53
Patapon - PSP
  • BB7
    #53
    Semmiség!
    Kicsit szeretek segíteni! :D
  • Kupak2
    #52
    Köszi:) Kicsit vak vagyok:D
  • BB7
    #51
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1203592929]#7[/URL]
  • Kupak2
    #50
    Sziasztok!
    Elakadtam a pataponban, és nem tudom hogyan lehet átmenni a pályá, mert van egy doboz ami azt mondja, hogy jobb lesz ha esőt csinálok, mert a talajból ilyen tűz tör fel ami megöli a pataponjaimat. tudom hogyan lehetne esőt csinálni, de nekem még nem aktív az X gomb:S és most nem tudom, hogy lemaradtam valamiről, vagy valahogy máshogy kell megoldani az eső témát:D Légysz segítsetek, ha van valami ötlet mit lehetne csinálni:)
  • BB7
    #49
    Tökidőben! XD
  • Prince of Máté
    #48
    Ha még aktuális: ritmusra kell nyomogatni a gombot, adj rá hangot, úgy könnyebb.
  • Quiksilver
    #47
    Sziasztok! tom h most le leszek lámázva de én az első küldetésbe el akadtam :S amikor az o gombot kell nyomkodni és mindig azt írja ki egy idő után h lejárt az idő figyelj a ritmusra... biztos én vok a cseszett béna.. de amúgy meddig kell dobolni?
    üdv.
  • BB7
    #46
    Na a zötykölődő buszon [Ma a vállamra aludt egy bögyös szőke! Elvonta a figyelmem!] Tehát a buszon elég nehéz, ütemre! De azért gyakorolgatom! És köszi!

    Esetleg vki a Mission Complete-es zenét?
  • Neogan
    #45
    Hát a dalnak az ütemére, amit énekel :D
    Ha mondjuk: Bon bon boooooon-t énekel akkor ennek megfelelően nyomd a gombot. Nem nehéz, meg sztem elég egyértelmű :D
  • XuChi
    #44
    Szerintem ez egy hatalmas játék. Megérte az árát. Év játéka nálam.
  • BB7
    #43
    Na sziasztok!
    1.: Tudjátok van az a zene "Mission Complete" képernyőnél! Azt honnan szerezhetem meg? :)
    2.: Na elég hülyén fogom elmagyarázni! De a Pata fővárosomban egész bal oldalra görgetve, van az a zenés Patapon és egy nagy fa vagymi! XD Na ott, hogyan/milyen ütemre nyomjam a zenét? És mit? Segítsetek! Ja! És mit kapok?
  • Zan
    #42
    Hálám örökké üldözni fog!!:)

    Már kezdtem feladni...:)!

    Elég gonosz egy game,hogy már az elején is el lehet akadni...!
  • guppy
    #41
    majd csak utána lesznek...
  • Twinseen
    #40
    Hali!

    Hogy lehet lovasokat csinálni? A Worm Boss ellen megyek a youtube-on láttam egy videót ott már voltak lovasok.
  • dzsedi
    #39
    patapon 300
  • szabzol
    #38
    Köszönöm, kipróbálom!

    (a GOW úgyis rövid volt:)
  • 5c0rp330n
    #37
    akkor most nem tudsz gowozni? azt én azért nem hagynám :)
  • ColdFire
    #36
    eh, tesóm is rákattant a játékra, most nincs nagyon pspm :D
  • 5c0rp330n
    #35
    az egyik vadászós pályán (tutira nem az elsőn, talán 2. vagy 3.-on, sivatagos pályán, nem vagyk biztos benne, h melyiken) a legelején mielőtt elindulsz, csinálj egy rain miracle-t. menj előre, lesz ott egy kék óriás, ha megütöd, átváltozik csigává. kinyírod azt a csigát, felszeded amit dob és mész a faluba, ott meg fog születni a kis farmer, aki kell a káposztacsináláshoz.
  • szabzol
    #34
    Valaki legyen szives segiteni, különben kidobom az egészet az ablakon...
  • szabzol
    #33
    Na most vagyok bajban.

    Ott tartok ahol közápen a rabot kell kiszabadítani, ide ugye kellene a kaja, amit a szakács főz. Ahoz hogy főzzön pedig kellene az a káposzta szerű valami, amit a virág ad, a virág viszont nem "aktív", a kamera átmegy felette.

    Valaki tudja mit kellene tennem?

