7362
Markus Schulz
  • gabi89
    #4679
    Én is erre tippelnék.
  • donyyy20
    #4678
    Szerintem World Tour lesz Rioban...
  • exTrem
    #4677
    mit kérhetnek ? :D
  • desigo
    #4676
    Nitrous Oxide - Dreamcatcher (Stoneface & Terminal Remix)
  • butcher20
    #4675
    jójó a ma esti szett:P
  • butcher20
    #4674
    lol Torghelle Myon és Shane? egyiket sem láttam...gáz:S


  • gabi89
    #4673
    Poleposition Atish:
    " Markus fantasztikusan érezte magát, és lesz hozzátok egy kérése, kérésünk a júliusi bulival kapcsolatban, ezt majd később közhírré tesszük! "
  • desigo
    #4672
    képet...
  • desigo
    #4671
    Temple One Featuring Hannah Ray - Autumn Leaves (Estiva Remix)
  • donyyy20
    #4670
    Torghelle Sanyi mit keresett Markuson xDDDDDDDDDDD?????
  • gabi89
    #4669
    Nagyon nagy ez a zene.
    Neve kiderülhetne már na meg ki is adhatnák.
  • Adaaam
    #4668
    A rio-ban a buli végén volt, éppen hogy csak köszöntem mert mennem kellett. Nyáron biztos találkozunk még ;)
  • gabi89
    #4667

  • donyyy20
    #4666
    eddig jó kis szett! csoda h a tegnapi után még van erőm hallgatni! Ja és örülök h találkoztam Adaam-al is! Azt mondta rio-ban találkoztunk már, de nem emlékeztem... másfél orán keresztül egy szaros csövön álltam xD sokszor beszédültem a tömegfelé :D
  • desigo
    #4665
    jaja
    Myon is ott volt
    biztos jöttek pacsizni xD
  • exTrem
    #4664
    jaja mi is néztük Desivel :D
  • gabi89
    #4663
    Ja és ott volt Shane is a buli láttam bent bal oldalt. Egy ideig ott állt az ajtónál.
  • desigo
    #4662
    01. Mesmerized - Clear For Landing
  • donyyy20
    #4661
    mekkora kezdés!
  • gabi89
    #4660
    MARKUS MARKUS MARKUS MARKUS

    Óriási buli volt. Hely nem a legjobb hang sem ,de Markus kárpótolt mindenért szerintem.
    Számok
    Markus Schulz feat. Sir Adrian – Away
    James Horner feat. Leona Lewis - I See You (Cosmic Gate Remix)
    Elevation - Biscayne
    Mark Knight & Funkagenda - Antidote
    Tenishia feat. Jan Johnston – Flesh 2010
    Reverse - Absolute Reality (Arty Remix / Markus Schulz Big Room Reconstruction)
    Cass & Slide - Perception (Markus Schulz Remix)
    Rex Mundi – Opera Of Northern Ocean (Phynn Remix)
    Tomcraft - Loneliness (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
    Faithless – Not Going Home (Armin van Buuren Remix) (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
    Lentos - Forget About Us (Barnes & Heatcliff Remix)
    Rank1 vs. Jochen Miller - The Great Escape
    Markus Schulz feat. Khaz – Dark Heart Waiting (Club Mix)
    Jochen Miller - Brace Yourself
    Matt Darey pres. Urban Astronauts – See The Sun (Tenishia Remix)
    Markus Schulz - Do You Dream (Uplifting Vocal Mix)
    Markus Schulz feat. Departure with Gabriel & Dresden - Without You Near (Markus Schulz Big Room Remix)
    Steve Aries feat. Lavoie – Dressed In White (Markus Schulz Coldharbour Remix)
    Kay D Smith & Marc Tall – Hoipolloi (Wippenberg Remix)
    Paul van Dyk feat. Johnny McDaid – Home (Cosmic Gate Remix)
    Susana feat. Omnia & The Blizzard – Closer (Beat Service Remix)
    Markus Schulz feat. Jennifer Rene - Not The Same
    Marco V vs. Rex Mundi feat. Susana – Unprepared For Nothing At All (Markus Schulz Mashup)
    Nic Chagall feat. Jonathan Mendelsohn – This Moment
    Markus Schulz - The New World
    Scott Mac - Damager (W&W Remix)
    ElSandro - Style Fusion (Jessus Progressivo Remix)
    Rank 1 - Airwave (Markus Schulz Vocal Mix)
  • desigo
    #4659
    kezdés

