1878
  • garadas20
    #1878
    Az a vicc, hogy úgy adnak ki játékokat, hogy nem tesznek bele semmit, amit beletehetnének kezdéskor, mert ez hoz nekik több pénzt, hogy kiadják idővel pénzért dlc ként az extrákat. Sokkal több játékos bázisa lenne, ha a grafikát fejlesztenék kicsit, bővítenék a modellek számát és változatosságát, meg nem lennének fizetősek a karakterek, hanem csak a játékért kellene fizetned egyszer vagy havonta 10 dolcsit. Nekem is van hasonló feldolgozási ötletem, de én olcsóbban adnám ki a játékom és a bővítésekért nem kérnék pénzt, hanem a játékidőért.
  • MarkBlade
    #1877
    Régen játszottam. Ezt a járműves dolgot nem értem minek kellet.
  • garadas20
    #1876
    A sok farmolás idővel idegesítő, plusz senki se jön játszani, ami megint csak egy zavaró tényező, meg közben más játékokkal is játszok, ezért nincs időm egy előfizetett játékkal se játszani. A játéknak ami problémája, hogy idővel monotonná válik, meg sok olyan újítás van benne, ami nem tetszik, meg vannak benne nagy hibák amiket nem orvosoltak. Kicsi fejlesztést belevihetnének a játékba még.
  • MarkBlade
    #1875
    Mi a baj vele?
  • garadas20
    #1874
    Erősen gondolkodok azon, hogy jegelem az arany profilomat egy ideig és amikor már élvezhetőbb lesz a cucc, akkor aktiválom magam újra.
  • DarkBlade
    #1873
    Na gondoltam, így év végén visszanézek már a játékba, kicsit sok dolog változott..
    Hova lett a craft?
    Heal pakkot hol lehet venni, ha már craftolni nem lehet?
  • XLR8
    #1872
    egy gyors kérdés
    ha veszek freeform slotot akk az egyszerre egy hős vagy összesen egy?
  • Venom
    #1871
    Azt az ütést kikéne védeni amikor egy érdekes ikon megjelenik a feje fölött. Repülni tudó karakterek előnyben :)
  • Anonymusx
    #1870
    Jack the fool‎-t hogyan lehet legyőzni? Nagyon nagyokat sebez, egy ütéssel megöl..
  • garadas20
    #1869
    Ez attól függ, hogy előfizettél e rá vagy sem, mert a freeformot tudtommal csak a fizetős játékosok tudják megcsinálni. Amúgy ismerősöm előfizetett és ő mondta, hogy kb úgy néz ki a freeform, hogy mindegyik képesség slotba bele tudod tenni azokat a képességeket, amit megkapsz egy adott típusnál, csak tudsz a másikéból válogatni. Vagyis pl az első alap képességet és a másodikat megveszed neki úgy hogy összeválogatod ami tetszik, aztán a többi is olyan, hogy csak az adott szintűt tudod megvenni. Tehát nem tudsz használni két energia termelő varázslatot, hanem csak a szintnek megfelelőt. A cursedről még nem tudok semmit, de folyamatosan bővülnek a típusok, meg lassacskán újabb képességeket is beletesznek, csak sajnos az is idő nekik. A másik dolog meg az, hogy pl nem javítottak még bugokat és most elég sok összejött a játékban, kis látvány bugtól kezdve egészen komolyabbakig. Nekem pl az előfordul most, hogy ha felveszek tárgyat, akkor nem látszik a kezemben, de láttam másnál is hasonló az a bibi, másik ami irritálóbb picit, hogy ha bemegyek egy helyre, akkor sokszor nem tudok kilépni, hiába van kijárat, egyszerűen befagyok. Meg még találtam olyat is, hogy a támadás funkció fagy le és halomra ölnek a mobok. Valakinek volt ilyen megfigyelése?
  • XLR8
    #1868
    ti am tudtok valamit a The Cursed Archetype-ról vagy a Cursed Grab Bag-ról?
  • XLR8
    #1867
    egyébként én rájöttem hogy lehet könnyen és viszonylag gyorsan nagy mennyiségű Questionite-et szerezni
    am én most az Invincible-re gyűjtök
    vagy a Free Formra csak nem tudom mitől függ az hogy milyen képességeket tudok berakni neki?
  • garadas20
    #1866
    Küldj privit és akkor megkereslek a játékban :D
  • garadas20
    #1865
    Nekem lenne kedvem szintén kicsit farmolni, de sok időm nincs játszani mostanság, mert belekezdtem modellezésbe,rajzolásba,programozásba :) amúgy erősen agyaltam a havidíjon, de szerintem más játéknál lesz inkább.
  • sephir100
    #1864
    Nekem lenne kedvem egy kicsit, de a karimat újra kellett kezdeni, mert régen léptem be és törlődött. :) sephir100 néven megtaláltok ott is vagy sephira :)
  • XLR8
    #1863
    kinek van kedve néha egy kis Questionite farmolásra?
    én szoktam egyedül de úgy kicsit nehézkes :/
  • darkling
    #1862
    Ha esetleg valaki most akar belevágni, van bontatlan dobozosom, amiben benne van 30 napnyi játékidő, ami feltételezem egyenlő a Gold tagsággal.
  • Venom
    #1861
    További Gold előnyök:
    8 Freeform karakter szlot
    Nemkell táskáknak a szlotot megvenni egyik karakternél sem.
    Egy rahedli costume set amit Silvernek megkell venni amúgy, gold ingyen kapja.
    Gold karik kapnak ingyen costume szlotot lvl 15 és 30-nál.
    Minden level 40-re felhúzott karakter után kapsz egy ingyen freeform karakter szlotot.
    _________________________

