1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • [NST]Cifu
    #263
    A topic már fél éve nyitva van, azt én sem értem, miért ide lett nyitva, de áthelyezni nem tudom. A személyeskedésben, flameelésben te is részt veszel, tehát ha erre hivatkozol, akkor legalább ezt is lássuk már.

    Egy figyelmeztetést megejtetettem a topicban, de egyelőre a bezárását nem tartom indokoltnak, illetve ha az általad felvázolt érveket nézem, akkor még jópár topicot be kellene zárni egyből...
  • uwu
    #262
    A magyar himnusz című topik törlése ügyében írok ide.
    A személyes véleményem az, hogy teljesen értelmetlen a téma. A vak is láthatja, hogy csak is és kizárólag a flémkeltésért hozta létre Rundstett nevű társunk.
    Ha valak beleolvas, rögton meggyőződhet róla, hogy ez a helyzet.
    Vita nem igazán folyik ott, csak fikázzák a Himnuszt, és flémelnek. Permészetesen a nemzeti érzelműek elve habzó szájjal érkeznek oda a témaindító, meg adja alájuk a lovat, én egy percig se gondolkoznék a törlésen.
  • Pheel
    #261
    Mindketten pontosan tudjuk, hogy mikor és miért hangzott el az ominózus mondat. Kár naívkodni...
  • HUmanEmber41st
    #260
    Köszi a büntetőpontot, nagyon igazságos!
    Micsoda politikai megnyilvánulás ez a mondat:
    Három a magyar igazság!
    Ez kérem színtiszta politika!
    Ennél politikusabb már nem is lehetnék.
    Csak gratulálni tudok éleslátásodnak!
    Azért jó ez a "politika" kritérium, mert minden egyes hozzászólásra rá lehet húzni, kinek milyen kedve van. Bár ez a mondat tényleg minden politikai biztosítékot kiver itt a sgn!
    Mégegyszer köszönöm! És nem felejtem el.
  • [NST]Cifu
    #259
    Mindketten kaptatok egy figyelmeztetést, ha nem fejezitek be a személyeskedést, akkor repülnek a büntipontok.
  • Zenty
    #258
    bocsi topic linkelését elszúrtam XD
    ez lenne a helyes: new world order
  • Zenty
    #257
    Üdv! topic new word order hsz | #16664 ( pontosítva nem csak ez a egyetlen...)
    nick: Lux Ordo

    kérhetném, hogy az egyik moderátor intézkedjen. Régóta vagyok az sg fórumon, de ilyen provokátorral ritkán találkozok...
    De továbbiakban nem foglalkozok vele mert tisztelem annyira a fórumot, hogy ne vegyem fel a kesztyűt, és mennyen el flamebe az egész topic.
    Egyébként meg lehet nézni ebben a topicban másokat is provokál. Így igen nehézkes a témáról is beszélni...

    köszi
  • gz8
    #256
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1243780169]#8[/URL], mehet a banán.
  • OKkultist
    #255
    BANAMA, nagyon vicces, régen Szibériába küldték az embereket az ilyenekért, de ma már multikultis szabad világban élünk, milyen sajnálatos.
    Esetleg CSS-t lehetne-e-é egy kicsit a BANAMÁKRA küldeni (hogy én is ilyen nagyon humoros legyek) mert egyszerűen szellemileg nem képes felnőni az NWO topikhoz, a tárgyi tudásban "elért" hiányosságait meg nem is ecsetelném. Mintha én próbálnék a cigány nép kulturális eredményeiről, vagy a talmud elveinek emberbarátiságáról értkezni. Amit a világért sem tennék, még a végén megsértődik valaki.
  • OKkultist
    #254
    És megint ,az NWO topikba visszatért (de miért?) CSS ott folytatja, ahol abbahagyatták vele, megint ontja a baromságot, és még mindig lövése sincs a témához. (sajnos ideje és internet elérése az van)
    Kérném a moderátorokat, hogy próbáljanak ki valami alternatív gyógymódot, (pl. az örökös kitiltást) mert az eddigiek nem használtak.
    Esetleg nyitok egy topikot "a HEROIN miért jobb, mint a SPEED", és hol, mennyiért lehet venni, mire kell vigyázni, stb...
    16 és az alattiakkal igazi a szex, (Tribute to Pándi atya, és BELGIUM a pedofilok mekkája alcímmel) topik pl. mehetne?
  • Pheel
    #253
    OK.
  • Esplanade
    #252
    kaktuszos topikot tegyétek át légyszives általánosban, nincs köze a tudományhoz
  • cenobite
    #251
    Ok, most egy kicsit talán sarkítok, hogy "ha ezt lehet, akkor azt miért nem".
    Vannak itt az sg-n olyan topic-ok ahol nyíltan megy a szövegelés marcsiról, tudatmódosításról és társairól. Tudom-(tudjátok Ti is), mert látogatom ezeket is, és ez nem ilyen "beköpöm őket" dolog. :) Szóval "drog" mehet, minimal politika/bizonyos fajok által elkövetett bűnözés/konteo, és társai nem?
    Ha már sarkítunk. Mondom ezt úgy, hogy jómagam is látogatója vagyok mindezen topicoknak.