    Global DJ Broadcast May 20th 2010
    With Markus Schulz and Lange
  • desigo
    #4658
    évek óta ez megy neki kb minden másnap éjjel
    talán megszokta már...
  • butcher20
    #4657
    Markus biztosan nem csalódott a magyarokban:D
  • butcher20
    #4656
    Szegény Markus eléggé izzadt, állandóan törölte a fejét törölközővel. Nemtom hogy bírt ki 4 órát:)

  • butcher20
    #4655
    Énis örülök hogy együtt bulizhattunk:)

    Markus hibátlan szettet tolt... a helyet nem fikázom mert örülök hogy legalább fellépett este vhol viszont az a sok csőcselék aki bennt volt akik fel alá járkáltak 20x izomkodtak lökdösődtek le se szarták ki van a DJ pult mögött(minek jönnek az ilyenek ilyen bulira?) ezek idegileg ki tudtak volna készíteni de nem hagytam magam és élveztem a bulit:D

    sajnálom hogy 3-kor el kellett mennünk:S szerettem volna egy közös képet Markussal.... de a második autogrammom meglett tőle.

    A képeim és videóim elég jól sikerültek:)
    megosztom majd veletek ahogy tudom.
  • desigo
    #4654
    partynews képek






  • desigo
    #4653
    a buliról...

    Érkezés 9-kor.Ekkor már szép nagy tömeg gyűlt össze kint.
    A listának pont semmi értelme nem volt mert mindenkit beengedtek csak ki kellett várni a sort ami kb háromnegyed órás toporgás volt.Szerencsére az eső nem esett ezért lehetett bandázni.Bent a ruhatár már fullon volt ezért a kintit használtuk amit egy laza óra alatt össze is szereltek.Lehetett röhögni legalább a "10 perc múlva kész" dumákon amit a tákoló népek mondtak.

    A club teljesen jó volt csak nem ennyi emberre méretezték.Középen iszonyat nagyot szólt a hang,szinte már zavaróan de a pult közelében elviselhető volt.A tömeg és a hely ésszerűtlen tervezése combo büntetett rendesen.A pult-konyha és a népek-WC útvonalon folyamatosan ment a közlekedés.Elől középen jó volt csak sokszor agyon tapostak.A legzavaróbb nekem mégis az volt,hogy lehetett bent cigizni.Mozdulni nem lehetett sokszor de mégis minden harmadik embernek nagyon fontos volt rágyújtani.Szánalom...(összes helyen betiltanám dohányzást)

    Érkezéskor Polepositionék zenéltek és atom jó hangulatot csináltak.Sosem csalódtam még bennük.Respect nekik is!
    Markus hozta a szokásos formáját.Kipihent,jókedvű,energikus.2-körül fáradtam el kicsit de a végére előszedett olyan zenéket,hogy ismét mozognom kellett.
    Cass and Slide- Perception volt nekem a best
    az rendesen odavert !
    Jó volt hallani az új és a régebbi saját zenéit is.Egyből felélénkült mindenki ahogy felrakott egyet-egyet.
    Home,This Moment,Brace Yourself,Loneliness ezek odavertek rendesen...