    Nagyából ennyi, amúgymeg szerintem nemérdemes silvernek venni semmit, egyszer csak azt veszed észre hogy elbasztál egy rakás pénzt amiből már Lifetime-et vehettél volna. Már aki vesz valamit is silver accountra :)
  • garadas20
    #1860
    Bármit lehet venni szinte már a játékból, ami előnye lenne az arany tagságnak az, hogy kombinálhatóak a képességek, tehát kedvedre tudsz készíteni karaktert és nem kell a sablont használni, pl lehet egy harcosod aki gyógyítja magát. Nem próbáltam még ki ezt a dolgot, egyszer talán ránézek, de idő és energia lenne, meg mással is játszok és más is foglalkoztat. Amúgy okt1 ig van most 33% os akció ha 3 hónapra fizetsz elő, ami 8,99 euro havonta. Esetleg kipróbálom az amerikait és azzal is talán spóroltam.
  • XLR8
    #1859
    köszi
    akkor inkább maradok Silver :D
    am tudjátok hogy lehet már travel powereket venni a játékban?
    szerintem ez nagyon jó ötlet
  • garadas20
    #1858
    Nem, bocs javítom :) 300 dollár átszámítva 67300 Ft
  • garadas20
    #1857
    Szia! Forintra átszámolva azt hiszem 3000-3500 Ft a játék, mostani árfolyammal a havidíja és van lehetőség free archetypra. :)
  • XLR8
    #1856
    lenne két kérdésem
    1: forintra átszámolva mennyi a lifetime?
    2: van-e lehetőség még a free architype-ra?
  • sephir100
    #1855
    Rendben :)
  • skatebab
    #1854
    hali
    Martole
    néven játszok ha gondoljátok keressetek meg in game ;)
  • sephir100
    #1853
    Szia! Én örülnék,ha lenne pár tag a csapatomban,vagy együtt játszani magyarokkal :) mostanság kipróbáltam más játékokat,de valamikor a közeljövőben visszatérek :)
  • unit89
    #1852
    Sziasztok én is magyarokat keresek!
    Kb 1 éve tolom már, két felhasználónevem van:

    @unit89
    @gemes89

    Várom válaszokat! :)
  • sephir100
    #1851
    Nem,ez új nekem
  • darkling
    #1850
    Ez mindenkinek megvolt már?
    Giveaway

    Ha beírtad a key-t, akkor a C-store-ban a bonus tab alatt lehet magunkévá tenni a 3 ajándékot.
  • sephir100
    #1849
    Én még nem találtam ki hogy előfizetek e rá mert sajnos nincs sok pénzem :(
    de meglátom :) játékban @greene22 vagyok
  • Venom
    #1848
    :D
    Amúgy fejből nemtudom már de oldalon meglehet nézni ha bejelentkezel.
  • Fpocok
    #1847
    1db, azaz egy darab lélek.

  • XLR8
    #1846
    de jó egyeseknek:D
    mennyi is volt a lifetime?
    mármint árban
  • Venom
    #1845
    Az. sőt lifetimer, zero havidij :)
  • XLR8
    #1844
    akk gondolom gold vagy:P
  • Venom
    #1843
    Igen az egy új ingyenes archtype :P nekem nem új mer kétkardos powerset már marharégóta van :)
  • XLR8
    #1842
    @wyzk a nevem
    aszzem így kell leírni a felhasz nevet:/
  • XLR8
    #1841
    csak mert második napja játszom vele és nekem nagyon bejön
  • XLR8
    #1840
    am ez az új kétkardos kaszt az ingyenes?
  • XLR8
    #1839
    am nekem lenne kedvem hozzá:D