40
NBA Street Homecourt (Xbox360)
  • Ironmask
    #40
    új része nem fog jönni?
  • Display
    #39


    PS3-on próbálta már valaki esetleg?
  • Display
    #38
    Néhány kép kedvcsinálónak





  • trick daddy
    #37
    kössz a véleményedet :)
  • Display
    #36
    Nem igazán van összehasonlítási alapom az NBA 2K8 / NBA Ballers Choosen One témakörben. Az NBA 2K8 demot próbáltam eddig, és az NBA Live 08-at.

    A 2K8 egészen más, sokkal inkább szimulátor jellegű, az irányítás elég nehézkes. (Állítólag bele lehet jönni - ez biztos így van, csak gyakorlás kérdése). Engem grafikailag nem fogott meg, leszámítva azt hogy az EA Sports-os NBA-vel szemben itt bizonyos dolgok jobban ki vannak dolgozva. ( Nézőközönség, szünetek közötti show).

    Az NBA Live 08 viszont nekem jobban bejött. Valahogy hype-osabb és sokakkal ellentétben engem inkább lekötött, függetlenül attól hogy demo változat. A grafika szép, a visszajátszások úgyszintén, és játszatóság szempontjából is ott van ahol lennie kell.

    Ha jól tudom akkor az NBA Ballers Choosen One-t a Midway készítette. A Gamespot értékelése 5.5/10. Ezzel szemben az NBA 2K8 8.5-öt kapott. Gondolom ebben is license-elve vannak a játékosok és a csapatok, és ettől függetlenül simán jó lehet.Ha inkább az arcade jellegű dolgok jönnek be, mint a Street Homecourt esetében akkor Choosen One. Én a 2K8-et választanám, de leginkább az EA Sports-os NBA Live 08-at.
  • trick daddy
    #35
    gondolkoztam az nba 2K8-rol milyen game ( anyit todok rola hogy sima nem freestylos ) szerinted milyen game MÁS: nba ballers lehet azt veszem majd meg szerinted ???
  • Display
    #34
    Nekem is csak ez tűnt fel. Lehet hogy van még pár más dolog is csak check-olni kell.
  • trick daddy
    #33
    hát a labdánál csak a szine változot
  • Display
    #32
    Ha van Live-od, akkor töltsd le a két ingyenes pályát!
  • trick daddy
    #31
    kössz a segitséget
  • Display
    #30
    Virtual Basketball

    Főmenüben tartsd lenyomva az LB és RB gombokat. Utána fel,le,balra,jobbra. Ha sikerült, akkor hallanod kell egy hangot (BANG ), a játék kezdetekor egy virtual basketball lesz a megszokott helyett. Hogy ez miben tér el a normáltól arra még nem jöttem rá.

    Unlock Courts / Pályák felnyitása

    Főmenüben LB és RB, majd fel,jobbra,le,balra. Ezután ismét jön a BANG és minden pálya elérhető a következő játéknál. Ezt viszont minden alkalommal aktiválni kell addig amig fel nem nyitod a pályákat a Homecourt Challenge módban.
  • trick daddy
    #29
    jaa és a másik is mit jel ??
  • trick daddy
    #28
    Courts are unlocked when you start your game ( ez most egy uj pája ???) amugy kiprobáltam és elfogata a game de most mi az uj ??
  • Display
    #27
    Feltételezem hogy az Online módban megszerezhető achievement-ek azok amik még hiányoznak
  • trick daddy
    #26
    ezt leforditanád nem naon vagyok angolbol erös :)
  • trick daddy
    #25
    850 G van és 3 archiment hiányzik
  • Display
    #24
    NBA Street Homecourt hints/cheats from gamespot.com

    Virtual Basketball

    At main menu hold LB and RB, press up,down,left,right. You should hear a BANG. The ball will appear next game.

    Unlock Courts

    At main menu hold LB and RB, press Up, Right, Down, Left. You should hear a bang. Courts are unlocked when you start your game.

  • trick daddy
    #23
    majd megszámolom menyit sikerült összegyüjtenem XD
  • Display
    #22
    szerintem az már a max limit =)


    NBA Street Homecourt
    There are 16 achievements with a total of 1000 points.

    Freaked 40
    Reach Level 5 In Homecourt Challenge Mode
    Named 50
    Reach Level 10 In Homecourt Challenge Mode
    Ash Park Champ 50
    Complete The Ash Park Tournament In Homecourt Challenge Mode.
    Online Showdown 30
    Play 10 Games Online
    Dialing Long Distance 50
    Complete 7 Successful Long Distance Shots In A Single Game
    Dunkalicious 50
    Perform 5 Successful Jump-Off Dunks In A Single Game
    Doubling Up 50
    Perform 3 Successful Double Dunks In A Single Game
    Tricked Out 50
    Perform 10 Successful Trick Moves In A Single Game
    GB Insanity 50
    Perform 4 Gamebreakers In A Single Game
    Ultimate Finish 50
    Win A Game With A Gamebreaker
    Seeing Double 60
    Level Up 2 Different Created Ballers To Level 10
    Rupert Bell Champ 70
    Complete The Rupert Bell Tournament In Homecourt Challenge Mode
    King of the Court 70
    Win 10 consecutive games in Online
    Mastered 80
    Reach Level 15 In Homecourt Challenge Mode
    Cloverdale Champ 100
    Complete The Cloverdale Tournament In Homecourt Challenge Mode
    Ultimate Journey 150
    Complete The Homecourt Challenge Mode
  • trick daddy
    #21
    hy a legtöbbet amit a gamebrakerben elértem +7 pont most jácom-ki 3.-szor XD
  • Display
    #20
    A legkomolyabb a tripledunk:)
  • smusher
    #19
    thx for the help

    azóta elég gyakran alkalmazom a fejbepattintást, eléggé megnöveli a gamebreaker csíkot a másik nagyon állat a "be the oop", amit egyelőre elég nehezen művelek, de egy kis gyakorlás mindenben segít
  • Display
    #18


