1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Pheel
    #182
    Hagyd, még az ólmot sem éri meg! ;-)
  • [NST]Cifu
    #181
    A fejlécet olvasd el, mielőtt ilyesmit kérsz. :)
  • High end PC #180
    Sziasztok!
    Szeretnék a Földönkívüli élőlények topikomban házigazda jogot kérni :)
    Köszi
    Üdv
  • Bucser
    #179
    cseréld le a neved...
  • Fasiszta
    #178
    Elnézést de smusher nem hagy békén a nevemmel van gondja kérlek segítsetek.
  • High end PC #177
    Ezer köszönet :)
  • Pheel
    #176
    Bekerült.
  • High end PC #175
    Nah szóval, mivel még nem tettétek be, újból átszerkesztettem a képet, szóval ha valaki erre téved, inkább ezt a bannert tegye be nekem legyen oly szíves ebbe a topikba.
    Nagyon lekötelezne!
    Köszönöm szépen!
  • High end PC #174
    Rendben, megnyújtottam a képet, és mivel úgy eléggé rosszul nézett ki, csináltam egy másikat : ezt tegyétek be nekem inkább, légyszves ebbe a topikba
    feltöltöttem az sg-re.
    Köszönöm szépen!
    Üdv.
  • [NST]Cifu
    #173
    Egy kicsivel kisebb függőlegesen lehetne szerintem, illetve ha egy tanácsot megfogadsz, inkább az SG-re rakod fel a képet, nem pedig külső képtárba, mint az Imageshack vagy a Photobucket. Mivel VIP vagy, nyugodtan feltöltheted a galériádba vagy a fórumba (képfeltöltés gomb az üzenetszerkesztő ablak alján), és úgy szúrd be ide.

    Berakni majd Pheel tudja, amikor erre jár, addig egy kis türelmet kérünk.
  • High end PC #172
    légszi segítsetek #166-ban! ha nem jo mekkorára méretezzem? vagy igy nem tuddnátok betenni? köszönöm.
  • Rundstedt17
    #171
    A magyar himnusz topicba a 399 hozzászólás.
  • Rundstedt17
    #170
    Általánosba esetleg.
  • blackgamer
    #169
    a Himnusz topikot áttehetnétek általánosba vagy sajátok közé, semmi köze a tudományhoz
  • Rundstedt17
    #168
    A magyar himnusz topic 375-ös hozzászólása,az illető moderációja.
  • High end PC #167
    de ha a mérete nem jó, szljatok,és átméretezem!!
  • High end PC #166
    Sziasztok!
    Szeretnék egy olyat kérni, hogy ebbe a topikba: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1232056832
    tegyétek be légysyíves ezt a bannert:
    http://i239.photobucket.com/albums/ff186/englishtips2008/NationalGeographicTheUniverseMap.jpg
    Köszönöm szépen!
  • blackgamer
    #165
    itt az OFF képeket töröljétek légyszives
  • Bucser
    #164
    Itt szeretném kérni a 1739 és 1740-es hsz törlését. köszönöm
  • Barnabyka
    #163
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1231864279]#1-et kérném kitörölni mert elbasztam..köszi.[/URL]
  • joebacsi
    #162
    köszönöm
  • Bucser
    #161
    Kéretik a topicot törölni

    Azt hiszem ez a stílus nem a tudományos eszmecserébe való.

    köszönöm.
  • joebacsi
    #160
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1180102928#TOP]#268 del pls - off miatt[/URL]
  • blackgamer
    #159
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1231514464]#21[/URL]
  • Pheel
    #158
    Nem te nyitottad, nem vetetted fel stb.
  • blackgamer
    #157
    ezt a topikot légyszives nevezzétek át erre: Virtuális és bővített valóság
    köszi!
  • [NST]Cifu
    #156
    A házigazda jogosultságért a [email protected] címre kell írni, ahogy a fejlécben is olvasható. ;)
  • Hegi90
    #155
    Szeretném A gazdasági világválság topikba házigazdaként ajánlani Bucsert. Oka:
    - a topikot elárasztották a folyamatos offok, és flamekeltők, akiktől valahogy meg kellene szabadulni, különben könnyen bezárásra is kerülhet a topik, valamint már sokan jelezték, hogy amíg ők ott vannak, addig a téma látogatása csak időpocsékolás, mert egyszerűen nem hagyják normálisan kommunikálni az embert, és teljesen übermegbízhatatlan infókat közölnek, és ezzel vezetnek félre embereket. Jó, értem én, hogy szólás szabadság, meg minden, de amióta ők ott vannak, azóta a topik másból sem áll, mint a flameből meg az offból (kivéve néhány normális embert, akik tényleg veszik a fáradtságot, és szakértői magyarázatokkal emelik a fórum színvonalát. Gyakran politizálnak, ezzel megint flame-t keltve. Nekik is van topikjuk, a New World Order (amin én csak nevetni szoktam, hogy milyen marhaságok szoktak egyébként menni), ahova pakolhatják az odaillő hozzászólásokat. El lehet olvasni egyébként a téma elejét, hogy milyen komoly és korrekt hozzászólásokat írtak, és meg lehet nézni, hogy mi történt akkor, amikor az "nwo-sok" beszivárgottak a sok szemetükkel... elég szomorú...

