101


  • Fabio Capello
    #21
    nájszos darab, ezerhála :)
  • kraawz
    #20
    gratula,szép :)
  • Gunnersboy
    #19
    banner:

    eredmenyjelzo:

    háttér:


    remelem megfelel :D
  • Taranov
    #18
    Láttok még esélyt a bajnoki címre?
  • Prince23
    #17
    psg kieső helyen? ezt nem tudtam:O
  • Fabio Capello
    #16
    ha nekem is csinálsz eredményjelzőt, hálásköszönet :) (csak mezek helyett címerek lennének -.-) előre is köszipuszi :)
  • Gunnersboy
    #15
    Wendelcsákó nemnormális :DD
    ha holnap este ráérek sztem tolok ide bannert, ahogy látom lesz erdeklodes a topik irant
    (de csak inter eredemynjelzo utan term. mert azzal igyis csusztam -.-)
  • Fabio Capello
    #14
    Bordeaux 3 - 0 Paris Saint-Germain
    Parc Lescure, 30309 néző, vezette: M. Lannoy

    Gólszerzők: Wendel (32', 49', 51')
    Sárga lap: Chalmé, Trémoulinas, Alonso
    Piros lap: -
    Felállás: Ramé - Chalmé, Diawara, Jurietti, Trémoulinas - Alonso (Ducasse), Menegazzo, Micoud (Obertan), Wendel - Cavenaghi, Chamakh (Bellion)


    Szépen játszottunk, lemostuk a pályáról az amúgy is gyengélkedő PSG-t :)

    grat a csapatnak

  • Taranov
    #13
    Na már vezet is a Bordeaux.
  • bujcsik555
    #12
    Sport 1 21:30-kor asszem. Jo mecs lesz
  • karajjj
    #11
    ma lesz este a PSG ellen
  • Taranov
    #10
    Jó csapat, csak olyan nehéz egy ilyen csapatnak drukkolni Magyarországról, mert alig adnak meccseket (legalábbis én nem nagyon futok bele a Bordeaux-meccsekbe).
  • gercse
    #9
    így van,
    inkább az volt a meglepetés, hogy ennyire nem ment nekik, és nem voltak az elején
  • kraawz
    #8
    nem meglepetéscsapat,évek óta itt lenne a helyük.
    kb mint spanyolországban az atlético.

    Chamakh-ot szerintem pár éven belül elviszik,Saivet pedig félisten lesz Obertannal együtt (aki nézi korosztályos meccseket,tudja,miről van szó)
  • karajjj
    #7
    az tuti, hogy nem hagynák szó nélkül...
  • Fabio Capello
    #6
    hát igen, én is sajnálom őket, 17.-ek a tabellán, két pontra a kiesőhelytől. Mekkora balhé lenne Párizsban ha a PSG kiesne az elsőosztályból :S
  • Tigristank
    #5
    PSG-t kicsit sajnálom, nagyon nem megy nekik mostanában. :(
  • Fabio Capello
    #4
    A következő meccs:
    (2008.03.02 21:00)
    Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain
    Parc Lescure


    Tabella:

  • Fabio Capello
    #3
    A 2007/08as bajnoki keret:

    Kapusok: Ulrich Ramé (csk), Kévin Olimpa, Mathieu Valverde

    Védők: Carlos Henrique, Franck Jurietti, David Jemmali, Souleymane Diawara, Romain Brégerie, Mathieu Chalmé, Florian Marange, Marc Planus, Benoit Trémoulinas, Fouad Dahmoune

    Középpályások: Alou Diarra, Johan Micoud, Alejandro Alonso, Juan Pablo Francia, Wendel, Pierre Ducasse, Christian Perucchini, Ted Lavie, Abdou Traoré, Wilfried Moimbé

    Támadók: Fernando Cavenaghi, David Bellion, Jussie, Henri Saivet, Gabriel Obertan, Marouane Chamakh

    Vezetőedző: Laurent Blanc

    Gólkirály jelenleg: Fernando Cavenaghi (15 gól)
  • Fabio Capello
    #2
    Utána egy kis történelem: Magát a klubot 1881-ben alapították, a futball részleg 1910-ben indult el. A csapat ötször hódította el a francia bajnoki trófeát (1950, 1984, 1985, 1987, 1999), háromszor a francia kupát (1941, 1986, 1987), valamint európai porondon is letette a névjegyét, hiszen 1996ban Intertoto-kupát nyert. A csapat jelenleg a mintegy 35000 férőhelyes Chaban Delmas stadionban játssza a meccseit, amit ma Parc Lescure néven ismerünk (2001 óta)
  • Fabio Capello
    #1
    Meglepett, hogy a francia bajnokság idei meglepetés- és élcsapatának még nincsen topikja, úgyhogy gondoltam megnyitom :)

    Először is pár link:
    A Bordeaux hivatalos oldala
    Wikipédia