7362
Markus Schulz
  • Adaaam
    #4639
    Én is megyek, ott találkozunk!
  • exTrem
    #4638
    Passz, hogy hol lehet parkolni :D, valahol biztos :), meg amúgyis nem belváros, úgyhogy tuti ingyenes a parkolás, főleg, hogy este lesz ... lehet aztán bkv-val megyek még nem tudom :D inni sajnos nem ihatok antibiotikum miatt :(
  • desigo
    #4637
    pont haldoklik :/

    "Twitter is currently experiencing major problems. Lets all be cool and hope they get it sorted soon"
  • shad0w
    #4636
    na srácok, remélem ott találkozunk, majd kiabáljatok ha láttok, mert nekem nem szokásom megtalálni senkit :D
  • Denisse91
    #4635
    Rioba mindenképpen megyek, Armin + Markus :)
  • desigo
    #4634
    szerintem én a körül indulok itthonról kb...
  • butcher20
    #4633
    Desi 8-ra jó lesz a platz előtt talizni?
  • butcher20
    #4632
    Jaja köszi:D
  • desigo
    #4631
    akkor érkezés 9-re
    iszogatás,nézelődés
    a többi meg majd kialakul...
  • desigo
    #4630
    kösz szépen!
    RIOba majd jönni !
  • JAST
    #4629
    megerősítésként: éjféltől játszik (forrás: twitter)
  • Denisse91
    #4628
    Jó szórakozást nektek mára! :)
  • desigo
    #4627
    akkor asszem feliratkozok én is...
  • gabi89
    #4626
    Jaja aztán írtam azt is :D
  • butcher20
    #4625
    "Markus 2-3 között érkezik, kb fél 6-ig játszik. A helyről annyit sikerült megtudni (telefonon, tőlük), hogy -bár valószínű sokan leszünk-, ha valaki 11-12 óra körül ér oda,nem fog teltházzal és "kintragadással" szembesülni..."

    EZ MEG EGY OLTÁRI NAGY BAROMSÁG :D

    Éjfélkor kezd Markus ahogy ő is mondta:D
  • gabi89
    #4624
    Akkor leszünk már páran :D :D

    Desi is jön elvileg szabit vett / vesz ki azt mondta tegnap. Gondolom Doni is jön

    Akinek még nincs meg a számom: 06/70 406 0761
    de majd keressük egymást.
  • butcher20
    #4623
    Én Tomtom haverommal kb 8-ra leszünk ott:D

  • shad0w
    #4622
    na megvan az én emberem?! :P hol lehet ott parkolni? :D azon kívül, h bárhol. az még hagyján ha összetörik a szép új sportkocsimat, de azt nem akarom h többre büntessenek mint amennyibe került :D
  • gabi89
    #4621
    Még nem sikerült pontosítani mert lehet tali vkivel szolnokon ,de 19:07 vagy 20:07 -re érek a nyugatiba onnan meg kb. 25perc BKV-val.
  • exTrem
    #4620
    Gabi mikorra érnél oda ? Én lehet, hogy kocsival megyek, de az is lehet, hogy BKV-val még nem tudom de nem akarok ott egyedül várakozni :D, azért legyen már ott vki ismerős xD
  • gabi89
    #4619
    Én feliratkoztam azért biztonság kedvéért.
  • shad0w
    #4618
    ezzel sokat nem segítenek, mert 8-9 között még amúgy is be tud menni bárki :/
    mi 9kor indulnánk innen, azt meg nem hiszem, h engedik, h valaki előre megvegye nekünk a jegyet.
    hm, rajta vagyok az ügyön, meg kell oldani :D
  • gabi89
    #4617
    A hivatalos pedig
    Ehhez képest a pontos és hivatalos információ a következő:

    Markus valóban 14-15 óra között érkezik meg Budapestre, éjféltől várható hogy a pultba áll, és normális klubos szett időt fog játszani. Hangulattól függően pedig simán lehet több is, és biztosak vagyunk benne, hogy lesz is!!

    És egy kis kedvesség a Famous és a 4BRO jóvoltából csak a trancetream fórumosoknak. A szervezők azt szeretnék, ha leginkább a Markus-t imádókkal lenne tele a hely, ezért a következő felajánlást teszik a vidékről feljövőknek csak a trancetream fórumon(!):

    Ha nem budapesti vagy és biztosan szeretnél feljönni, de félsz attól, hogy nem jutsz be, akkor ÉRKEZZ 20 és 21 óra között és iratkozz fel itt a listára, a következőképpen:
    1. Személyi igazolványban szereplő teljes neved + x fő (pl. 4fő ha ennyit hozol magadal)

    A következő ember így folytassa a listát: (az előzőek adatait idézzétek és csapjátok hozzá a sajátotokat!)
    1. Kovács Béla + 3 fő
    2. én is jönni akarok neve + 2 fő
    és így tovább...

