1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Dzsez
    #142
    Tanulságos.

    Túlbecsülöd magad és az ismereteidet [NST]Cifu.

    Én egy kedves kis manó vagyok és nem troll. Vannak igazi trollok. Itt, ezeken az oldalakon is. Te is közéjük tartozol szerintem. És pont rád van bízva a moderátorkodás? Ezekután kijelenthető, hogy csakis egy vakember lehet az SG.hu tulajdonosa...
  • [NST]Cifu
    #141
    Multireg-gyanú és trollkodás.

    Indedivel és Exy1-el azonos az ISP, a viselkedésforma szintén nagyon hasonló, ugyanazokban a topicokban, nagyon hasonló trollkodás, provokáció.

    Ugyanúgy megkapod a második/harmadik/negyedik lehetőséget, mint mindenki más, aki egy hetes pihenőt kap.
  • Dzsez
    #140
    Elnézést, elmondaná valaki miért voltam kizárva? Milyen írott szabályokat sértettem meg?
  • [NST]Cifu
    #139
    Pheel-nek köszönjétek. ^^
  • HUmanEmber41st
    #138
    Igen, nagyon köszönjük!!!!
    (ebben a pillanatban néztem meg)
  • redbull0304
    #137
    Valaki megcsinálta! Annak köszi! :D
  • HUmanEmber41st
    #136
    Szerintem Cifu szabadságon van :D :D
  • redbull0304
    #135
    Ezt a bannert szeretném ide berakatni! Előre is köszi!
  • HUmanEmber41st
    #134
    Itt van az új NWO banner, légyszi illeszd be! Előre is köszi
  • [NST]Cifu
    #133
    Az egyik lehetőség, hogy EmThor felrakja a régi címre (http://emthor.uw.hu/nwobanner.jpg), a másik lehetőség az, hogy felrakjátok valahova (tárhely, SG képgaléria) és belinkelitek ide, kérve, hogy legyen ez berakva bannernek. A harmadik lehetőség, hogy valaki házigazda jogkört kér a [email protected] e-mail címen. A topicgazdának lehetősége van a bannert módosítani.
  • HUmanEmber41st
    #132
    Az NWO topic bannerja elveszett. Csináltak egy újat, hogyan lehet berakni a régi helyére?
    A választ előre is köszönöm!
  • [NST]Cifu
    #131
    Elképzelhető.
  • uwu
    #130
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1106173563
    volt több is de nem találom
    lehet, hogy már törölve lett?
  • [NST]Cifu
    #129
    Egy linket is rakj be ilyenkor légyszíves, hogy hol reklámozott.
  • uwu
    #128
    exy1 a saját fórumát reklámozza... tudtommal ez tilos

    Érdekesség képp megjegyzem, hogy a fórumot nekünk hozta létre. Mivel rengeteg hozzászólását törölték, gyerekes bosszúból csinált saját fórumot, amit itt reklámoz. Aki oda belép pár hozzászólés után elkezdi moderálni, aztán kirúgja. Az, hogy van egy fórum, ahol egy elmebeteg élvezkedik nem zavar, de nem kéne hagyni, hogy itt reklámozza az oldalát.

    Megoldható lenne, hogy exy1-et és a multiregjeit örökre bannolják innen?
    Engem zavar ez az elmebeteg.

  • Pheel
    #127
    :)
    A hétvége a kikapcsolódásé. ;-)
  • [NST]Cifu
    #126
    Ha egy kicsit körülményes módon, de találtam rá megoldást. :)
  • SHADOWEYES7
    #125
    Ezt légyszi zárni...
  • HUmanEmber41st
    #124
    Ezt nagyon szépen megfogalmaztad, valahogy el kell érni, h minden újreg ezt elolvassa!
  • [NST]Cifu
    #123
    Eredetileg Okkultistnak szántam, de privi helyett inkább ide teszem be. Nem vitaindító hozzászólás, hanem információs.

    -Ez egy moderált fórum. Szabályok vannak, amit ha nem tartasz be, akkor a fejedre koppintanak. Ha nem tetszik, mész máshova.

