56
Kölykök (tv) a Viasaton 18-30-tól
  • bubu13
    #16
    7-ig megy,szerintem 22 annyi szokott lenni egy félórs műsor reklámmal együtt
  • desigo
    #15
    hány perces egy rész?
  • trogerzsiger
    #14
    Fasza adják a simpsons helyett :/ szal ma azt nézzük:D
  • bubu13
    #13
    Persze hogy megbeszélik velük hogy ki kicsoda de szerintem ők találják ki a kérdésüket meg van pár amit megbeszélnek (talán)
  • karajjj
    #12
    jó azért persze megbeszélik velük, hogy kiről mit kell tudni... meg fegyelmezni is kell őket, ahogy Majka is mondta :D
  • bubu13
    #11
    szerintem sem mondják nekik
  • karajjj
    #10
    nemhiszem... a multkor volt Majka a Hajdú Péter műsorában az ATV-n két kissráccal és ott is hozták a formát a gyerkőcök... akkor döntöttem el, hogy nézni fogom
  • mod
    #9
    Vicces.
  • bubu13
    #8
    most meg Hajdút fogják eléggé: Te mértnem nézel úgy ki mint egy rendes férfi kigyúrtan?
  • desigo
    #7
    Volt rádióban pár hetet szó róla,hogy a Kiszelt jól megszívatták.Fel is volt háborodva.Kíváncsi leszek,hogy azt a részt leadják-e?
  • kuci06
    #6
    tegnap néztem, hááát... néha a sírógőrcs kerülgetett :D
    a "kölykökön" nagyon látszik, hogy színészkedniük kell... :/
    gondolom rámondják a fülükre a szöveget...
  • bubu13
    #5
    Tegnaptól van az adásban
  • karajjj
    #4
    nem is tudtam, hogy már adásban van :O
  • bubu13
    #3
    A tegnapi részben Orbán Viktor volt és volt pár kínos kérdés: Milyen posztot ajánlana Gyurcsány Ferencnek a fociban? Veri-e a gyerekeit?

    Mai részben Hajdú Péter lesz
  • bubu13
    #2
    Megnéztem a keresőben és nem talált semmit
  • bubu13
    #1
    Azért nyitottam neki ezt a témát mert tetszett az első műsor.
    Időpont: 18:30-tól a Viasaton
    Műsorvezető:Majka
    Téma: Minden adásban más-más hírességet látnak vendégül a kölykök. A legrázósabb kérdések után a gyerekek eldöntik, hogy az adott sztár megfelelt-e elvárásaiknak.