25
  • Csaba42
    #25
    A kinézetet senki sem választhatja meg, ebbe kár belekötni! Lehet valaki szarházi, de jóképű, és lehet valaki szentlelkű, de randa. Na, amit valaki elkövet, abba bele lehet kötni, ahogy írtad is, hogy egy suttyó görény ez a fickó a viselkedése alapján!

    Én nem védem az MS-t, csak nem bírom, amikor valaki pl. úgy szidja a Vistát, hogy ki sem próbálta. Aki tényleg használta, és azt mondja rá, hogy sz*r, akkor elfogadom, hogy neki nem tetszik. De pár kommentből szinte ki lehet deríteni, hogy ki foglalkozott vele (pl. olvastam már iszonyú nagy valótlanságokat, és sajnos ezek a tévhitek gyorsan elterjednek).

    Amúgy már megszokhattad, hogy a jó kapcsolatokat ápoló emberek mindig magasan kezdenek, ez ellen sajna nem lehet mit tenni. :( Akinek ez megvan, annak nem gond pl. az iskolapadból kikerülvén a létra legteteteje közelében letanyázni. Ez igazságtalan a többi ember szemében, de szinte elvárás a család szemében. :(
  • Higinos
    #24
    Orient Express
  • Su0my
    #23
    Egyrészt igen, szép vagyok, másrészt meg ennél talán még te is szebb vagy (ami nem egy nagy kunszt), harmadrészt meg szerintem egy olan cég, mint a Microsoft nem engedhetné meg magának, hogy egy ilyen idiota görény legyen az arca (jó, Bill Gates mögött, aki tényleg nagy forma). Én spec Steve Jobs-ot is rühellem, na de ő azért elég messze van pl a Monkey Dance-től...

    Amúgy nem tudom miért véded minden egyes MS-es fórumban foggal körömmel az MS-t, egyrészt nem szorulnak rá, másrészt meg pont ebben az esetben nem is volt semmi rossz indulat. Steve Ballmer egy suttyó görény, ez tény, elég szomorú, hogy egy ilyen sz*r menedzser ilyen magasra el tud jutni csak ennyi. NE mondd azt, hogy büszke lennél a fiadra, ha kb annyit ismernél belőle, mint amennyit pl én Ballmerből..
  • Anomaly
    #22
    Ha ez igaz akkor randomba mennek majd a nukleáris töltetek egy tengerkék halál után :)
  • Deus Ex
    #21
    Windows for Warships

    Szóval azért lehet olyan spec alkalmazásokat találni, ahol van értelme a csomagképzésnek..
  • yvorl
    #20
    persze s nélkül :)
  • yvorl
    #19
    Heroes Happens Here....és kitalálták, alliterál ázzek :)
  • fixpont
    #18
    A Number of CPUs eseten fizikai socketet kell erteni, nem magot.
  • fixpont
    #17


    A legelso ingyenes, az enterprise mar nem. :-)
  • Mr Gumby
    #16
    Édes istenem, már csak az "információs szupersztráda" kifejezés hiányzik ebből a közleményből.
  • concrete
    #15
    nemtudom mióta van meg a boszporusz felett a híd, de vélhetően a 19. században még nemvolt. Tehát az orient-expressz nem hagyta el európát abban az irányban.

    ezek alapján hol a gond?
  • Anomaly
    #14
    Windows Server 2008 Enterprise :D:D:D Ez az enterprise meg a többi csomag kész röhej. Egyik Apple-ös Keynote-on rendesen ki is figurázták azzal, hogy a Leopard-ot is felosztották ilyen "csomagokra" és a végén kiírták, hogy mindeggyik ugyanannyiba kerül. Van értelme a különböző szolgáltatással bíró pack-oknak de ez kicsit sok.

    Ui.: Nem vagyok se Linux se Microsoft se Apple fan. Habár az almát szeretem. Megenni :)
  • sathinel
    #13
    adolfBallmer

    Egy kicsit beteg
  • grobs
    #12
    Ennek fuss neki megegyszer.
  • Csaba42
    #11
    Gondolom arra értette, hogy a boltban. Gondolom, te az ingyenesen leszedhető változatot használod, ami tényleg régebb óta elérhető (magam is leszedtem, de az XNA nem akart felmenni rá, így visszatértem a 2005 EE-hez).

    Su0my : miért, te ennyire szép vagy, hogy "jogod van" leszólni mást? Vagy téged Isten felszólított, hogy "Choose!", amikor a kinézetről volt szó?
  • fixpont
    #10
    Enis hasznalom mar lassan 1 eve, csak Beta vagy RC verziokat. :-)
  • morpheus133
    #9
    "Visual Studio 2008 február 27-től elérhető"
    Mi???
    Én már vagy másfél hónapja használom! És az eredeti verziót!
  • Polemius
    #8
    Az Orient mintha Párizs és Isztambul közt járt volna nem?
    Márpedig akkor nem hagyta el a kontinenst.
  • NEXUS6
    #7
    "Ballmer megjegyezte, hogy napjainkban az informatikai szakemberek és fejlesztők számára a legnagyobb kihívást a meglévő rendszerek menedzselésének magas költsége jelenti, amely megakadályozza, hogy annyit fektessenek be a technológiákba és az innovációkba, amennyi szükséges lenne üzleti vállalkozásuk még versenyképesebbé tételéhez."

    Khm... közben az M$-nek tavaly 14 mrd $-volt a tiszta nyeresége!
    Azért dúrva, hogy van egy cég, ami gyak egyedül rendelkezik az informatikai infrastruktúra jelentős része felett, és ezt ráadásul még pofátlanul ki is használja.
    De nem baj köszi szépen azt a pénzt, amit mostanában az EU-nak fizet bírságként. Ha Amerika megteheti, hogy xopatja a világ rajta kívüli felét, akkor ezt mi is megtehetjük velük.;)
  • NEXUS6
    #6
    Nem ronda, csak őrült!;)
  • Su0my
    #5
    de ronda ez a ballmer.. mindig meglepődök.. és hogy lehet egy ilyen cég arca egy ennyire szutyerák ember??
  • fizik
    #4
    Európa és Ázsia között nincs tenger ;)
    legalábbis 1 közös oldaluk van :D
  • Cat #3
    internkontinentális vasútvonal volt pl. az Orient Expressz.
  • floatr
    #2
    Te vagy az élő bizonyíték arra, hogy valaki télleg elolvas egy ien cikket :D
  • bvalek2
    #1
    ...lefektették a síneket az interkontinentális vasútvonalak számára...

    búvárruhában?

    Talán inkább transzkontinentálist szerettél volna írni...