    Természetes, hogy az nwo-ban is kicsusszan a téma mivolta miatt néhány nem odailliő kifejezés, vagy durvább beszólás (ami a valós állapotokat nézve szolídnak mondható), stb... De a lényeg:
    A topic nem fasiszták és egyéb hulladékok gyülekezete, csupán olyan embereké, akik próbálnak tisztábban látni az átlagnál. Szerintem.
    Néhányan pedig nem bírják levenni a "napszemcsit." Ez van.

    Én css megjelenéséig minden nap olvastam a topicot, mert számomra érdekes és értékes infokat közöltek. De mióta feltűnt az háromnveű szörnyezet -fav lett a topic.

    Elnézést ha kicsit hosszú lett...

  • [NST]Cifu
    #250
    A mihez tartás végett, az alatt a 15k hozzászólás alatt épp elég gond volt a topiccal, főleg az utóbbi időben, már az előtt is, hogy css megjelent. Ez csupán az utolsó csepp volt a pohárban...
  • cenobite
    #249
    "K: mi lesz, ha nem tudunk normálisan fórumozni ezután sem?"

    Ezt ennyivel egészíteném ki:

    "V: permban css-nek"

    Csupán azért, mert mióta feltűnt a színen, azóta van mélyrepülésben és értelmtlen flame-elésben a topic. Volt már ilyen anno PC-s játékoknak... első felvonásában ME2 esetében, aki képtelen volt belátni hogy semmi keresnivalója nincs az adott helyen.

    Elvégre több mint 15k hozzászólás alatt sem voltak nagyobb gondok. Okés hogy néha valakinél elszakad az ékszíj, de az "jutalmat" is kapott. Remélem visszaáll a régi norma...
    Ennyi. (Közben látom kinyílt - tenksz! :) )

    Remélem ez nem túl off, ha igen, akkor del, oszt' majd az unokáknak regélek róla. :))
  • Pheel
    #248
    Namost, egyrészt attól, hogy tahón írsz, még nem leszel kultúrember. Az, hogy egy moderátor nem ír a hőn szeretett topikodba, nem jelenti azt, hogy nem figyeli ott az eseményeket.

    Másrészt én szégyelem magam, hogy nem tudod, miért lett a topik bezárva. Leginkább azért, mert már semmi nem használt. Hiába kaptátok a pontokat, esetleges kitiltásokat, továbbra is ment az anyázás-flémelés-zsidózás kombó.

    FAQ:
    K: css haverja vagy?
    V: nem, nem vagyok css haverja.

    K: akkor valaki más haverja vagy?
    V: nem, nem vagyok senki más - a topikban aktívkodó user - haverja sem

    K: mi lesz, ha nem tudunk normálisan fórumozni ezután sem?
    V: egyre gyakrabban és egyre hosszabb időkre lesz bezárva a topikotok és/vagy repültök a banamákra

    K: küldjek neked anyázós privátot?
    V: küldjél, a kutyát nem érdekli

    K: anyázzak a fórumon?
    V: lásd banamák

    K: értetlenkedjek tovább?
    V: lásd banamák
  • OKkultist
    #247
    Konkrétan mi volt az NWO bezárás oka? Mert van aki mszp-s reklámról (??)tud, én a közszolgálatiság meggyalázását írtam meg,(tény) css meg csak jelent, jelent, jelent, ahogy azt "vakarék" kódnévvel már az oviban is tette. (Puller Istvánka?hahahaha)
    Elég nagy agrárértelmiség pheel, hogy óvónénis stílusban beír valamit, se jónapot , se magyarázat, tisztára 1972-ben érzem magam tőle.
  • css
    #246
    Szavazásra bocsássuk? ;))
    Én a megnyitás mellett szavazok!
    Sőt, kijelentem, hogy ha megnyitják, akkor min. 24 óráig nem írok oda. Na? :)
  • #245
    Napot!
    Bocs az offért,remélem minél előbb beindul ujra a fórum(nwo):-)
    Köszönöm előre is(Isten fizesse meg stb:-)))
    Kellemes kis fórum az,és most kollektiv bűnös mindenki,sajnos:-)

    További kellemes napot!
  • valamit
    #244
    Oké, világos, én nem is az ominózus vitát folytattam volna, hanem az "NWO" címszó alá tartozóan tettem volna új hozzászólást.

