28
  • bender93
    #28
    Jó idézet:D Az én idevágó idézetem:Nehogy már a fika kapja óvodást.!
  • Hirvaer
    #27
    Dr. Boll "mester" keze által eddig is csak olyan színvonalú alkotások kerültek ki, mint amilyn színvonalt képvisel fentebb is a képen.
    Arra meg, hogy az általa rendezett Postal elsöpri az Indy-t, csak annyit lehet mondani, amit székely Józsi bácsi is mondott, mikor az állatkerben meglátta a zsiráfot: "Ilyen állat márpedig nincs!"
  • szdomi
    #26
    Kezd szánalmas lenni Boll barátunk. Eddig nem sokat tett le az asztalra. Az Indy 4 legyőzése pedig nem hiszem hogy valakinek is sikerülni fog. De félek a Postal film amúgy is az "ilyen is van" kategóriába fog bekerülni, mint a legtöbb Uwe Boll film.
  • Szilvi79
    #25
    Kicsit nagyképú a semmire, egyre nagyobb hülyét csinál magából.
  • bitbandita
    #24
    ill.: 0:1 x)
  • bitbandita
    #23
    Olvastad amúgy mit írtam? A film VÉGÉRŐL írtam azt amit, ami a könyvben is így van (mármint az alienek vs. vírusok és bacik: 1:0). Nem az egész filmet vetettem össze a teljes könyvel, csak a végét. "ha jobban átírják már nem is lehetne ez a címe": ez így van, ezért írtam amit.
  • koschwarz
    #22
    szerintem ez az idióta direkt provokál. az indiana jones film még akkor is sikeres lesz, ha olyan rossz lesz, hogy hányunk tőle, míg a postal-nak alapból esélye nincs semmilyen pozitív bevételre. már csak azért sem, mert nem híres, népszerű vagy sikeres, maximum hírhedt játékról van szó.
  • Hoz_Hun
    #21
    HÁHÁHÁHÁ

    Te olvasad a könyvet????? Én igen.
    A film köszönő viszonyban sincs vele. Ha jobban átírják már nem is lehetne ez a címe. Először is a könyv az író korában játszódik azaz a századfordulón és véletlenülsem az amcsiknál, hanem Angliában. Innen már akár ne is folytassam, de se lánya se fia a főszereplőnek. Nem dokmunkás hanem angol gentleman és még sorolhatanám oldalakon keresztül.
  • bitbandita
    #20
    A Világok Harca befejezéséért nem Spielberget kel okolni. Így írta meg (1898!-ban) H.G.Wells és kész, olvasd el a könyvet. Az lett volna a gagyi, ha teljesen átírja a végét. Szerintem.
  • nagykovi
    #19
    Ez egy hülye...
    Én szánalmasnak tartom, hogy ilyeneket mond.
    1. Hogy Ford-ra hogy mondhat ilyet h "vén és lejárt az ideje", amikor sztem Harrison Ford 1 hajszála többet ér ennél az idiótánál, és valamilyen szinten tisztelnie kellene a filmes sikereiért.
    2. Meg hogy majd ha olyan filmeket tud csinálni mint Spielberg majd akkor szóljon be, de amíg ilyen huszadrangú szarokkal áll elő addig maradjon csendben.
    Ezekután remélem, hogy az Indy 4 úgy bealázza a Postalt mint a szart...
  • Sanyi07
    #18
    Atyaég...Ez az Uwe Boll nem szarozik.:) Egyébként nekem is szúrta az arcom a Világok harca befejezése, főleg hogy nem halt meg a srác, pedig, 3-szor is el kellett volna haláloznia a film alatt.
  • Neutr@lizer
    #17
    ez egy fasz...
  • savior
    #16
    thx hogy lelotted a film veget :)
  • CaptainRumi
    #15
    nagyon vitzes ez a Uwe fiú......a filmje még az első 10 között sem lesz a Boxoffice-on...pff de az a 10, az inkább 20
  • Rohamoszti
    #14
    Az a lol, hogy mostmár csak azért is moziban nézem meg az Indy 4-et a Postalt pedig letöltöm és mindenkinek odaadom aki esetleg moziban akarná megnézni.
  • sirpalee
    #13
    Hát nem tudom... A játék után, a Postal egy igazi mestermű, elmebeteg elvadult poénok, de sok poén nagyon üt...

    Mikor a végén oszama és bush kézen fogva ugrálnak a mezőn és atomtöltetek hullanak az országra. Na az kihagyhatatlan. Szerintem az elmúlt 1-2 év legjobb elmebeteg, agyament komédiája, olyan nagy klasszikusokhoz hasonlítanám mint a csupasz pisztoly és társai. Én imádtam, nagyon ott van és kihagyhatatlan aki szereti az igazi agymenéseket.
  • Motig
    #12
    most nézetek engem is hülyénke d eigaza van! a Postal kivételesen még a nézhető kategoriába tartozik a Boll filmek közül! és tényleg aztnyutja amit a játék(Magyarul totál elmebeteg beteges halálok és poénok) szóval azért 1% esémy MINIMUM van rá!!!
  • Zro
    #11
    Jól nyomja a csávó :)
    Egy kis ingyen reklám a filmjének :)))
  • dzsagon
    #10
    huje
  • pauly
    #9
  • zaki
    #8
    jó a kép :D
  • Aram95
    #7
    ez már 3 napos....
    Boll:
  • beef
    #6
    Így látatlanban is tuti befutó Boll filmje, hiszen annyiszor bizonyított már.
  • Szocs08
    #5
    Te hülye vagy, ennek igaza. Megnézem majd hogy "tiporja el" a Postal az Indiana Jones 4-et, amit Steven Spielberg rendezet akit nehéz ehez a faszhoz viszonyítani. INDY FOREVER.
  • gabr
    #4
    Tetszik nem tetszik, most igaza van a faszinak!
  • Spectrum
    #3
    Ezt nyílván ő sem gondolta komolyan. Csak azért mond ilyeneket, hogy feltűnést keltsen, cikkek szülessenek róla stb..
  • Frosty01
    #2
    ez egy fasz, meg se érdemli hogy olvassak róla cikket.

    csáp.
  • VvD
    #1
    Eh... na ez tényleg LOL!:DDDDD