    -A fórumokon topicokban folyik a társalgás. A topicok egy-egy közös téma köré épülnek, amit a topicok címe takar, ez jelzi, hogy miről folyik a diskurzus. A topic címe alapján dönthet az érdeklődő, hogy az adott topic érdekli-e, avagy sem. Ha egy topicban olyasmire fordul a téma, ami nem tartozik a topic témájához, akkor az Offtopic. Értelemszerű, hogy ez nem hasznos a topic szempontjából, hiszen nem biztos, hogy minden oda betérőt érdekel az offtopic téma. A tartós offtopic topic rombolásnak minősül. Ha ilyen témával kapcsolatos a beszélgetés, akkor azt illik a témához megfelelő topicban folytatni, vagy ha nincs ilyen, akkor nyitni neki egy újat.

    -A NAGYBETŰS kiemelés ordibálásnak minősül. Kerülendő alkalmazni. Kiemelésre ott vannak a Bold, Italic, underline tag-ek. Ezekről a "Makrók" gomb alatt olvashatsz az üzenetszerkesztő ablak alatt!

    -Úgy kommunikálj a többiekkel, ahogyan Te szeretnéd, hagy kommunikáljanak veled!

    -A fórumon fogalmazz célirányosan, tömören, de ne hiányosan! Amikor válaszolsz egy hozzászólásra, abból csak annyit idézz, amennyi mindenképpen szükséges – de ne többet, és kevesebbet se! A sok idézéstől elvész a saját mondanivalód, a kevéstől meg nem tudni, mire vonatkozik a válasz. Ha válaszolsz valakinek, tedd azt pontosan! (Egy korábbi hozzászólásra érkező reagálásodnál használd az "Válasz erre" gombot!)

    Ha a választ és / vagy az idézetet elmulasztod, esélyes, hogy előbb-utóbb követhetetlenné válik, hogy kivel és miről beszélgetsz.

    -Ne kószálj el a témától, ne írj össze-vissza! Bizonyára te sem olvasol szívesen üres, tartalmatlan, a témához nem odaillő hsz-okat.

    -Tematikus beszélgetéseknél igyekezz, hogy a személyiséged háttérbe helyezni; a témáról írj úgy, hogy ne bukjon elő minden sorban a személyiséged!

    -Kísérelj meg először a hagyományos ismeretforrásokból meríteni (jó öreg Google), mielőtt egy kérdést feltennél. Ez a tanács is csak a józan ész határáig érvényes. Egy olyan spéci információ előbogarászására, amit egy perc alatt megmutathat valaki. Végül is az internet egyik haszna, hogy olyanok, akik korábban már rászánták az időt egy dolog kikutatására, megosztják veled tudásukat. Persze nagyon sok dolgot nem lehet így átadni, csak ha időt szánsz rá.

    -Ne akarj úgy okosnak tűnni egy témában, hogy folyamatosan csak linkeket szúrsz be. Legyen saját véleményed, fejtsd ki, indokold meg.

    -Ne provokáld a többi fórumhasználót. Ne adj okot flame-re (szándékos agresszív vitagenerálás), és ne reagálj azokra úgy, hogy azzal csak tovább szítsd a flame-et.

    -A fórum nem reklámfelület!
  • [NST]Cifu
    #122
    A jó munkához idő kell, a rossz munkához még több, tartja a mondás. :)
  • Kockazone
    #121
    ja meg azóta átrakák a gumiba
  • Kockazone
    #120
    nem azt akartam mondani hogy nem írt bele semmit aki megnyitotta de 2-3óra múlva végre megszületett az első hsz:)
  • [NST]Cifu
    #119
    A gumiszobában van... :)
  • Kockazone
    #118
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1224955625

    nagy semmi
  • Molnibalage
    #117
  • Bucser
    #116
    őszintén: Bannolt ember újraregelése alap a banhoz. Főleg ha elismeri, hogy újraregelt és nem változtatott a viselkedésén.
  • indedi
    #115
    Azt garantálom, hogy megnézi!
  • [NST]Cifu
    #114
    Attól tartok félreértésben vagy. Nincs okom magyarázkodni, elég ha valaki megnézni mit művelsz itt, ebben a topicban. ^^

