479
  • autoszimulator
    #78
    Víz? az inkább szénsav, persze víz is van benne, de nem konkrét csapivizet tolnak hozzá :D
  • autoszimulator
    #77
    bigmac 20 perc? 20 percbe belefér mellé a krumpli és két sajt is, kolát fenékig :DD Mondjuk a kólájuk ritkaszar, coopos kólát előbb megemésztem, mint azt :D
  • [HUN]FaTaL
    #76
    Minden üdítőt vizeznek mivel az egész csak szirup és ahhoz adagolják a vizet:) Ha nem vizeznék meg sem tudnád inni:D
  • desigo
    #75
    nah a mcflurryt én is szeretem ...

    2 bigmac kb 4 perc...
  • TrIp
    #74
    Ja és nincs SMART kártyám, nem is lesz, rohadjatok meg már vele!

    LOL xDDD
  • Tinman #73
    Általában:
    -2 sajtburger, közepes krumpli, juice/Cola Light[az íze miatt], kávés mcflöri'

    Mostanában:
    -Royal McCheese, közepes krumpli, juice, smarties mcflöri'

    Ritkábban:
    -McChiken, közepes k., juice/Cola L., smarites/kávés mcflöri'

    Pro:
    -Jól esik, álva elaszom utánna :-D
    -Édességek tekintetében nagyon jók!
    -Gyorsabb, mint egy normál étterem.
    -Gyakran "tukhatók" a "Segíthetek?" csajok :-D

    Kontra:
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-VIZEZIK AZ ÜDÍTŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ---> néha!
    -Kegyetlen drága! Ennyi pénzből sokkal többet, jobban, változatosabban bekajálhatok máshol, nem is akármilyen étteremben.
    -Picit függőséget okoz.
    -Baromi lassú a kiszolgálás.
    -Néha nagyon rossz ízű a kaja.

    Rekordok /sportos alkat vagyok, se nem csonti, se nem dagi/:
    -4 sajtburger 15 perc alatt.
    -2 nagy shake 15 perc alatt.
    -2 Big Mac 20 perc alatt.
    -5 smarties Mcflöri 30-40 perc alatt.
    -4 kávés Mcflöri detto.

    Ja és nincs SMART kártyám, nem is lesz, rohadjatok meg már vele!
  • SötétBarom
    #72
    Hohó, a párizsi :DD Meg konzerves májkrém.. Meg a hitlerszalonna.. Meg a márka üdítőital.. Meg a lassan 10 éve betiltott permetek és műtrágyák.. Hát igen.. Meki bizony kismiska :D
  • SötétBarom
    #71
    Ugyan így jártál volna, ha csak fehérkenyeret kajálsz, mondjuk bélszínnel.. Ugye szénhidrát barátunk nem teketóriázik :DDD
  • guardian hero
    #70
    40 évig zabálta az ország a vágóhídi hulladékból, vízből és tartósítóból gányolt párizsit, most majd akkor biztos a meki-kajától fogunk megdögleni, aminél azért ismertek olyan fogalmak is mint "minőségellenőrzés", meg hasonlók... ugyanmár.

    Egyszerűen tudatosan kell táplálkozni, és ha már itt tartunk, ilyen szempontból jobb a meki, mint sok más hely, mert ott legalább fel van tüntetve a csomagoláson, hogy mit is eszel.
  • Gladiator
    #69
    Nekem volt egy időszakom, amikor 4 hónapon keresztül naponta legalább 1x, de volt, hogy 3x is a mekiben kajáltam, mert nem volt már (hogy miért, abba ne menjünk bele). Azon kívűl, hogy tokám lett, meg elég dúrva hasam, semmi különöset nem tapasztaltam. De mondjuk ez olyan háj volt, hogy 5 hónap alatt nem tudtam leadni (pedig amúgy nem vagyok egy vastag srác, sose volt rajtam felesleg). Most, így lassan egy év elteltével van az, hogy a tokám eltűnt és a hasam is kezd valahogy kinézni. Tehát a mekis kaja vmi über brutál szívós hájat csinál.

    Egyébként vki tapasztala már rajtam kívűl, hogy a sültkrumpli után néha igen szapora lesz az ember?
  • desigo
    #68
    több pénzt költenek reklámra mint alapanyagra az tuti :)
  • SötétBarom
    #67
    Valamennyire el tudom hinni amit mondasz.. Kicsit túl van démonizálva az egész mc. Van 1000+1 dolog ami legalább ennyire káros, de valahogy mindenki ezt szereti szapulni :)

    Onnantól kezdve, hogy a kenyér is dugig van tartósítóval, nincs miről beszélni :)
  • guardian hero
    #66
    A vágóhídi vágások havi alakulása 2007 január-szeptember