    Miért pont Bucser?
    mert szakértő a témában, felelősségtudatos, felnőtt ember, aki nyíltan és jóindulattal áll hozzá a dolgokhoz és az emberekhez (persze, ha ő is azt kapja tőlük). Valamint azért is, mert már jelezte, hogy kéri magának a házigazda jogot, ha a továbbra is folytatják az offolást.
    Szóval, ha úgy áll a dolog, hogy Bucser kéri magának a jogot, akkor én teljes mértékben támogatom.
  • Bucser
    #154
    Sziasztok!

    Kérhetném OKkultist #1455-ös hsz-ét és a rá érkező válaszokat és folyományokat törölni a Világgazdasági Válság topicban? sokadik kérésre sem hagyja abba a topic offolását és elterelését más témák felé.

    köszönöm!
  • blackgamer
    #153
    sajnálom hogy így gondolod
  • Pheel
    #152
    Releváns, csak érdektelen. Szerintem nincs vele gond. Ha durvul, jelezd!
  • blackgamer
    #151
    Légyszives az Exobolygók topikot takarítsátok ki. Eddig az #1 és a #27 szólt hozzá érdemben a témához, a többi mind off.
    Köszi!
  • Pheel
    #150
    Jelzem, hogy ez a topik nem képezi az ilyen jellegű hozzászólások fórumát. Abbahagyod vagy megint "visszaélünk a hatalommal" veled szemben.
  • [NST]Cifu
    #149
    Hmm, nézzük csak. Beregisztrálsz az SG-re, összerúgod a port a fél Tudományos fórummal, kitiltanak. Csinálsz egy új felhasználónevet, ugyanazt folytatod, de letagadod, hogy bármi közöd lenne az előző felhasználónévhez. Kapsz figyelmeztetést a fórumban és priviben, de ugyanazt folytatod tovább. Kitiltalak. Csinálsz egy harmadik felhasználónevet, és ugyanazt folytatod tovább, megint kitiltalak, ezúttal már multireg miatt.

    Elmagyarázod, hogy szerinted a multireg nincs tiltva a fórumszabályzat szerint, és azt a nézetedet hangoztatod, miszerint téged oktalanul tiltogatnak ki a moderátorok, ezért regisztráltál több felhasználónevet. Ez pedig szerinted teljesen rendben van.

    Noha már kifejtetted, hogy neked ebből a fórumból eleged van, és hogy szerinted ez egy közönséges szeméthegy, újra és újra visszajársz trollkodni. Tényleg "meglepő", hogy újra és újra kitiltanak. :)
  • Dzsez
    #148
    Már megint mellébeszélsz moderátor!

    Én itt, ezen a fórum-szájton, az itteni írott szabályzatról beszéltem. Amit neked kötelező lenne betartanod, betartatnod, és amit az intézkedéseidből jól láthatóan tudatosan figyelmen kívül hagysz. Aminek ellenében cselekszel.

    Mondd, hogyan süllyedhet egy ember idáig? Hogy csipetnyi hatalmával ennyire, ilyen brutálisan, ilyen gennyes módon visszaéljen?

    Mondd, nem szégyelled magad ember?
  • [NST]Cifu
    #147
    Tessék olvasgasd. :)
  • Dzsez
    #146
    Fogalmazd meg légyszíves, hogy nálad mi a "trollkodós". Ilyen ugyanis az írott szabályzatban jelenleg nincsen.

    Még arra is kíváncsi lennék, hogy a határozott véleménnyilvánítás és a "trolkodós" magatartás nálad miért esik egybe?

    És arra is, hogy hogyan értékeled a saját ténykedésedet. Ugyanis a többheti pihenő, amit nekem több alkalommai is eszelős indulattal kiosztottál, ellentétes az írott szabályzattal...

    Köszönöm!

    Ja-és Te, jól gondold meg mit írsz. Sokan olvassák...
  • [NST]Cifu
    #145
    Ha abban a stílusban akarod folytatni, ahogy eddig tetted, teljesen felesleges.

    Ha úgy véled, hogy menni fog némileg kulturáltabb és kevésbé trollkodós hangulatban, tégy egy próbát.
  • Dzsez
    #144
    Na, ez az egy hét is lejárt. Nem írtam még sehová. Előbb megkérdezem, hogy egyáltalán szabad-e írnom valahová?
  • [NST]Cifu
    #143
    Ha tanulságos, akkor tanulj belőle.

    Újabb egy hét pihi.