154
T-Home TV észrevételek
  • cmsworld
    #34
    Más szolgáltatónál van olcsóbb internet előfizetés is, néha még jobb is.
  • chilios
    #33
    Hozzám Januárba kötik be,majd írok vélemény-t..(Miez a T utálat..)Nekem semmi bajom a szolgáltatásukkal,kb 6 éve t-online os vagyok,soha semmi baj nem volt.
  • cmsworld
    #32
    Szerintem a t-home.hu oldalon kell azzal is bejelentkezni.
  • Rodman6
    #31
    Sziasztok a következő lenne a kérdésem: T-kábel számlát szeretnék interneten keresztül kiegyenlíteni. van egy ktv***** bejelentkezési azonosítóm. Ezt hol kell használni? A T-onlone-os az egyértelmű, az sikerült is, de ez nem.
  • cmsworld
    #30
    Igen, a t-home.hu honlapon lehet bejelentkezni az admin felületre és azon belül a webmail-re.
  • #29
    Ti tudjátok olvasni a t-online (t-home) leveleket?
  • cmsworld
    #28
    Én úgy tudom olyan 8 megás internet kell hozzá.
  • Stalker
    #27
    hahó, valaki?
  • Stalker
    #26
    Sziasztok!
    Valaki, aki már előfizetője ennek a szolgáltatásnak, légyszíves ossza meg velem, h kb. mekkora sávszélt foglal le, ha épp tv-zel? Előre is köszi!
  • sro
    #25
    nekem az az észrevételem hogy picit késik az élő adáshoz képest. Telefonáltam, és aki a vonal másik oldalán volt, az ugyanazt a csatornát nézte mint én, és hallottam hogy valamit ordítanak, nálam meg kb. 3-4 mp múlva ordítottak. Nincs ezzel semmi baj de ha megint lesz egy Furi geller style műsor, meg mukodj, akkor annál a késés gáz;) ((nem hiszek benne, csak vicc)) de egyébként már nem tudnék nélküle 'élni' :)
  • zoltan93
    #24
    nekünk mátol van digitális tv. és már összedugtam a tv-t a box-al, és jobb is a kép de nem tom megnyitni a menüt meg a funkciókat nem tom használni. pls vegyen fel msn-re az akinek jól megy és tudna segiteni. [email protected]
  • cmsworld
    #23
    A neted jó lesz hozzá. Van hozzá egy adapter(beltéri egység) aminek segítségével tudsz váltani a csatornák között. Minősége jó.Az ára még nem túl kedvező szerintem.
  • cement
    #22
    hi
    uppolnam a topicot.
    erdekelne h akinek van az mennyire elegedett vele. nekem 8mbites t-online adsl-em van szal elmeletileg azzal nem lehet gond. adaptert vagy valamit kell hozza gondolom venni/berelni. akinek van, szereti-e, mennyire megbizhato, és mennyire jo a minősége?
  • ChaosTeam
    #21
    Internetet kötnek hozzá, max nem használja... legalábbis, amikor néztem a T-home Tv-t azt írták 8mites T-online előfizetés kell hozzá...
  • R0sc0
    #20
    hát nemtom, keresztanyámnak van t-home csomagja, de internete az nincs.
  • Smithwarden
    #19
    Amikor eloszor lattam a T-Home TV reklamot, nagyon megorultem a pillanatmegallito funkcionak, a tarolasnak, stb lehetosegeknek.
    Probaltam par helyen utana nezni, de nem vilagos par dolog.

    - Maga a szolgaltatas GYAKORLATILAG mennyivel tud tobbet mintha vennek egy merevlemezes DVD felvevot?

    - Miben jobb / tobb amit a t-home kinal, a set-box vegulis egy merevlemezes felvevo?

    - Nalunk nincs lehetoseg a T-Home TV kiepitesere meg, de elvileg par honapon / 1 even belul jon, erdemes-e varnom addig vagy siman vegyek merevlemezes felvevot inkabb?
  • ChaosTeam
    #18
    Én anno akartam ilyen T-home TV-s cuccot, mert tökjó megállítani a műsort, felvenni amit akarok, nem kell videót vennem, de ez a csak T-online ADSL-el megy és abból is 8Mbit-es kell, aminek a fele lemegy a net sávszélből, ha bekapcsolom a TV-t... hát nemtom. Ez lett az ok, amiért nem kötöttem be, mivel eleve érvényben van jelenleg is egy Externet/Ultraweb ADSL szerződésem - hűségnyilatkozattal. Igaz T-online hálózaton jön, de mégse jó a T-home TV-nek :) Így maradok az UPC Digital-nál, amit ma fognak "bekötni" ...
  • Beast Machine
    #17
    én inkább felveszem a merevlemezes DVD felvevőmre, ahonnan simán kiarhiválhatom DVD-re, vagy meg is vághatom helyben.
  • cmsworld
    #16
    Ez a véleményed hogy alakult ki?
  • cmsworld
    #15
    A T-Home TV egy olyan új tévészolgáltatás, amelynek alapja az IPTV. Az IPTV technológia lényege, hogy az adás az internet protokollra épülő szélessávú hálózaton (ADSL-en) keresztül, digitális formában érkezik a tévékészülékre. A szolgáltatás tehát internet alapú, mégsem kell hozzá számítógép. A T-Home TV musora hagyományos televíziókészüléken nézhető, csak éppen az új technikai megoldásnak köszönhetően rengeteg kényelmi funkció kapcsolódik hozzá.
  • ElectricalTech
    #14
    T egy kalap kaki. Viszont a szolgaltatas maga(nem a minosege) nagyon jo. Marmint a digitalis tv, rogzites, stb..
    Par honapja elek itt kint. Itt a Sky szolgaltatja a digitalis tv-t es marha jo. A szines, grafikus, real-time teletext fogott meg nagyon meg az, hogy megnezem mi lesz este es ha erdekel, de nem leszek itthon klikk a musorra es felveszi este 6-kor es barmikor visszanezhetem. Osszesen 22 filmet tudok rogziteni(nem tarhelyfuggo a dolog, szolgaltatonal tarolodik az anyag sztm avagy foggalmam sincs..)
    Egy vmi. piszkalja a csoromet. Van egy Sky Movie nevu csatorna ahol mar 3. napja este 11kor az Omen cimu filmet kell neznem -.-
    Nagyon sok ismetles van u.abban az idoben..
  • tigeroo
    #13
    semmi, csak tszar :d
  • passatgt
    #12
    mi a gondotok a T-vel?:C
  • akyyy
    #11
    van, de már nem té, hanem parisat:D
  • Qwerty4
    #10
    ezmi?
  • bertino
    #9
    nagyon helyes, így is kell
  • soma22
    #8
    több ismerősöm is használja, meg vannak vele elégedve, jo dolog a műsorrögzités stb. viszont ez is egy T-ré szolgáltató, akiket elvből nem választanék.
  • csgery
    #7
    - T - - - elefonod sincs?:D
  • madass
    #6
    apa kezdödik igen láttam már ilyet ne m tul értelmes dolog.....
  • akyyy
    #5
    én nem vállalnák be semmit se ami T, ez a véleményem!
  • Benny04
    #4
    apa kezdődik.. :D
  • tigeroo
    #3
    ..kezdőőődik...
  • trogerzsiger
    #2
    Ja engem is érdekelne
  • cmsworld
    #1
    Azon emberek hozzászólásait várom ide, akik már kipróbálták a T-Home TV-t és leírnák véleményüket, észrevételeiket ezzel kapcsolatban.