193
a lány időt kér, hogy átgondolja a dolgokat
  • G_ArchAngel #33
    game over, sry...

    menj csajozni, az is egy állapot és nem biztos, hogy nem lesz jobb:)
  • Ronny
    #32
    amúgy nem férfi miatt van, ezért reménykedem!
  • Ronny
    #31
    az ilyen egy év körüli időszakok tényleg húzosak lehetnek, amelyik lányt ezt bevállalja, azzal tényleg nincs értelme foglalkozni.

    Én megpróbálom semmisnek tekinteni a szünetet, lehet hogy belül pont ezt várják. "Állj a sarkadra és küzdz, legyél férfi"
  • Ronny
    #30
    Szerintem ilyenkor mindent meg kell próbálni, mert a legrosszabb esetben is csak hülyét csinálsz magadból, de a másik oldalon ott van Ő, aki mindent megér.
  • Ronny
    #29
    mesélj csak
  • Dynamic
    #28
    időt kérek = vége, de nem merem nyíltan kimondani
  • n3whous3
    #27
    Ez mintha az én topikom lenne... velem ez esett meg tegnap ugyancsak...
  • Frosty01
    #26
    :)
  • Sadist
    #25
    error: connection timed out
  • Z
    #24
    Úristen emberek! 25 éves kor alatt, mikor az ember teljesítőképessége csúcsán van, egyetlen nőre pazaroljátok az energiátokat? Minél több nőt tesztek boldoggá, annál kevesebb pasast fognak basztatni, mivel kisimult a lelkük, ezáltal a világbéke felé tereljük az emberiséget! Dugjatok a béké nevében!
  • autoszimulator
    #23
    30 felett már x közös év után más a dolog, mint 19 évesen.. utóbbi esetben néha kár futni, ugyis lesz másik, de azért előbbi korban...
  • Darkon
    #22
    A folytatast par napon belul itt olvashatjuk.
  • SötétBarom
    #21
    Ennyi volt. -.-
  • Gladiator
    #20
    A lényeg, hogy ne rohanj utána. A csajok annyit nem érnek:D A 13-as kommentet fogadd meg, én is beszoptam ezzel az időkéréssel. Mondjuk akkor még nem jártunk, csak a csaj nem tudta eldönteni, hogy akar-e és egy évig húzta az agyam. Aztán persze nem, én meg életem legkirályabb évét csesztem el rá.
  • OrioN the S
    #19
    hagyd ki. gondolkodási időt kért. ha azt mondja ,hogy "veled akarok lenni" akkor adj rózsát viszont addig ne akard befolyásolni.
  • Phat Smoker
    #18
    ...Így utánagondolva 1% körül vannak az esélyeim...

    jól gondolod, máskor nem hívogatsz lányokat félrészegen! ;-)

  • immovable
    #17
    ha régóta együtt vagytok, együtt éltek akkor ne add fel, lehet csak besokalt, van ez így.
    ha friss a dolog akkor ne erőlködj,sztem
  • autoszimulator
    #16
    Azért ez függ a másik, harmadik féltől is (ha van)..
    Én is voltam sajnos harmadik fél, megtetszettem a haver nőjének, aki elkezdett nyomulni.. És benyomta ő is a pasijának, hogy kicsit legyenek külön, és közben én voltam az, akit hivogatott, meg aki vigasztalta.. Aztán rájöttem mi a szitu, és utána jó ideig kerültem a csajt, visszazökkent, azóta is együtt vannak...
    Bár már eléggé szétmenőben vannak, de az a srác hibája teljes mértékig. Szóval ha valami sejtésed van, hogy azért kért időt, mert egy másik pasi van a dologban, reménykedj, hogy a pasi számára nem jelent semmit, és akkor vissza fog találni, amint lenyugszik.. Ha nem, akkor is még lehet, hogy a másik pasi igazi arcát meglátja, két hónap után otthagyja, de ugye akkor már ki a fene fogadja vissza..
  • whiskeyman
    #15
    Én hamarosan 24 éves vagyok, a barátnőm 27 lesz (közel egynapon van a szülinapunk :|), több, mint 3 éve vagyunk együtt.
    A mi esetünkben fordított volt a szitu, én szerettem volna egy kicsi szünetet, de aztán mégsem tartottunk.