    Szarvasmarhából kb. havi 10e-et vágnak itthon, szóval elvileg akár bele is fér, hogy ebből ezret a meki vásárol fel, gondolom.
  • OrioN the S
    #65
    minden nap legalább tíz ..és nevet is adnak neki
  • VRSDM
    #64
    érdekesség amúgy, hogy havonta 1000marhát emészt fel a meki mo-n. elv a szabályzatban bennevan hogy "CSAK marhahúsból vannak a szenyák" (persze a csirkás az nem :D), továbbá bennevan hogy mindig cask az " anyaország " termékeiből állhat, őőő hol születik itthon havonta 1000marha? :]
  • NeoMaN
    #63
    10 évig melóztam ott, had tudjam már miről beszélek :)))
    Mellesleg nem csak a kalória számít. Vannak vitaminok, ásványi anyagok, fehérjék és szénhidrátok.
  • gazgoblin
    #62
    en szeretem

    havi egyszer belefer

    kell a kosz a szervezetnek :D
  • sweech
    #61
    akkor egyszer vess egy pillantást a papírra amit a tálcával adnak. le van írva, miben mennyi kalória van :p
  • RIZLA
    #60
    ehető szemét.....
  • desigo
    #59
    Az is csak addig amíg nincsenek ráöntve az öntetek...
  • whining
    #58
    Mivel a pláza mellett van a lakásunk szinte, néha átugrok pár almáspitéért. :C
  • DJ RX7
    #57
    Max a saláta ami egészséges.
  • desigo
    #56
    ezt te sem gondolod komolyan...
  • Z
    #55
    Kb én is kb ezeket szoktam választani. Mcdrive a leggyorsabb, legkényelmesebb.

    Más téma: a beleköpős, stb dolgokról én is hallottam furcsaságokat. Miért jó az valakinek, hogy fizetésért cserébe másnak rosszat tesz?
  • NeoMaN
    #54
    A Cola kivételével kurva egészséges a kajájuk - akárki akármit mond, persze nem nyakrafőre kell mértéktelenül zabálni.
  • SötétBarom
    #53
    A kulcs az, hogy meg kell adni a tiszteletet mindenkinek. Lehet valaki egy irritáló vendég, ugráltathat egész este, de ha tisztelettudó, és képes kimondani a légyszíves szót, akkor komoly baj nem érheti. :DD

    De a "Te, hallod! Hozzá má valami sört faszom!" mondat korántsem célravezető ;)
  • autoszimulator
    #52
    Az még aszondom jóarc, mert amugyis sokhelyen száraz a túróstészta, így legalább volt egy kis leve :DDD Bár én nem vagyok vendéglátós, de több barátom is ott melózik, így általában a kulisszák mögül látok pár dolgot, hát meggondolom néha, menjek-e ismeretlen helyre :D
  • SötétBarom
    #51
    A személyzettel nem szabad köcsögölni, és nincs gond. ;)
    Én is vendéglátós vagyok, tudom hogy megy. Ha igazán nagy valakinek a pofája, az cudar dolgokat iszik meg aznap este. ;D

    De ismerek valakit, aki egyszer megforgatta a moslékban a túróstésztát :DDDD
  • autoszimulator
    #50
    ez még étteremekben is megvan, elég ha meglát egy kedves ismerős pincér vagy szakács és jóétvágyat :)
  • John Cena
    #49
    Az aPrémium Csirke saláta vagy mi a rák az atom jó!! azaz benen ahús amúgy el viselhető szerintem
  • kakaoskalacs
    #48
    MCDonald's-os salátákat szoktam enni mert azok finomak :)
  • Benny04
    #47
    Én csak egy hambit veszek xD
  • miilann
    #46
    rádiós műsorvezetőt hogy ismerték fel? :0

    de akkor ugy nez ki mekibe előnyösöbb nem híresnek lenni -.-

    amugy jo a meki kaja szertem néha eszem ott-
  • John Cena
    #45
    Nekem az alap Menüm mekibe amikor viszonylag sok lóvém van:P : Big Mac,Közepes Fanta,Közepes Krumpli,2 Sajtburger,végére 1 fagyi:D és rá 1órára éhes vokXD
  • SötétBarom
    #44
    Royal, McFarm, Cheesburger, Meg a Big Mac :D
    1-2 hetente egyszer bőven belefér.. Semmivel sem károsabb, mint mondjuk 2-3 Cuba Libre (amit gyakrabban fogyasztok :D )
  • akyyy
    #43
    hát olyasmit mondott, hogy valami hiresebb csajszi ment be kajálni (tán vmi rádiósmusorvezető), srácék felismerték, és szép nyálgombocókat köpdöstek a hambijába:(
    h mennyi az igaz belőle, nemtudom de egy darabik én nem megyek mekibe:D
  • Molnibalage
    #42
    Éves átlagban egyszer térek be, de akkor is csak sültkrupli és shake. A többi kaja ehetetlen.
  • kulabácsi
    #41
    ez sztem attól is függ h mekkora a forgalom
  • autoszimulator
    #40
    há nálunk szhelyen kidobják azt, ami leesik, még ha zacskóstul esik le, akkor is... de gondolom ez függ a főnöktől is... De aki nem dobta ki, hamarjában kirugták onnan..
  • kulabácsi
    #39
    énis melóztam mekibe, ráadásúl a mammutban, és a higiéniás dolgokról azért kicsit más véleményen vagyok, azt soha nem fogod tudni h a dolgozók mit csinálnak azzal a szendviccsel, de mondjuk ez mindenhol így van