    Másodszor pedig: nem az a dolgom, hogy veled foglalkozzak napestig.
  • indedi
    #113
    Annyi vér már nincs a pucádba, hogy nyilvánosan válaszolj nekem? Írd meg, miért kaptam a büntit! Mert oka az nem volt! Gyerünjk! Kezdj el magyarázkodni!
  • indedi
    #112
    Moderátor, látom a két bannt. Szemét-aljas dolog volt ez tőled! Vess ennek véget! Tilts ki! Gyerünk! Legyünk túl rajta!
  • indedi
    #111
    Mondom, kifényképeztem. Megvan a helye. Te csak szemétkedj tovább! Ez a te stílusod. Kecskére bízták a káposztát! De ezt már nem hagyom annyiban! Lessz itt rend hamarosan, majd meglátod!
  • indedi
    #110
    Elmagyaráztam anno miért és hogyan. Tartsd magad ehhez.

    Csak éppen nem válaszoltál, amikor az egyenlőtlen mércét kértem számon tőled!

    Viszont előre szólok, hogy ha tovább provokálciók lesznek, akkor újabb egy hetes bünti vár. Vagy több.

    Még én provokálok! Hazudsz! Egy követ fújsz a cimboráiddal, de amit ezért kapsz, azt nem teszed zsebre! Kifényképeztem mindent. Ezt a beírást is, és ami várhatóan történni fog azt is ki fogom. Ennyi!
  • [NST]Cifu
    #109
    Kezded a provokációt. Egyszer már leírtad, mennyire nem tetszik neked itt, és távozol. Azóta is folyton visszatérsz. Nem leszel így hosszan aktív...
  • indedi
    #108
    Moderátor figyelmébe: Folyamatos trágárkodás, kekeckedés:

    Repülés-űrrepülés-összeesküvés topik, 335-ös beírás.

    Idézzem ezt is? Tele van az összes tudományos topik ezzel az "úriemberrel" és az ő "választékos" beszédével. Nem lehetne eltávolítani? Engem nagyon zavar. És az egyenlőtlen mércék alkalmazása a moderátorok részéről még jobban zavar!
  • [NST]Cifu
    #107
    Elmagyaráztam anno miért és hogyan. Tartsd magad ehhez.

    Molnibalage-nak meg küldem privit, hogy óvatosabban fogalmazzon.

    Viszont előre szólok, hogy ha tovább provokálciók lesznek, akkor újabb egy hetes bünti vár. Vagy több.
  • indedi
    #106
    Moderálást kérek!

    Repülés-űrrepülés-összeesküvés topik, 330-as beírás.

    Idézem:

    "Aztán fasz tudja ezt."
  • indedi
    #105
    Nakérem, erről beszéltem: Idézem:

    "IGEN! A RIDEG TÖRÉS ILYEN TE NAGYONHÜLYE!"

    Repülés-űrrepülés-összeesküvés topik, 322-es beírás.

    És most tessék nekem megválaszolni a következő kérdést:

    Hogy a fenébe van még ez szemétkedő ember itt? Miért nincsen eltávolítva véglegesen, hiszen szinte minden egyes beírása ilyen. Agresszív, kekeckedő, trágárkodó bunkó alak. Kérnémszépen a végleges kitiltását!
  • indedi
    #104
    Nem ártana valami elfogadható magyarázatot kapnom a kitiltásomat illetően. Mióta keverik itt össze az tudatos agressziót a self defense módszerivel. Mi a baj? Hogy visszaütöttem? nem lenne egyszerűbb azokat a kekeckedőket eltávolítani akik az olyanokat mint én, -akik csak beszélgetni szeretnének-, folyamatosan hergelik? Trágárkodás és szemétkedés volt az érveimre a válasz. Aztán amikor én is megengedtem magamnak ugyanezt, és elküldtem a picsába, hogy hagyjon már békén, akkor én lettem kitiltva. Szemét aljas módszer az kényelmetlen érvek gazdájának az elhallgattatására.

    Normális, méltányolható választ várok!!!
  • Pheel
    #103
    Az már elég, ha a reklamált topic címét linkeled , a hsz. számát pedig kiírod!