7362
Markus Schulz
  • exTrem
    #5160
    hopp akkor Myonék lehet Emeryvel meg még valakivel fognak játszani még idén !!! Beszéltem Márióval és mondta, hogy még idén lesz itthon egy fellépésük nagyon nagy nevekkel :). Nos bónuszon tuti nem lesznek ott azt tudom, úgyhogy sanszos Emery :)
  • gabi89
    #5159
    Na annak tudnék örülni :) Pozsonyban is jó volt igaz 1óra alatt nem igazán tudott kibontakozni.
  • JAST
    #5158
    nekem is Armin alatt mondta. És bizony lehet van esély még idén Emery mesterre is ;)
  • gabi89
    #5157
    Korrekt ,hogy atish (1/2 Poleposition) legalább ennyit elárult :)

    Nem is értettem edddig mit késlekedik a timetable, mert Armin buli előtt már jóval hamarabb meg volt.
    WT dvd meg külön jó hír :)
  • shad0w
    #5156
    így biztos, h "amazing music" sorrendben jó. esetleg az lehetne még, h "thank you for your music, IT'S amazing", ha ezt a szórendet akarod, de ez is hülyén hangzik :P vagy akkor már "you're amazing" :) ahogy gondolod.
  • JAST
    #5155
    Először is a kezdés:

    21-kor kapunyitás, majd
    Antoos & Tebron
    Poleposition
    Josh Gallahan - szintén 23:30 körültől várható, ahogy Blake is
    ATB
    Markus Schulz - kifejezetten kérte, hogy ő zárhassa a partyt, úgyhogy a buli vége gyakorlatilag nincs definiálva 8) , valamikor 2:30 magasságában fog a pultba lépni

    Természetesen minden időpont változhat!

    Ahogy már elhangzott, a hétköznap és a helyszíni jegyvásárlások miatt érdemes korábban érkezni!
    (meg mondjuk mert nem minden héten van trance buli Budapesten, pláne nem a RIO-ban :))

    A forgatásról:
    Nem csak egy helyszíni összefoglaló lesz, hamarosan DVD fog készülni Markus turnéállomásaiból. Ezügyben Markus és stábja mindenkit arra buzdít, hogy érezze nagyon jól magát, hozzatok zászlókat, transzparenseket, relikviákat, amit csak szeretnétek megmutatni ebben a videóban - reméljük ez is erőt fog adni neki, hogy a családjától kapott rossz hír ellenére tudjon önfeledten szórakoztatni minket.

    Ismét World Tour helyszín vagyunk:
    A tavalyi hatalmas sikerű party után döntött úgy Markus, hogy ismét World Tour állomás leszünk, ami annyit jelent, hogy a buli hanganyagát, és a közönséghangokat rögzítik, majd egy későbbi időpontban az interneten lesz hallható rádióműsorában, a Global DJ Broadcastben.

    Amire szeretnénk rávenni:
    Néhányan összedugtunk a fejünket és megpróbáljuk Markust rávenni, hogy néhány régebbi úgymond classic tracket is belecsempésszen a szettjébe. Ha gondoljátok, ti is buzdítsátok erre a markusschulz.com fórumon, twitteren, hátha! ;)
  • exTrem
    #5154
    akkor bőven elég lesz éjfél körül talizni :D
  • JAST
    #5153
    már érzem a partyszagot. Egyébként meg ATB lesz Markus előtt és MS 3kor kezd. Kifejezetten kérte hogy ő zárhasson kiindulva a tavalyi estből :)
  • butcher20
    #5152
    nos igen ezen gondolkoztam sokat de a fordító szerint ez a helyes sorrend:)
    de ha szted gáz ez a mondat akkor kiszedem:)
  • shad0w
    #5151
    'a thank you for your music amazing'-al nem tudom pontosan mit akartal, de sztem 'amazing music' szorenddel tobb jelentese van :)
  • butcher20
    #5150
    okés köszi:D

    amúgy még a Budapest alá a dátumot odaírtam mert azt kifelejtettem:)
  • exTrem
    #5149
    szerintem nézze meg mindenki, nekem igazából semmi bajom a képpel :)
  • butcher20
    #5148
    és szted mi kéne még rá? vagy mit szedjek le róla?