    Remélem érthető voltam:)
  • ColdFire
    #32
  • Inferno
    #31
    köszi :)
  • bazsi123
    #30
    http://www.hotshare.net/audio/37226-5218500b4d.html
  • Inferno
    #29
    Pata pata pata pon... véletlen nincs valakinek meg mp3-ba ? :D(csengőhangnak akarom)
  • bazsi123
    #28
    ja, a zenészek, akik tetris-elemeket dobálnak :-D
  • 5c0rp330n
    #27
    most értem a végére, nem volt gyenge :)
    még több ilyen játékot psp-re!
    a vége amúgy elég...furcsa volt. még akár folytathatják is sztem.
  • 5c0rp330n
    #26
    közben ez is megvolt, a fogoly is, épp valami nagy rák boss-t nyomtam le :) már vannak ilyen furcsa trombitás (vagy milyen) egységeim is.
  • bazsi123
    #25
    és idézz esőt is, az elnyomja a pataponok szagát
  • bazsi123
    #24
    #15
    megoldottam. a csapatom állt 6 íjászból, 6 kardosból és 3 lóból, valamint a szakács által főzött kaját is fel kellett használnom (ennek módja: a csapatösszeállító képernyőn a csoda fölé is lehet választani cuccot, mégpedig kaját) (elég volt a sima kaja is, amit hibázások árán lehet előállítani, nem kellett magasabb szintű)

    utána jön egy faja pálya, ahol egy szekeret kell szétverni, de az utasa (foglya) nem szereti a tüzet. mivel íjászok is kellenek a csapatba, illik levenni róluk a tüzes íjat (nálam ez azt jelentete, hogy az összes íjat át kellett cserélni bénábbra :-)) az út egy része lángoló mezőn visz keresztül, tehát víz csoda is kell ide.
  • 5c0rp330n
    #23
    köszi, közben olvastam máshol is, megpróbálom majd. asszem a lovaimat kiszedem a vadászatra, mert azok mindig elijesztik ezeket a jószágokat :)
  • bazsi123
    #22
    a szélcsodát a megelőző vadászos pályán az arany madár dobja. íjászokkal, dárdásokkal menj, fever-ben van esélyed kiiktatni a madarat :-)
  • 5c0rp330n
    #21
    na most vagyok bajban. ostrom utáni pálya, szélcsodával lehetne kezdeni valamit, amit fogalmam nincsen honnan lehetne beszerezni...
  • bazsi123
    #20
    nekem őgy sikerült, hogy x (pici szünet) xx (pici szünet) xx. mint a fánál a bon bonbon bonbon ütemre a választrombitálás :-)
  • 5c0rp330n
    #19
    először nekem sem ment, csak miután megnéztem ezt.
    tá-ti-tá-ti-tá ütemben kell nyomni asszem :)
  • bfg900
    #18
    Meg nem ott jarok, hogy elesben kene esot csinalni, csak a sivatagos palya legelejen kene begyakorolni az esocsinalast. Ott ugye feverbe kell hozni a hernyokat, aztan benyomni a don dondon dondon-t. Na nekem ez nem akar osszejonni.
  • bazsi123
    #17
    hát pedig nem olyan nehéz. pon gombot kell nyomni, meg egyszer a pata-t. ha meglesz, vigyázz arra, hogx csak rövid ideig tart. többsör kell esőt idézni. hasonló szívás lesz később azon a pályán, ahol meg szelet kell idézni, hogy tudj nyilazni :-)
  • bfg900
    #16
    Az a gondom, hogy nem nagyon sikerul esot csinalnom a sivatagos palyan. Megvannak hozza a cuccok, ki is irja, hogy don dondon dondon, mikor fever modban vagyok, de sose jon ossze es kva unalmas mindig feverig felvinni, aztan ose sikerul.
  • bazsi123
    #15
    elakadtam. azon a pályán, ahol középtájon van ergy fogoly. a szarvas gonosz azt monjda, hogy az nyer, aki előbb eléri a pálya kéts zéléről indulva. ahhoz, hogy odaérjek, kőhalmokat kell amortizálni. a foglyot ki tudom szabadítani, de utána kész: mindig lenyomnak. a szaravs gonoszt nem tudom leölni, akár lovasokkal, akár kardosokkal, akár a behemótokkal támadok. a szarvasnak a nyilasai meg közben tizedelik a népemet. ha elfogynak a melee egységek, akkor jöhet a retire, mert az íjászok nem igazán tudják már ütni. ázz, ennél aó óriásgiliszták írtása is könnyebb :-) help plx! :-)
  • Triple H
    #14
    PON PON PATA PON!