    De az egyik cimborámnak mondta a volt nője (miután a csaj totálkárra törte a srác autóját, de ezek után még kivitte Egyiptomba nyaralni), hogy gondolkozni akar egy kicsit...nos, jópár hónapig "gondolkozott" a csaj, aztán ugye összejött vmi faszival, a cimborám meg ment a levesbe :|
    Szvsz, ha egy csaj át akarja gondolni a kapcsolatot, akkor az nem jelent jót :|
  • soma22
    #14
    mindennel egyetértek, kb ugyanazt élhettük át:)
  • Tinman #13
    Időt kér?
    Pfeeejjj, de szánalmas az ilyen nő. 1-2x engem is beszivattak ilyen dumával és ugye ha az ember szerelmes akkor reménykedik.
    Baromira nem éri meg reménykedni, nincs értelme az életedből hónapokat örlődni, hogy most akkor mi lesz...

    Rózsa? Bmeg te pont olyan hülye vagy mint én
    Hányszor eljátszottam én is ilyen hősszerelmes fasságokat, semmi értelme. Rózsával akkor áraszd el, ha érzed, látod, tapasztalod, hogy szeret! Ilyenkor bátran játszhatsz Rómeót, de úgymond a semmiért ne csinélj magadból hülyét!

    Ha már időt kérnek, az 2 dolgot jelent:

    1. Csitri és nem meri a képedbe vágni, hogy húz a fenébe.
    2. Van egy kiszemeltje és ha az összejön akkor kapod a választ, hogy sorry, de legyünk barátok. Érted barátok, amikor te szerelmes vagy. LÁL.
    3. Ha a kiszemeltje nemet mond, nem jön össze vele, akkor ilyen madzagon ráncigált papucslúzernek jó leszel, aki majd körbeugrálja. NE HAGYD!

    Még annyit, hogyha már jó ideje együtt vagytok /évek/, akkor természetesen küzdeni kell, ha úgy érzed, de ha ez ilyen frissebb dolog, akkor esetedben nem sok értelme van, persze ezt is nője válogatja.
  • VRSDM
    #12
    ahány lány, ahány ember ahány élőlény annyi féle gondolkodásmód. te ismered, és csak te tudhatod igazán, ergó az itt kapott tanácsok, max számtanilag lehetnek sikeresek szvsz :$
  • Ronny
    #11
    mi van ha küldök neki rózsát közben? Azt szerintet hogyan fogja értékelni?
  • NessieGraf
    #10
    50+ nőnemű. Én akkor, ha a másik fél féltékenykedik, minden időmet ki akarja sajátítani. Ez úgy 14 éves korom óta. Én magam nem vagyok féltékeny típus. Ha valaki menni akar akkor is megy, ha hiszti van, vagy annál inkább. Ha törődök vele, szeretem, nem korlátozom, nem akarom megváltoztatni, akkor meg minek menne?
  • Ronny
    #9
    fiatalon még máshogy működnek a dolgok, de az utolsó mondatod nagyon igaz.
  • Ronny
    #8
    30 felett!
  • Ronny
    #7
    ezek a gondolatok lejátszódtak bennem is. Szeretek valakit->nem akarok távol lenni tőle->nincs gondolkodás

    Nálunk egy kissebb nézeteltérés miatt alakúlt így a dolog, először szakítottunk, aztán félig részegen annyit hívogattam, hogy egy gondolkodási időben maradtunk.

    Így utánagondolva 1% körül vannak az esélyeim.
  • immovable
    #6
    attól függ hány évesek vagytok(nemmindegy, hogy pl 18-25 között vagy 30hoz közelebb) és, hogy mióta tart a kapcsolat,sztem
  • VRSDM
    #5
    18vagyok csak szólok előre.
    szóval barátnő sok hónap után, elment egy hétre, aztán hazajött, és mondta hogy a távolléte során egy másik srác megtetszett neki, mondtam " jócsá "

    egykét hét kihagyás. aztán néha találkozgatás. mostmeg ottvagyunk hogy már több mint egy éve csak velem van azóta.

    ergó nem mindig van vége a dolognak, de az tény hogyha valakiben felmerül hogy végelegyen akkor ott valami már nincs rendben.
  • Rockynhooo
    #4
    ez az a pillanat mikor megkell gondolni van e értelme! általában nincs :\
  • OrioN the S
    #3
    eleve az tré ,ha már át kell gondolnia.
  • soma22
    #2
    magyarul jo lenne ha hagynátok egymást a levesbe. többször átéltem, mindig vége lett.
  • Ronny
    #1
    Sziasztok

    Ilyenkor mi szokott lenne a kimenetel? Boritékolhat az ember egy szakítást? Elsősorban a 20 feletti korosztály véleménye érdekelne.