7362
Markus Schulz
  • donyyy20
    #3476
    úristen de jó érzés volt ezt hallani!
  • gabi89
    #3475
    Legjobb számot vetted fel :)
    Hatalmas ez a mashup és persze,hogy nálunk pörgette először :)
  • gabi89
    #3474
    [irigy]
    de azért Grat a fotóhoz

    Nekem is van egy videó (Chinook közben) meg pár kép majd meglesem milyen állapotban vannak. Lusta voltam többet készíteni inkább a zenére figyeltem :P
  • Adaaam
    #3473
    videóm :
  • DJ Tope
    #3472
    Nagy buli volt sztem is.Hozta a formát.Donny bakker de irigyellek.nekem már csak egy közös kép kellene:)Majd jövöre.Teccet h elővettek a régi számokat is.Isten zene volt
  • Adaaam
    #3471
    Nagyon jó buli volt, Markuson tényleg látszott hogy tetszik neki a közönség és persze megérdemelte a sok tapsot és ordítást :)ATB-re értünk be ami nekem nem tetszett annyira, összevisszaságot éreztem rajta. Utána viszont Markus kellőképpen felrázott, végigtomboltam az egészet :) Jó hogy ilyen sokáig játszott, lehetett látni hogy kel fel a Nap. Miután Markus a színpad mellett autogramot osztott akkor ismertem fel Desit :D Donyval is találkoztam, remélem Arminon majd a többiekkel is összefutunk.
  • donyyy20
    #3470


    MARKUS! MEGCSINÁLTAD! xD ezt mondtam neki!!! xDDDDDDDDDDDD
  • donyyy20
    #3469
    Én nem tudok sokat írni csak azt hogy ŐRÜLETES buli volt, ha valaki megőrült este az én voltam!!!!!!!!!!!!!! MARKUS EGY ÉLŐ LEGENDA! Mindent megkaptam, még többet is mint gondoltam xD Van autogramm, beszéltem pár szót markussal, közös fotó (remélem elküldi a srác) és egy felejthetetlen buli érzés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gabi89
    #3468
    Veracocha - Carte Blanche (Cosmic Gate Remix)
    Jochen Miller vs. Armin van Buuren - Lost Vocal Connection (Markus Schulz Mashup)
    MS - Perfect (Agnelli & Nelson Remix)
    MS - Daydream (vagy ezt csak álmodtam?)
  • gabi89
    #3467
    Pár szám MS szett alatt ami eszembe jutott volt több is hazafelé az agyamba de hát nem vagyok 100% ilyen buli után :D

    MS - New World
    Johnny The Fox valamivel keverve
    Rex Mundi - Nothing At All
    Rex Mundi vs. Paul van Dyk - Nothing At All + For An Angel
    Phynn - Spacewalk
    Mr. Pit - Shana
    Dakota - Chinook (Uplifting remix) meg talán sima is volt
    Dakota - Sin City
    Andy Moor & Ashley Wallbridge Feat. Meighan Nealon - Faces (Ben Gold Mix)
    Wippenberg - Chakalaka
  • desigo
    #3466
    Markus Schulz Live @ Rio Summer Fest, Hungary 2009 part 1



    több videó part 1-től 10-ig
  • desigo
    #3465
    csak volt egy lassú tusolás xD

