1878
  • kazijani
    #1838
    Hali. Kazijani vagyok és egy magyart se ismerek még a játékból. Ha lehet jelentkezni, akkor én ajánlom magam. Megfelelek?

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1203513728&index=1&cat=201
  • sephir100
    #1837
    Csak annyi,hogy olyan karakterek jelentkezését várom,akiknek van tündér vagy démon küllemű hősük :D. Tehát más szerzetek ne jelentkezzenek oda,majd egy másik csoportba :) abban lesz egy másik karim.
    Egy kérdés: Tudja valaki,hogy mit műveltek a honlapjukkal? Nekem olyannak tűnik,mintha áthelyezték volna máshova.Csak nem szűnnek meg...
  • XLR8
    #1836
    de mi az hogy tündéres vagy démonos?
  • XLR8
    #1835
    jah:D
  • sephir100
    #1834
    Szuper csoportot :)
  • XLR8
    #1833
    mit szeretne?
  • sephir100
    #1832
    Sziasztok,én is játszok a játékkal, imolina40 néven játszok van 3 karakterem :) aki szeretne tündéres vagy démonos SG-t azt szívesen várom :)
  • Timoking
    #1831
    GYERTEK JATSZANI< HAVEROMMAL EGYEDUL NYOMJUK< KELLENEK MEG MAGYAROK!!!!!!!!!!!! PLS!!! Antena@Timoking
  • Manbeast
    #1830
    http://www.champions-online.com/character_profiles/2205344/view
  • Manbeast
    #1829
    Sorold már fel mitől jobb a DCU mint a CO mert érdekelne. Én perpill Gold accal kezdtem újra játszani. Manbeast@Black_Tentacle néven megtaqláltok. Van holdbázisom, meg minden. :D
  • stefanov
    #1828
    Sziasztok! én csak kb 3 hete fedeztem fel ezt a játékot, és szerintem egész jó. Most 25-ös Inventor vagyok, aki unatkozik, írjon rám: Genevieve@The_Unidentified
  • Venom
    #1827
    Ott is csak ugyanaz lesz mint amit CO-val csináltak. Lesz egy ingyenes verzió amiben le leszel korlátozva. Én személy szerint maradok a CO-nál.
  • Viktor99
    #1826
    OFF:Ingyenes lesz a DC Universe online, ami szerintem sokkal jobb mint a Champions online. Kicsit rossz is nekik, mert így sem lett olyan nagy siker hogy ingyenes lett, most meg mindenki át fog menni dcuo-ra. Szerintem...
  • MarkBlade
    #1825
    ha jól emlékszem 35 a bűvös szint..
  • Timoking
    #1824
    hello/ azt szeretnem kerdezni hogy hanyas szintnel kapok uj travel powert? mert a youtubes videokon lattam hogy van aki teleportal is akrobatizal is stb.
  • gigger
    #1823
    Köszönöm szépen a választ SBT!
    Közben Indítottam egy behemótot is zoo999 néven:) magyarok vegyetek fel azon is.
  • Timoking
    #1822
    Helló. MAGYAROKAT KERESEK.
    NEVEM: Timoking@Antena
    Repülő glacier vok, haverommal jáccok, eddig 1 magyarra se leltünk.
    Szeretnék magyarokból formálni egy Supergroupot, angolokkal macerásabb, akik felvesznek, szivesen jöhetnek a groupba. Értem a szöveget meg minden de jobb lenne magyarokkal lenni csakatba, és nem gondolkodni, mikor irni akarok valakinek, hogy mi a helyes forditás.
    JELENTKEZZETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Timoking@Antena
  • SBT
    #1821
    Egyes karakter fajtáknak több életük van, de tudod növelni a cuccokal amiket összegyűjtesz. Mikor ráviszed azokra az egeret az inventory-ban akkor kiírja mit ad, és ami narancssárga ott az a te karakter fajtádnak a jó. Most nemtudom meik növeli a HP-t, de azthiszem valami Con-al kezdődő cucc mert például Behemot-nak az kell.
  • gigger
    #1820
    Sziasztok! Másfél hete kezdtem el játszani az ingyenes változattal, de van pár kérdésem:
    Először is az érdekelne, hogy én egy lvl 17 inferno vagyok, de keveslem az életpontjaimat, ami most 1660. Azért nem értem, hogy mi van, mert nézegettem és sok lvl 14-es karakternek 3000 közeli már az élet pontja. Tudnátok benne segíteni, hogy most ezt külön lehet fejleszteni (ha igen akkor hol és hogyan?) vagy a karaktertípusomból kifolyólag ennyi csupán az életpontom?
