7362
Markus Schulz
  • gabi89
    #3516
    Perfect
    Szép emlékek múlt hétről.
  • desigo
    #3515
    Ferry Corsten - Twice in a Blue Moon (Extended Mix)

    durván kezdődik...
  • gabi89
    #3514
    Sin City (Rex Mundi Remix)

    Határozottan tetszik :) Pergősebb mint a Cosmic Gate rmx
  • desigo
    #3513
    Elektra nyááám
  • barnie1990
    #3512
    Elektra.. :D
  • gabi89
    #3511
    Nothing at All
  • desigo
    #3510
    nyihiii

    Rex Mundi Featuring Susana - Nothing at All (Elevation Remix)
  • Adaaam
    #3509
    Üdv!
    Én is szívesen visszahallgattam volna :)
  • desigo
    #3508
    Meg is érdemeltük volna
    ha már a legjobb WT lett a Hungary...
  • gabi89
    #3507
    Kezdés ugyanaz mint nálunk :D
  • gabi89
    #3506
    Hát bizony kár pedig megállta volna a helyét egy jó kis WT adásban :)

    Na kezdés
  • desigo
    #3505
    kár,hogy nem nálunk lett rögzítve :/

    Global DJ Broadcast August 6th 2009
    World Tour - St. Petersburg, Russia
    With Markus Schulz



  • desigo
    #3504
    BLOWFISH VIDEO REPORT: MARKUS SCHULZ

  • gabi89
    #3503
    Nekem se jött be az új ATB album a nagy megváltás amit beígért hát ebből semmi nem lett van 1-2újrahallgatható szám de abból se lett nálam sláger. :(
    2CD viszont a chill-es hangzás világ miatt tetszik csak ennél több kellene egy ATB-től...
  • donyyy20
    #3502
    Rio summer festival official video
  • donyyy20
    #3501
    Jól van nekem 8 én konkrétan csak Myonékra meg Markus-ra mentem... DnB nem az én világom.

    Szerintem sem kell pár hónapnál több és jön a Dakota remix album, ahogy a progression-nél is.. De én annál jobban várom Markus új albumát!!!
  • Blekk Síp
    #3500
    A What About Us az egyik kedvenc számom. Hatalmas lett az ATB féle új hangzás.
    Lehet, hogy én is divat-trancer vagyok? :F
  • JAST
    #3499
    az engem is érdekelne az intro mixel együtt :)
    De mivel lassan az összes Dakota zenéből van 1 rmx reménykedem egy remix albumban :P
  • JAST
    #3498
    mintha csak asszonyt hallanám. A tört zenék nem buliba valók hanem utazás mellé. A 2. cd egyébként is jobb. :P
  • barnie1990
    #3497
    A Dakota - Koolhaus (Moonbeam remix) megjelenéséről tudni már valamit?
  • OPM
    #3496
    konkrétan a dnb zenék a legjobbak az új albumáról -.-

    what about us -nál éreztem nagy hogy be kell rohannom a tömegbe tombolni, de végül nem vitt reá a lélek...
  • donyyy20
    #3495
    ugyanez a véleményem róla--- amikor dnb t kevert vmire csak lestünk hogy mi ez a szar.... na mind1 én régen szerettem... de mindenki azt hallgat amit akar!
  • desigo
    #3494
    Sokan voltak ATBs pólóban,voltak akik külön készítettek arcképet nyomtatva pólóra.Durván tombolt rá sok nép...
    Be se fértünk volna a tömegbe ha akartunk volna se xD
  • viizo
    #3493
    nagyon látszik ezen a videón is, hogy ATB még mindig reneszánszát éli a nagy faluban

    pedig sosem volt az az igazi húzónév, zeneileg is vmi gyenge közepes - jóindulattal



    vagy a pestieknek mindegy, csak játsszák az illetőnek a viván a klipjét és már SZTÁR? :)
  • desigo
    #3492
    csak ki-be kapcsolták a kamerát
  • viizo
    #3491
    mi az hogy vágatlan? ha nem láttam 10-15 vágást, akkor egyet sem
  • Blekk Síp
    #3490
    Markus a végén csinált egy fényképet a közönségről, az nincs fent vhol?
  • desigo
    #3489
    Egy vágatlan felvétel arról, ahogy Markus Schulz megérkezik és átveszi ATB-től a Set-et


  • desigo
    #3488
    pro kép

    hol a másik?
  • 1234pepe53
    #3487
    Nem tudnád elküldeni a videókat amit csináltál? :) Vagy felrakod valahova jutubra?
  • Blekk Síp
    #3486
    Köszi, már feltettem a FormatFactory-t, teljesen ingyenes és végre egy teljesen korrekt kis progi.
    De azért köszi! (:
  • 1234pepe53
    #3485
    Írtam neked levelet! =P
  • OPM
    #3484
    az első flyereken is c-vel szerepelt a neve
  • Blekk Síp
    #3483
    De ahogy írják, később javították, amúgy ezt én is megfigyeltem.
    De mivel helyesbítették elnézem. :D
  • donyyy20
    #3482
    Marcus Schulz-ot írtak ki xD érdekes
  • Blekk Síp
    #3481
    Ez elég OFF, de nem tudnátok vmi jó mp4 to avi converter-t ajánlani?
    Nem tudom mivel átkonvertálni a videókat, mindenhol csak próbaverziókat találok, nekem meg vmi "okosított" mwgoldás kellene.
  • DJ Tope
    #3480
    Vmi hivatalos tracklistet tudna vki tolni vagy kb leirni.Az ismeretlenek hejére ID-t irni:D
  • butcher20
    #3479
    Érdemes olvasgatni a TWITTER-t:)

    just woke up from an incredible morning in Budapest. Sunrise next to the Danube while playing Perception, Nothing At All and Dakota tracks.
    about 20 hours ago from TweetDeck

    Showtime in Budapest. Sunrise set. I think I will save "Nothing at all" for when the sky starts to show a hint of blue.
    4:29 PM Jul 30th from TwitterFon

    Landed in Budapest.
    3:16 AM Jul 30th from TwitterFon

    Up early for a flight to Budapest. Last time I was there it was insane. I hope more of the same tonight.
    11:24 PM Jul 29th from TwitterFon
  • Blekk Síp
    #3478
    Fuu gyerekek ez egyszerűen eszméletlen volt!!
    ATB-re érkeztünk nekem nagyon tetszett, még így soha sem láttam. Ő is hatalmas forma, olyan pózokat bevágott, hogy csak lestem, meg a közönséget is tudja hergelni rendesen. :D
    What About Us, utána egyből My Everything következett, nekem ez a 2 hatalmas kedvencem, az albumáról szinte csak ezeket és ebben a sorrendben hallgattam/om, mondanom sem kell amikor felcsedültek az első dallamok (mellékesen vmi kegyetlen hatalmas Break Beat verzsönben) megőrült mindenki. (:
    A közönségre sem lehet panasz, nagyon jó volt hallani, hogy Markus szólt hozzánk pár mondatot. (=

    Elég sok videot csináltam, csak a többség közben epilepsziás rohamot lehet kapni, mert eléggé a sűrűjében voltunk középen. Meg ugye az a fránya alkohol... :D
  • gabi89
    #3477
    Ja igen ide még beugrott egy szám
    Cass & Slide - Perception (ID Remix)
    Ezt is mindig letolja Markus szinten minden buliban. Tuti,hogy saját remix de már mióta ID és sose adják ki :(