    Érkezés 21:00-kor (mertugye Elődék akkor kezdenek)
    Sima bejutás,pár ember lézeng,tánctér üres,egy-két ember álldogál.
    Polepositionék zenélnek és még nem nagyon akarták abba hagyni.
    Körülnézés,mászkálás,időtöltés,iszogatás.
    22:00-közeledtével már pár ember (mi is) táncolt,tapsolt Polepositionék hibátlan szettjének a befejezéséhez érkezve.
    22:00-kor kezdtek Myonék.Ekkorra már gyűltek szépen az emberek a tánctéren és nem volt egy perc tingilingi sem.Egyből ment a pörgés,éneklés,sikítás mind a bulizók között mint a dj pultban.
    Elég sok classic track volt új remixben International Departuresben hallottak.Most nem percenként keverték át a számokat mint a legutóbbi Coldharbour Dayen.
    Elődék kb 70-80 percet zenéltek közben ugrálva,kamerázva,ökörködve.
    Élmény volt.
    Utánuk következett Chris Lake akit kb az első számnál otthagytunk mert inni és enni kicsit pihenni akartunk.Pont ennyit is hallottam összesen belőle :)
    Autóztunk inkább egy gyrososhoz.Odaúton maxon a zene ökörködés,sikítás
    néhol ki az ablakon a gyanútlan járókelőkre. xD [ezt a rendőrök akik meghallották a mozgó autójukból fejeztették be velünk]
    Kajálás,ismerősökkel találkozás után go vissza a RIOba.
    Most már ATB zenélt és a tánctérre benézve szörnyülködve láttam,hogy oda be nem férünk.Inkább iszogatás kint,pár fórumossal összefutás,Markussal fotózkodás :)
    ATBből nem sokat hallottam.Az embereknek akik tolongtak tetszett nagyon azt láttam.Nekem kevésbé.Volt ott House,Trance,D&B minden
    Na mindegy aki szereti a zenéjét annak biztos tetszett.
    ATBt Markus váltotta ha jól emlékszem 2:35 körül.
    Szerencsére pár tucat ember szépen jött kifelé a tánctérről és így már viszonylag elférve be lehetett menni.
    Markuson az első pillanattól látszott,hogy nagyon jó kedvében van.
    Táncolt,ugrált,énekelt,vágta a fejeket meglepődve,hogy megőrül tőle a közönség.
    A szettje az elejétől dinamikus,pörgős nekem kevés vokálos zenékkel.
    Erre lehetett igazán tombolni.kb másfél óra után értem el egy olyan szintre,hogy a mostani számot már nem tudja überelni a következővel.
    De mindig elővett valamit és felülmúlta az előzőt.Ugrálás,sikítás,tapsolás ezerrel.
    A harmadik órája után elkezdett világosodni,kicsit fogyatkoztak az emberek de akik maradtak azok nem engedtek le egy kicsit sem mint ahogy Markus sem.
    A biztonsági őrök már gyülekeztek,hogy vége lesz de várniuk kellett szerintem még vagy 20-30 percet.Ekkor már igazi bónusz örömzenék mentek.
    A vége előtt kb 10 perccel a nap feljebb jött kaptam a sugaraiból én is bőven.Felejthetetlen érzés marad örökre.
    Az utolsó track közben Markus hálálkodva megköszönte a hihetetlen közönséget (ezt korábban egy mikrofonba mondva is megtette) majd a pulttól kicsit oldalra menve elkezdett autógrammokat osztogatni.
    A végére Előd és Márió is visszajött az ivászatból és ők is csatlakoztak aláírást osztani,beszélgetni.
    Ezután kb 10 perccel a biztonsági emberkék szerintem teljesen normális hangnemben megkértek kivétel nélkül mindenkit,hogy hagyja el a RIOt.


    A helyszín nekem nagyon tetszett,fedett elég sok asztallal,székkel a szabadban fotelekkel,nyugágyakkal.Italpultokkal,kajáldákkal.
    A fények bár volt elég sok technika nem nagyon érvényesül de ezt betudtam a szabad égnek.
    A hang (bár Elődéken halk volt kicsit) nagyon jó volt.Meglepően kevés hangfalból korrekt hangosítást készítettek.Egy srác sűrűn hallgatta,hogy torz-e és állított is rajta.
    Közel álltunk a hangfalakhoz és nem cseng a fülem egyáltalán.
    A ki-be mászkálás mindig zökkenőmentes és gyors volt pedig nem kevés feketeruhás állt mindenütt.

    A közönség nagyon szimpatikus volt!Nem láttam a sok extrém fiatalt és nem nagyon találkoztam kétes egyénekkel sem.Akik pedig pedig táncoltak azok az első sortól az utolsóig nagy lelkesedéssel tették.


    Örülök,hogy találkoztam a fórumosokkal bár párral csak pár szót ejtettem.Vagy mászkáltunk vagy épp Markus szettje tartott egy helyen.

    Arminon már nem fogok se korán érkezni se elmászkálni :)

    Jó pihenést nektek!


    u.i: viizo :A füredi azért más jellegű buli volt.Nem hasonlítanám ehhez.
    Inkább a White Angeleshez.
    Chicane és a helyszín a látvány hatalmas volt persze
    azt sem feledem jóideig
  • gabi89
    #3464
    Röviden:
    Ez év legnagyobb bulija Markus még mindig nagyon nagy arc és kibaszott jó zenéket tol még mindig xD
    Nothing at all + For an ANGEL (mashup) valami kegyetlen volt és ha még ott élőbe is rakta össze akkor
  • viizo
    #3463
    inkább élménybeszámolót most :)

    bár nálam úgysem tolta volna le chicane-t az év partyja címről :)
  • desigo
    #3462
    Global DJ Broadcast July 30th 2009
    Ibiza Summer Sessions
    With Markus Schulz

