14
  • raingun
    #14
    Ugye te is érzed, hogy ez azért nem ugyanaz :)
  • NessieGraf
    #13
    És szép lesz, mikor az Ipod a kacsintás hatására pofánvágja a szembejövőt. :D
  • Warpcore
    #12
    Ha pedig a kacsintásszenzort a meglévő kékfog fejhallgatóba/headsetbe integrálják, akkor már ha van, miért ne alapon tényleg életképes lehet.

    Már előre vizionálom a fogszabályzóval távirányítható tv-t =D
  • hopp
    #11
    raingun: ezek szerint senki nem teszi fel pl vezetés megkezdése előtt a bluetooth headsetet csak azért, mert tudja, hogy esetleg hívhatják vezetés közben.. :)
  • raingun
    #10
    Egyébként ettől még Japánban sikeres is lehet...
  • raingun
    #9
    Ne látok benne fantáziát, az összes olyan funkció ami csak kiegészítővel érhető el, halott. Senki sem fogja feltenni a kacsintásérzékelőjét, csak mert tudja hogy kacsintással akarja majd vezérelni. Amúgy elég lenne egy halszem optika, ami bármilyen optikai jelzést képes lenne észrevenni és akkor te programozhatnád hogy a füled mozgására reagáljon vagy a fogad csattogtatására.
  • PíszLávJuniti
    #8
    jobb mint keregetni a gombokat, ha számot akarsz váltani :)
  • Gerygrey
    #7
    Az elképzelés szerintem nem rossz.

    Azt viszont nem értem, miért kell kiemelni hogy ÁJPOD.
  • ziipp
    #6
    Nem szabad nevetni a nyomorékokon. Te is bármikor karambolozhatsz, és egy életre lebénulsz.
  • floatr
    #5
    No most mé mondjátok ezt bakker
    Neki pl. állati hasznos lehet ;)
  • Bendeguz94
    #4
    assdf: teljesen igazad van.
    Azonban egy kacsintással vezérelhető tv..
    Az azért már jó szerintem.
  • assdf
    #3
    Ez megint egy olyan amit majd tök jól be lehet mutatni a haveroknak egyszer egy sörözés keretében és mindenki látványosan elcsodálkozik majd, hogy aztán soha senki többet nem használja ezt a funckiót (mert ez is csak elképesztésre jó, szerintem gyakorlati haszna átlagembernek nncs)
  • hiftu
    #2
    Csak a japánoknak van idejük ilyen dolgokkal szórakozni. :)
    Lehet, hogy segitség lesz ez a fogyatékkal élők életszinvonalának emelésére.
    De biztos nem lesz rá TB juttatás.
    Egészséges embernek meg szerintem nem kell "rágozásszimulátor", meg "kacsintásszámláló".
  • Chris05
    #1
    Ez tök jó szerintem!