    Ami azt illeti épp egy hozzászólást írtam (akkor már vagy 2 órája, tévé, vacsora miegymás mellett), mikor a topic bezárt. (és aztán csak éjfél felé vettem észre) Szerencsére a szöveg nem veszett el, de gondoltam betenném, de akkor várok vele, vagy megnézem van-e valami hasonló topic. Persze egy-két nap nem számít, max. addig még igazítok a szövegen...
  • css
    #243
    Ejj, pedig épp arra gondoltam én is, hogy nyitok egy "NWO - rise from the dead!" című topikot a nagyközönségnek!
  • [NST]Cifu
    #242
    Eleddig 4 büntipontot kellett kiosztanom így is a következmények miatt. A topic egyelőre zárva lesz egy ideig, ha lenyugszanak a kedélyek, akkor lehet szó róla, hogy majd újra megnyissuk.

    Ha egy topicot bezárnak, akkor az elég egyértelmű jelzés, hogy ami ott folyt, az már átlépett egy határt. Értelemszerű, hogy új topicot nyitni, és ott folytatni nem lehet.
  • valamit
    #241
    Érdeklődnék, hogy mikortól lehet újra írni a tegnap este 10 felé lezárt NWO topicba? Vagy nyissak inkább új topicot?
  • [NST]Cifu
    #240
    A moderátori topic NEM a személyes nézeteltérések rendezésének színhelye!
  • [NST]Cifu
    #239
    Ahogy látom, valóban arról az oldalról linkelt ill. másolt be, és ehhez hozzáfűzte a saját véleményét. Ha azért kellene egy hozzászólást törölni, és a fórumozót figyelmeztetni, mert egy másik fórumozó nézeteivel és véleményével nem ért egyet, akkor kb. folyamatosan törölgethetnénk és figyelmeztethetnénk mindenkit.
  • Saintgerman
    #238
    Megkérek egy moderátort, hogy az NWO topikban törölje Rundstedt17 #16132 es hozzászálását Az átalam ajánlott linket akarja nevetség tárgyáva tenni, annak ellenére, hogy fogalma sincs mi áll benne.
    Továbbá kérném, hogy figyelmeztéssétek arra, hogy az eféle fórumozás gusztustalan és nem kívánatos. Köszönöm.
  • TheRock18
    #237
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1242160195]#56 pókmalac....kétlem,hogy ez a topikhoz tartozik,elég gusztustalan[/URL]
  • polarka
    #236
    Látszik, h nézőpont kérdése...
    Egyébként én nem flameltem tele. És nem is áll érdekemben itt többet írogatni, mivel mindig is relatíve szépen és semlegesen fogalmaztam.
  • css
    #234
    Az NWO topikból lehetséges volna egy szerencsétlent (OKkultist) kitiltani? Lövése sincs a témához, és minden második hozzászólása trágár vagy sértő.
    Van két felkiáltójele. Kaphatna mellé még vagy 10-et. ;)
  • OKkultist
    #233
    NWO topikból lehetséges volna 2db szerencsétlent (polarka és css) kitiltani? A témához lövésük sincs, és teleszemetelik az egészet, mindenkinek tele a töke velük. Nekem meg a 2db felkiáltójelet ottfelejtették, időszerű lenne levenni végre.
  • css
    #232
    Hüppp ... hüppp ... teljesen meghatódtam.

    ;)
  • Yóga Béla
    #231
    Bevallom most szégyellem magam, beismerem, hogy magamra ismertem benned, egy régebbi önmagamra. Ez van, változik az ember idővel. Biztos eljön az idő amikor legalább olyen visszataszító lesz azámomra a mostani megnyilvánulásom, mint amennyire jelenleg a régebbi önmagaméval egyivású hozzászólásaid azok.
  • Yóga Béla
    #230
    De te is annak hiszed magad, kis nethuszár.
  • css
    #229
    De kemény vagy a számítógép mögül, kis nethuszár. ;)))
  • tugyiti
    #228
    Látom roppant okosnak hiszed magad kisöreg ,akkor most levezetem neked hogy megértsd te is :kuss és takarodj.
  • css
    #227
    Én meg úgy gondolom, hogy feleslegesen és szándékos bosszantással, flémelő és értelmetlen vitára vezető magatartásoddal ezen a fórumon neked sincs helyed.

    Mellesleg én épp azt akarom elérni, hogy ne is legyek itt.
  • Kandurex
    #226
    Úgy gondolom, hogy feleslegesen és szándékos bosszantással, flémelő és értelmetlen vitára vezető magatartásoddal ezen a fórumon nincs helyed.
  • css
    #225
    Kevés vagy te kiscica ahhoz, hogy nekem bármit is megmondj. Kb. mackósajtban a brummogás. :)
    Ha nem tetszik, hogy ide írok, akkor "séta innen". :P ;)
  • Kandurex
    #224
    Személyes adat a farkam, beregisztrálok valami kamúval azt csókolom, mondom, séta innen.
  • css
    #223
    Az SG kéri az email címet, ami bizony személyes adat. Talán mielőtt belevau-vau, először elolvashattad volna te is a törvényt. ;)