16
  • Turdus
    #16
    sonic: "Szóval nem hiszem hogy lenne min parázni". Jó vicc, rendszergazda vagyok, azért fizetnek, hogy parázzak
  • sonicXX
    #15
    Ha jól olvastam a cDc oldalán akkor a cucc nyíltkódú. Szóval nem hiszem hogy lenne min parázni.

    Mondjuk az GÁZ hogy a goolag.org nem elérhető.
  • Turdus
    #14
    homeless: pontosan tudom, hogy mennyire egyszerű. Itt a lényeg azon van, hogy a felfedezett sebezhetőségekkel mit csinál. Nem hiszem, hogy csak egyszerűen megmutatja a képernyőn, akkor nem nyomatnák ennyire a proggit (pont azért, mert mint Te is írtad, elég egyszerű összedobni egy ilyen pársoros scriptet, akkor meg minek letölteni másét?)
  • Lavigne
    #13
    vagy tényleg ilyen jól sikerült az "eszköz" :DDDDDDD rajtuk kipróbálják ha müködik, lehet tovább menni :DDDDD
  • ParadoxH
    #12
    Hoppsz, vkinek, akinek messze elér a keze nagyon nem jött be a goolag.com :))
  • homeless
    #11
    Nincs is lejelszavazva a forrás.
  • Vorpal
    #10
    Nah hát a sourca password védett, és még így sem garantált, hogy az van benne - én még csinnyán szedném ezt le a gépemre.
  • Vorpal
    #9
    Nem néztem rá de - biztonságos csak akkor lehet, ha open source,
    abban az esetben viszont nagyon hasznos kis eszköz.
  • arrakistor
    #8
  • homeless
    #7
    Te hülye vagy. Röhögnél ha tudnád, hogy milyen egyszerű pár soros script-el lehet sebezhető oldalakat keresni. Tényleg nem nagy szám.
  • Turdus
    #6
    homeless: jajj, de naiv vagy A legsikeresebb trójai program telepítő trójai-irtónak volt álcázva, nem tudtad? Mellesleg kicsit sem gyanús a következő idézet: "A kormányzati szervek és nagyvállalatok helyében én nem haboznék - azonnal letölteném ezt az eszközt" Pusztán jószívűségből, mi?
  • homeless
    #5
    Ez nem feltörő program csak sebezhetőségeket keres. Amúgy már nagyon régóta vannak ilyenek, amik nem publikusak, de van olyan is ami feltöri magától az oldalt vagy akár egy szervert is, de ahoz nagyon balfaszul kell beállítani a szervert/megírni a programot.
  • Turdus
    #4
    Ez mekkora! Tényleg van olyan, aki besz*pja? Minek foglalkozni az oldalak feltörésével, amikor szépen megkérve maguktól felteszik a rendszergazdák a feltörőprogramot... Hehehehehehe na ez kúl.
  • homeless
    #3
    biztos rászabadult a sok hekker...
  • BlueGold
    #2
    Szerintem "már nem megy" valószinűleg túl jól sikerült
  • phoenix1
    #1
    A letöltés még nem megy vagy már nem megy?