    Markus Schulz
    01. Dakota - Roxy 84 (Michael Cassette Remix)
    02. Julie Thompson - It Only Hurts (Kid Massive Remix)
    03. Josh Gabriel Presents Winter Kills - Deep Down
    04. Project MC - Triton (M.I.K.E. Presents Caromax Remix)
    05. Arcane Science Featuring Rhysoris - Should Have Told Me (MaRLo Remix)
    06. Lolo - Trampoline
    07. Nathan Red - Shine
    08. White Stars - Like a Wind
    09. Breakfast - Air Guitar
    10. Phynn - Spacewalk
    11. Tempo Guisto - Crusader
    12. Smart Apes vs. Anna Lee Featuring Kate Miles - Perfect (Mobilize Remix)
    13. Markus Schulz - Do You Dream [Global Selection]
    14. Temple One Presents Tu Casa - Betelgeuse (Barnes & Heatcliff Remix)
    15. Simon & Shaker as The Sunday Prayers - La Noche Del Cometa
    16. Dakota - Sin City (Cosmic Gate Remix)
    17. Enrico de Luca - Abyss
    18. F. Massif - Understatement (Skytech vs. Rick Valentine 2009 Rework)
    19. Rex Mundi Featuring Susana - Nothing at All (Elevation Remix)
    20. The Universe - The Universe
    21. Unexpected - The Age of Love

    torrent

    fúúj torrent
  • shad0w
    #3461
    na mi most értünk fel pestre, most csinálunk kaját meg mittom, shanék nekünk kimaradnak így, de majd megyünk. nemtom vki olvassa-e még, de felhívhattok ha arra vagytok, majd én is próbállak keresni titeket.
  • gabi89
    #3460
    Spacewalk nagyon nagy jóság

    Na indultam
  • gabi89
    #3459
    Myon -ékat kihagyni ejnye :D
  • Adaaam
    #3458
    Én se fogok egyhamar ott lenni, kb. éjfél körül megyek.
  • desigo
    #3457
    rendben...
  • gabi89
    #3456
    Ja igen én kések picit majd csak kilenc után valamivel vagyok ott de majd telefonon értekezünk ha már ott lennétek és nem találnánk egymást :D
  • Adaaam
    #3455
    ez is jóféle ;)
  • gabi89
    #3454
    Deep Down
  • Adaaam
    #3453
    Julie Thompson - It Only Hurts (Kid Massive Remix)
  • gabi89
    #3452
    Szintén :D
    Tisztára kiment a fejemből xD
  • desigo
    #3451
    huhh
    jó,hogy szólsz...

    Global DJ Broadcast July 30th 2009
    Ibiza Summer Sessions
    With Markus Schulz
  • Adaaam
    #3450

    kis ráhangolódás az estére :)
  • gabi89
    #3449
    Jaja ATB után tuti sokan lelépnek
  • desigo
    #3448
    kösz
    nektek meg jó vízpartos hétvégét...
  • desigo
    #3447
    fél 3-ra majdcsak fogy a nép...
  • WuFraZselic
    #3446
    nem tetszett Sander? :D nekem adta

    #3442: a hely nagy, a "tánctér" kicsi, és tuti zsúfolt lesz. swedish house mafia bulin a fáról is lógtak az emberek kb.
    a fények faszák, visualtechnika is korrekt. kiszolgálás gyors, de nem olcsó hely. én schulzot sajna ki kell hagyjam, de pénteken visszatérek LBL-ra :D have fun estére
  • viizo
    #3445
    mi az hogy velünk még nagyobbat ütne? :D

    velünk ütne csak igazán
  • donyyy20
    #3444
    viizo, xotyi faszomba már h nem jöttök :( pedig veletek még nagyobbat ütne az este! na mind1 faszkivan xD
  • viizo
    #3443
    törölt hozzászólás
  • desigo
    #3442
    Egyébként milyen a hely?
    Hang,fények,kiszolgálás stb...
  • cucumber87
    #3441
    Gyerekek nagyon várós, főleg tegnapi Sander után..nem jött át:P
  • desigo
    #3440
    Na végre már ezt is megértük
  • donyyy20
    #3439
    Holnap megmondhatod Markusnak hogy neked nem tetszik, mert nincs benne vocal!
  • gabi89
    #3438
    Ez a kettő verzió létezik az amit te linkeltél azaz original azt is linkeltem másik meg az uplift rendes vokál egyikbe sincs....nem is volt :S
  • LeventeV
    #3437
    ezek megvannak nekem is. nekem az kene amelyikbe van vocal resz is.