    Tömeget leszámítva teljesen korrekt buli volt.Örülök,hogy sok ismerőssel bulizhattunk együtt.
  • Adaaam
    #4652
  • desigo
    #4651
    "What a great party in Budapest. Thank you guys and see you in July! On my way to Skopje, Macedonia now."
  • exTrem
    #4650
    meg dőlt ki a rötyi szag xDDDDDDD
  • Adaaam
    #4649
    A hellyel tényleg voltak problémák, szerintem nem ilyen bulikra tervezték. Nagyon zavaró volt hogy elől két oldalt állandóan hordják az üres pohorakat, vagy a másik oldalt meg folyamatosan mentek a wc fele.
  • shad0w
    #4648
    vmikor fél 4 felé hagyta abba, mi az utolsó tracket már csak kintről hallottuk. mikor eljöttünk asszem vmelyik SoC-os dj készülődött, de őszintén szólva nem tudnám megmondani, h ki volt :/
  • shad0w
    #4647
    ja igen. hát az a kidobó bazeg. komolyan sok bunkó ilyen erősembert láttam már, különféle, nyilván tiszteletreméltóbbnál-tiszteletreméltóbb (nem) beosztásokban, de h ez milyen kibaszott egyszerű volt. könyökkel előre, lendületből, mindenkin keresztül. csak persze ennek még ha 10-en vagyunk sem mer szólni senki. a legjobb a kis hasonszőrű, de 8 fejjel alacsonyabb kis utánfutója volt. sztem az ha nem akart volna menni utána, akkor is a nagyfaszi mozgása után képződő légüres tér, valamint természetesen a tömegvonzás szippantotta magával.
  • exTrem
    #4646
    elég ütős volt az ember :D, meddig játszott végülis ? ki nyomta utána ?
  • shad0w
    #4645
    viszont a helyszín tökéletes alanya lenne egy "hogyan NE alakítsuk ki a szórakozóhelyünket" oktatásnak.
    nem tudom, lehet, hogy adott volt a kialakítás, és nem tudtak vele mit csinálni, és nem tudtak/akartak túl sokat költeni az átalakításra, de ez így még fele ennyi ember kényelmes szórakozására is alkalmatlan. az más kérdés, h mMrkusra ha fejen is kell állni, akkor is elmegy annyi ember amennyi csak befér, és még jól is érzik magukat, mert ha Markus zenél akkor egyszerűen nem lehet nem jól szórakozni :D
    szóval ez, hogy a bárpulttól is a személyzetnek a tömegen keresztül, a dj pult mellett kell átszenvedniük magukat, és a rengeteg dobozt, üveget, szemetet, kb 5 percenként :/ meg a másik oldalon ami mindenkinek egyből feltűnt, h a wc a lehető legtávolabbi ponton, a bejárattól nézve a hely túlsó végében van, így ahhoz, h odajuss persze megint át kell verekedni magad a tömegen, ami zavarja azt is, aki ott szórakozna, mert kibaszott átjáróház, meg azt is aki wc-re menne, mert ha türelmes akkor sosem jut oda, ha nem akkor meg félre kell lökdösni az embereket.
    ja és amúgy a hangzás is szar volt. vicces, h a dj-től távolabb, a bejárat felé, valamint a bárpultnál egész elviselhető volt. elöl, ami most a legnagyobb területű tánctér volt, katasztrófa. amúgy halk is volt, cserébe borzalmasan sípolt. nekem kb soha nem szokott, de most úgy bedugult és sípolt a fülem, h alig hallottam :D
    na és mindezek ellenére csinált Markus itt egy olyan bulit, ami sztem sok embernél be fog férni élete legjobb partijai közé.
  • exTrem
    #4644
    nagyon ott volt a party kár, hogy le kellett lépnem, de a lényegen ott voltam :), nyáron újra tali !!
  • donyyy20
    #4643
    hamisítvány xD Ez a buli mindent vitt, nem volt megállás! kopasz kidobóba 3szor elfért volna sg team xD
  • Adaaam
    #4642
    Ennél jobb bulit kívánni se lehetett volna :)
    Jó volt találkozni Veletek, szerintem még a nyár folyamán is fogunk ;) Markus szettjében nem volt hiba, nagyon pörgős számokat játszott, és a nagy kedvenceim is mind lementek: Johnny The Fox (Barns & Heatcliff Remix), Comet, The New World, Perception. És meglett a közös kép Markus-szal, most már nem csak donyyy-nak van :D
  • desigo
    #4641
    ejj de komolyság volt ez a buli
    Markus jó sokat játszott

    jó pihenést mindenkinek...
  • shad0w
    #4640
    hát ez jó volt srácok, köszi mindenkinek!