talán én is megpróbálnék alkotni rá valamit.
  • Vardar
    #774
    Fekvő kellene. Méretet majd holnap tudok mondani miután kipróbálom, hogy hogyan kellene kinéznie.
  • RAZOR27
    #773
    Kéne némi fix dolog a képpel kapcsolatba.Pl. hogy fekvő vagy álló, nagyjából a kép arányát megadni, ha már a méret nem bizti.
  • Vardar
    #772
    Razor barátom nem szeretne jelentkezni?:D
  • Steve Q
    #771
    Cortana nagyon emberi személyiséggel rendelkezik, ő ezért más lapra tartozik. 343 GS-nek meg már évezredek óta meg van lazulva pár szupravezetője, szóval ő semmivel se jobb a Deákné vásznánál :)
  • Vardar
    #770
    Cortana legalább poénkodott. 343 GS meg orbitális:D Ez max károgni fog, hogy meghalunk!, meghalunk!
  • Steve Q
    #769
    Nono, sose becsülj alá egy mesterséges intelligenciát, mégha az egy "buta" MI is :)
  • Vardar
    #768
    Ha az a smiley egy MI akkor eléggé EMO.
  • RAZOR27
    #767
    Eddig is tudtuk, csak eddig Recon néven volt (tegnapig) szeretettel várjuk.
  • Protonic
    #766
    Van egy jó hírem!!:D Jön a HALO ODST:D ha nem hiszitek...:)


    hír

    video
  • Vardar
    #765
    Na, Halo fanok! Nagy kérésem lenne hozzátok. Kellene egy "összcsoportképet" készíteni a Halo 1,2,3ból egy projektemhez:D Mindenki azokat a személyeket rakja be akiket akar, de ha lehetne ne legyen már oly hatalmas mint egy A4-es oldal:D Konkretice egy újságcikk mellé elférjen. Előre is köszönöm PS-es tevékenységeteket.
  • S8DJ
    #764
  • RAZOR27
    #763
    kicsit olvass lejjebb
  • S8DJ
    #762
    hát fiúk van egy jó hírem jön a következő rész a Halo 3: Recon
  • Vardar
    #761
    Most égett el épp az egyik ODST pod. Még én is csak az elején tartok.
  • Steve Q
    #760
    Mostanában nem tudok haladni vele, túl sok a tennivalóm és semmi időm nincs rá :(. Az idézett részhez viszont tudok fordítást mellékelni, ezt ugyanis már lefordítottam. Íme:

    "- Tehát – folytatta Wellsley, hangját a parancsnok fülhallgatójába továbbítva – az űrből mért telemetrikus adatok, valamint saját elemzésem alapján a HS2604 jelű épület tűnik megfelelőnek. – Az MI hanghordozása kissé megváltozott, ahogy egy társalgási szubrutin futásnak indult. – Esetleg elnevezhetnéd „Gawilghurnak” az erőd után, amit Indiában vettem be.
    - Kösz, – morogta Silva, miközben a kabin megint átfordult – de inkább mégse. Először is: nem te vetted be az erődöt, hanem Wellington. Másodszor: 1803-ban egy szál komputer sem létezett még. Harmadszor: egy katonám se tudná kimondani, hogy „Gawilghur”. Az „Alfa Bázis” elnevezés nagyszerűen megfelel majd helyette."
  • Vardar
    #759
    Steve, a Flood-al hogy állsz? Én most kezdtem el olvasni, de nagyon durva:D Egy ODST parancsnok-katonai AI párbeszédet bemásolok, hátha tetszik.
    “So,” Wellsley continued, his voice coming in via the officer’s ear plugs,
    “based on the telemetry available from space, plus my analysis, it appears
    that the structure tagged as HS2604 will meet your needs.” The AI’s tone
    changed slightly as a conversational subroutine kicked in. “Perhaps you
    would like to call it ‘Gawilghur,’ after the fortress I conquered in India?”
    “Thanks,” Silva croaked as the pod inverted a second time, “but no thanks.
    First:you didn’t take the fortress, Wellington did. Second: There weren’t any
    computers in 1803. Third: none of my troops would be able to pronounce
    ‘Gawilghur.’ The designator ‘Alpha Base’ will do just fine.”
  • Vardar
    #758
    Akkor jelezzen aki akar jönni.
  • KILLER2
    #757
    Hátőőő. Lehet róla szó, csak akkor legyen valami csapat is (3+ ember innen), meg akkor megint elő kell kerítenem a Halo-t.
  • Vardar
    #756
    Holnap csapjunk egy őszi szünet búcsúztató Halo hentelést?
  • Vardar
    #755
    Szerintem megoldják azzal, hogy egy túlélő sem marad:D
  • RAZOR27
    #754
    Röstellem, de nem néztem végig, nem vagyok oda az Rts-ekért, mégha az Halo is.
  • Steve Q
    #753
    Ha láttad a videót, amit Protonic belinkelt, akkor láthatod, hogy késő, már belerakták...
  • RAZOR27
    #752
    Kétlem, hogy belerakják, nem engedné azt a bungie (remélhetőleg...)
  • Steve Q
    #751
    Megnéztem párszor, tetszik, hogy a katonákat fedezékbe lehet küldeni, így kevesebb anyagi erőforrás megy el tengerészgyalogosok nagybani termelésére . Azt viszont felettéb furcsállom, hogy a Halo Wars-ban szerepeltetni akarják a Flood-ot is. 2531-ben a Harvest bolygón nem lehetett Flood, sőt a Covenant se tudhatott a létezésükről, hiszen mindkét háborús fél az Alfa Halo-n találkozott össze velük először, 2552-ben.
  • Steve Q
    #750
    Ki tudja, lehet, hogy a nem szokványos ODST-egyenruha alatt egy volt Spartan-I-es (eredeti nevén ORION-projekt) alany rejtőzik... csak egy ötlet, nem tudom mennyire tetszetős :)

    Igen, az a zöld szmájli-féleség fehér szemekkel Superintendent lenne, ami egy Bungie-s profil avatar-ja is egyben, aki a Bungie fórumára csupa rejtélyes üzeneteket küldözgetetett.
  • Protonic
    #749
    Ebből a kis vidijóból elég sok kiderül,ki,mikor,merre:)
    http://www.gametrailers.com/player/41104.html
  • RAZOR27
    #748
    Halopédián azt valószínüsítik, hogy egy spartan-| katona a főhős.Hát, őszintén szólva fogalmam sincs, hogy igaz-e.Amúgy az MI az a szmájli akar lenni ami mindig más fejet vág? mert ha igen, akkor kellemes színfolt lenne, kicsit Fallout-pipboy beütése lenne.
  • Steve Q
    #747
    És ha megfigyelitek, a főhőst egy mesterséges intelligencia fogja segíteni (ami szvsz nem lesz olyan intelligens, mint Cortana, de több, mint a semmi). A neve Superintendent lesz (aki nem hiszi, járjon utána Halopedián :P).
  • Steve Q
    #746
    A Harvest-ért folyó csata nem a hadianyag-spórolásért, hanem az emberéletekért és a bolygóért folyt. Akkor még nem tudhatták, milyen erős a Covenant hadereje.
  • Vardar
    #745
    Bubukált a baba a podban a landolás után még egy kicsikét?:D
  • RAZOR27
    #744
    Hopp, csak nem egy kibővített Halo3 Recon (igen, ez lett a neve) Trailer

    Hát aki odst-re gondolt, az nyert.Viszont ez nem az eredeti Halo3 odst szerkó, kicsit felspécizett (nekem az eredeti jobban bejött szvsz)
    Várjuk szeretettel!
  • Vardar
    #743
    Szerintem normálisabb ötlet lett volna a Belső Kolóniák mindegyikét megerősíteni és úgy várni a támadást. És bemenekíteni az embereket ebbe a "biztonsági zónába". Mindenhova összevonni egy kisebb flottát, aknamező, ODP-k stb.