    A listát 18 órakor zárjuk, amit eljuttatunk a szervezőkhöz!

    A legnagyobb budapesti fanoknak pedig a 20 és 21 óra közötti érkezést javasoljuk, elképzelhető hogy a budapesti trancetream fórumosoknak szintén lesz egy ilyen listája...
  • gabi89
    #4616
    Még egy kis infó
    "Markus 2-3 között érkezik, kb fél 6-ig játszik. A helyről annyit sikerült megtudni (telefonon, tőlük), hogy -bár valószínű sokan leszünk-, ha valaki 11-12 óra körül ér oda,nem fog teltházzal és "kintragadással" szembesülni..."

    Uhh Markus fél6-ig játszik ami nekem már határeset mert az utolsó vonat amivel muszáj hazajönnöm az a 5:53 -as :S ,hogy vizsgára is odaérjek :D
  • exTrem
    #4615
    Én is megyek, de akkor meglehetne beszélni mikor-hol találkozzunk :), szerintem simán találkozhatnánk 8kor a hely előtt és eliszogatunk a várakozés alatt valamit :).
  • gabi89
    #4614
    Éjfél kb.

    Tulaj írta ,hogy FB-on ,hogy max 450en férünk be mint a heringek szóval annál több embert semmi esetre se engednek be.
    Trantream csapat meg már ott fog sorakozni fél 8tól :D

    Ki jön akkor végeredménybe mert valakivel jó lenne összefutni + ha valaki ott van hamarabb vehetne jegyet a többieknek .... nehogy ne jussunk be.
  • exTrem
    #4613
    Markus hánytól játszik ? én kb éjfélig tudnék lemenni :(
  • shad0w
    #4612
    aztapicsa. én holnap mentem volna csak fel pestre, de ez miazisten :OOO
    9-től nyit? jön vki fehérvár felől? lehet felugrom :D
  • viizo
    #4611


    ez tök jó, csak aki nem pesti, vagy nem él annak vonzáskörzetében, annak most szívás van :[
  • desigo
    #4610
  • Adaaam
    #4609
    Tényleg menni kell, valahogy én is összehozom hogy ott lehessek!
  • gabi89
    #4608
    Na most már tényleg takarodok aludni.. :D

    "még egy jótanács mindenkinek: egyrészt ahogy feljebb is említették a 4BRO elég kicsi, másrészt egyelőre a szervezők sem tudják megtippelni a várható létszámot, aki biztosra akar menni, inkább kérje el magát a munkából, suliból, vizsgáról (:D), és érjen oda jóval előbb, mert nem fog bejutni!"
  • gabi89
    #4607
    Na mentem aludni és holnap (vagyis ma) jó sokáig fogok aludni remélhetőleg mondjuk délig minimum mert utána nem sok időm marad aludni Markus és a csütörtökön délig tartó vizsga miatt...

    Bulira amúgy érdemes minél hamarabb érkezni mert 21től van kapunyitás de mivel limitált és pár száz ember fér be ezért nem sokáig engednek majd be ez azért tuti.

    Holnap azért egyeztessünk akkor még, hogy ki jön stb...
  • Denisse91
    #4606
    :D nem csodálom.
  • donyyy20
    #4605
    Egyik szemem sír meg a másik is xD
  • gabi89
    #4604
    Infó: Poleposition - Atish

    "na közben jönnek az infók, a jegy 500 Ft lesz, az a százas már úgyis mindegy

    a party limitált beléptetésű, szóval aki befér, az befér, aki biztosra akar menni, jöjjön korán, hogy beférjen!!!

    egyelőre ennyi infót kaptunk, holnap napközben mindenképp figyeljétek a fórumot és a facebookon a Rio oldalát, mert ha bármi van, frissítjük az infókat! sztéj csúnd!"
  • Denisse91
    #4603
    Ahj de irigyellek titeket... Lélekben ott leszek!
  • JAST
    #4602
    aztán ott legyetek baszod. most aztán lehet pacsizni meg fotózkodni :P
  • gabi89
    #4601
    21:00 KAPUNYITÁS!!!
  • gabi89
    #4600
    Az a szerencse ,hogy 1nap alatt csak nem jut el annyi emberhez az infó ,hogy ne férjünk be.