    A Homecourt Challenge mód sajnos tényleg elég rövid, de érdemes többször nekifutni mert achievement-et is ad.(Seeing Double - 60G - Level Up 2 Different Created Ballers To Level 10). Live-ról érdemes letölteni a két ingyenes bónusz pályát (Rucker Park, Cloverdale Court) mert akkor valószínüleg ezek is belekerülnek a Challenge módba. Akinek van MS pontja annak pedig a Perkins Park is beleférhet (300MS pont).

    Azthiszem ez a fejrepattintós dolog függ a játékos tulajdonságaitól is, van akinél egyből összejön. Press "Y" button!

    Én is nagyon várom a következő NBA Street-et. Grafikailag teljesen rendben van a dolog, az engine kiváló és egy esetleges folytatásban is simán megállná a helyét.
  • trick daddy
    #17
    hyy a gamebrakerban a pontlevonás az már rég ota benne van a street-ek-ben (mikor az elenfeleknek jön ki akor neked -1 és forditva)a másik kérdésedre : ha 360-nod van akor az "Y" csak simán megnyomod de nemindig azt csinálja de a gamebrakerban is megtehetet trick-elsz és mikor az 1 játékosod a levegöbevan akor "A" és ott is megcsinálja (legalábbis nálam ) remélem segitettem :)
  • smusher
    #16
    Most már én is Nekem ez az első street, de odáig vagyok tőle (3 napja van csak meg.) Biztos nagyon kérdés: gamebreaker módban miért von le néha az elért pontokból? A másik ság: hogyan lehet a védő fejére lökni a labdát? Kössz

    spread the word
  • trick daddy
    #15
    csak az a baj hogy nagyon rövid a chalange mód 1-nap alat kinyomtam az elözö (V3)-as street is megvolt a hangulata ugyanilyen kiváló volt csak + abba jobban meglehetet csinálni a karaktert PL:ruha cipö-csinálás ékszerek fodrász ). Várom nagyon a következö NBA-Street-et TI NEM ???
  • Display
    #14
    nagyon szívesen;)

    a beszólások tényleg nagyon súlyosak. Szerintem az EA Big legjobban sikerült alkotása. A letölthető pályák pedig szintén nagyon rendben vannak.
    Boom Shaka Laka - Boom Shaka Laka
  • smusher
    #13
    vadállati módon hangulatos a game! a beszólások játék közben és a zene a legjobbak közül való! kellemes csalódás
  • trick daddy
    #12
    kössz a help-et
  • Display
    #11
    Annyi a lényeg, hogy jó messziről kezdj ugrani/zsákolni a B-vel és várd meg amig a player "combo" csíkja eléri a maximumot, vagyis bekékül. Arra figyelj hogy ne nyomd túl mert akkor bukó a story.
  • trick daddy
    #10
    hyy azt a 2-ös zsákolást hogy kell 360-on ??
  • Display
    #9
    Letölthető extrák a Live-on:

    Rucker Park (Free download!)
    Cloverdale Court (Free download!)
    Perking Park (300MS Point)

    Big:)

  • Display
    #8
    A grafika tényleg nagyon állat, a játékélményről nem is beszélve. Akciós áron beszerezheted jópár helyen (7490 HUF). ;) Az official site-on van pár érdekes dolog, mint pl új pályák.

    EA Sports NBA Street Homecourt
  • balrog20
    #7
    na asszem be kell szereznem ezt a játékot mert nagyon faszának néz ki
  • Display
    #6
    Ma kétszer is megcsináltam. Tényleg a csapattárs hátáról kell dobbantani, gamebreakerben. (túl nagydarab playerrel nem célszerű mert pofáraesés lesz a vége=)
    Amúgy a Homecourt Challenge módon kívül van még valamilyen karrierszerű gametype?
  • KG21
    #5
    aha, énis erre gondoltam, emlékszem gamebreakernél jött össze, úgy hogy társ hátáról dobbantottam. Jól meglepődtem mikor harmadjára is belezúzta:)
  • Display
    #4
    Időközben kiderült hogy a tripladunk megvalósításához szükséges feltétel hogy gamebreaker módban fullon legyen az elérhető pontszám.
  • Display
    #3
    Még az elején nekem is sikerült egyszer. Azóta sem vágom hogyan =)
  • KG21
    #2
    én tolom vele, jó móka :) Egyszer összejött egy tripladunk :D
  • Display
    #1
    NBA Street Homecourt (Xbox360)

    akciós áron kapható és nagyon zsír játék szerintem. Kinek mi a véleménye róla? =)