    egyedi Markus képet akartam:D nem internetről szedni:) sztem ez elég jó kép róla... jellemző rá ha bepörög:)
  • gabi89
    #5147
    ide is jöhet :)
  • exTrem
    #5146
    jó a kép :)
  • butcher20
    #5145
    neked is elküldöm a dedikálandó SG-s fórum lapot amit terveztem... hátteret még nemtom mi legyen majd kitaláljuk és ha így jó nektek is akkor kinyomtatom színesbe egy A3-as lapra amit aláíratunk vele:)
  • exTrem
    #5144
    remélem Markus leadja majd :) - Alexander Popov - Revolution In You (Strings Remix)
  • schottner
    #5143
    MARKUUUUUUUUUUUSSSSS!!!!!
    ketőt kell aludni és végre ott leszünk a legnagyobb királyon!!!!!
    DO YOU DREAMMMMMMMMMMMMMMMMMM:D
  • butcher20
    #5142
    elküldtem!!! ha tudtok küldjetek képeket vagy szöveget hogy mit tegyek inkább rá ha ez gáz amit csináltam
  • desigo
    #5141
    nekem is...
  • shad0w
    #5140
    jöhet :P
  • butcher20
    #5139
    kész van a tervem a lapról:)

    akit érdekel elküldöm neki priviben:)
  • gabi89
    #5138
    Én úgy érkezem mint szombaton szóval legkésőbb fél 11 és 11 között mert nincs később vonat.
  • butcher20
    #5137
    ok akkor 11:D

    de amúgy mivel Markus akar utolsónak játszani ezért sztem 1-2kor fog kezdeni tuti és ráadásul valószínű 2 szettet fog tolni egy WT és egy sunrise szal cirka 4 órás....

    Az én tippem timetable-ra:

    9:00 Poleposition
    10:00 Antoos & Tebron
    11:00 ATB
    13:00 Josh Gallahan
    14:00 Markus Schulz

    Elég sok a DJ erre az éjszakára úgyhogy tuti 1-1 órát játszanak a magyarok sztem és vagy ATB vagy Josh lesz Markus előtt. ATB meg tuti 2 óra a többi lehet csak 1 órást nyom.

  • desigo
    #5136
    bazz :/
    reméljük nem lesz semmi baj !
  • butcher20
    #5135
    Much needed visit with my father in Berlin brought some not so good news. Time to be strong. On my way to Ibiza with a heavy heart.

    remélem semmi komoly mert rámehet a buli is... legalább is hangulatába:S
  • desigo
    #5134
    Mi biztos,hogy csak később megyünk mert dolgozunk aznap és délután kell majd egy kis alvás.Plusz ATB engem nem is érdekel.
    Szal ilyen 11-éjfél körüli érkezést tervezek.
    persze parkolóban találkozzunk majd mindenképp
  • butcher20
    #5133
    amúgy mostmár úgy intézzük részemről a dolgot hogy veletek alapozunk a parkolóban:D ott leszek 10-kor már!!XD
  • butcher20
    #5132
    nincs vkinek egyedi Markusos képe?
  • butcher20
    #5131
    ok hogyha nem tartod jó ötletnek akkor nem írom rá az aktív fórumtagoknak a nicknevét!!!

    Nos akkor várom mindenkitől az ötleteket már dolgozom a témán keményen:) nagyon jó lesz:)

    Lehet hogy egy A3-as lapon kéne de kinyomtatni nemtom hol lehet azt.
  • desigo
    #5130
    Holland Királyi Labdarúgó-szövetség
  • butcher20
    #5129
    Rajtam nem múlik:D
  • butcher20
    #5128
    KNVB konkrétan mi?
    Markus szereti a focit?:)
  • gabi89
    #5127
    például


    :D:D
    Gyerekkori képe
  • desigo
    #5126
    olyan dolgot találj ki amire Markus felkapja a fejét és kiveszi a kezedből és örömmel írja alá

    ilyen lett volna Arminon egy pl KNVBs zászló...



  • butcher20
    #5125
    ezt a lapot én magamnak csinálnám elsősorban és csak egy Desigo nevet akartam ráírni a tagok közé mivel te nyitottad az egészet (semmi kép rólatok semmi ilyesmi)

    Csak Markus és a fórumtagok látták volna senki más....

    de semmi gond... mivel Desi nem akarod a neved rá ezért halott ügy, mert te vagy az egyik fő tag.
    Ezt csak úgy egy emlék lett volna ennek a topicnak Markus aláírásával megbélyegezve:)

    np:)
  • desigo
    #5124
    én nem szeretnék szerepelni semmilyen lapon,videón :)
    thx
  • gabi89
    #5123
    Felőlem mehet :)
  • butcher20
    #5122
    csinálni fogok egy SG-s Markus fan topicos A4lapot a nicknevekkel és egy jó Markus képpel amit alá fogok íratni vele. bannernek sem lenne rossz:P

    várom az ötleteket, de ha senki sem szeretné akkor hagyjuk az egészet de sztem tök jó lenne:)
  • butcher20
    #5121
    " Július 22.Csütörtök - Markus Schulz partija a GLOBAL DJ Broadcast World Tour állomása lesz. Markus egy egész video stábbal érkezik Magyarországra, hogy rögzítsék ezt a hatalmas partit, amit a világ minden részén látni fognak!"

    MEKKORA DURVASÁG LESZ!!!!