    Előre is köszönöm a válasz(oka)t:)
    Jah és ha van kedvetek vegyetek fel silverflame@giggerer
  • Venom
    #1819
    Hideout-ok még messze nincsenek befejezve. későbbiekben kerül majd be bank illetve account wide bank ami közös lessz minden karakterrel, stb.
    Röviden érdemes beruházni egyre.
  • MarkBlade
    #1818
    szóval ha a tailornál beàllítod csak akkor van fent a "kapucni". A menedék csak esztètikai èrtèkkel bír, de meg lehet hívni más karaktereket is oda. ingame markblade1@gorgo vagyok vagy orion ha kell valakinek segítsèg vagy info keresen meg ;)
  • XLR8
    #1817
    és a kapucnis kabáton hogy kell álítani hogy fönt legyen a kapucni?
  • Buci
    #1816
    A fejnél át kell állítani legfelül a kék gombnál, h ne "Head and Hair" (v mi) legyen hanem "Hoods".
  • overx
    #1815
    Szia
    A kapucnis cucc ingyenes ? mert én nem találtam sehol amikor generáltam a karit :)
  • kismonos
    #1814
    Én is elkezdtem vele játsszani, kéne csinálni vmi magyar Guildet. Első karim: Kismonos
    van Steamem is: Az is Kismonos:D keressetek bátran, én is keresek magyarokat:D
  • zurisz100
    #1813
    hy azt szeretném megkérdezni hogyha veszek egy hideout-ot oda bejöhetnek a barátaim is vagy csak én mehetek be? vagyha csak én megyek be van ott valami ténylegesen bónusz dolog ami kint a világban nincs? valaki gyosrba válaszoljon pls mert holnap fizetek:D elöre is kösz
  • LaCz
    #1812
    Amíg SW: TOR-ra várok elkezdtem egy MMOt keresgélni és találtam egy egész jót ennek a játéknak a személyében. Ha gondoljátok nyugodtan vegyetek fel, Ignorance@k4csa a nevem. Ja és így nézek ki:
  • XLR8
    #1811
    am mi a külömbség a Nemesisnél hogy mastermind, vagy maniac vagy savage?
    és mi az a szívárványcsík a követői alatt?
    és a követőket nem lehet saját kézzel megcsinálni?
  • XLR8
    #1810
    valaki nem tudja véletlenül hogy a téli kabátnak hogy lehet a kapucniát fölrakni?
    mert amit a fejnél lehet állítani mint kapucni jó de nem a legjobb:S
  • Venom
    #1809
    Van magyar SG de már szinte senki nem játszik belőlle. Al crafting meg csak annyi hogy mindegyikbe más action figurát tudsz csinálni, szal nemsok értelme.
  • szmöre
    #1808
    En is jatszom nate@caspar neven estenkent fent vok !
  • Buci
    #1807
    Annak nemsok. Más lesz a neve és a képe az itemeknek. Ennyi. Én azt szoktam választani ami ott van a trainer mellett.

    #1806: Hát én magyar vagyok, többnyire élek, és játszok, szal ja :)
    De ha arra vagy kíváncsi h van-e magyar guild, akkor a válaszom nem. Legalábbis tudtommal nincs. Sztem a legtöbb magyar szétszéledve játszik. Én már totál megszoktam az angolt, néha már magyarul nemtok 1-2 szót :D
  • corwus1974
    #1806
    Sziasztok!Van magyar élet a játékban?
  • XLR8
    #1805
    am mi lesz a lényege ezeknek az alcraftingoknak?
  • falloutfan
    #1804
    akkor még nem kell aggódnom érte :D
  • Buci
    #1803
    Amikor kiválasztod a crafting skilled azon belül is választottál specializációt 3 közül. Egyik az Avatar trainer, de te nem azt választottad, hanem a másik 2 közül 1et. Azokat pontosan nem tudom hol vannak, de vhol MC-ben. Ezek igazából majd akkor kellenek ha lvl 310 feletti a crafting skilled.
  • falloutfan
    #1802
    és a másik kérdésem hogy vannak ugye mysticism trainerek és azon bellül is van egy avatar trainer, de annál nem tudok semmi bluprintet tanulni. ez így jó vagy mi?
  • Buci
    #1801
    Szar a video karid. Nekem is ez a bajom... Meg még elég sokaknak. Vmit elszurhattak az effekt készítésnél, mert az a kettő megeszi a video memóriát és laggpartit varázsol.
  • falloutfan
    #1800
    helosztok. az lenne a kérdésem hogy miért lehet nekem a tűz meg a víz efekt kockás? de olyan kőkemény rossz hogy az már fáj XD
  • balogh1988
    #1799
    köszi, felvettelek:)