479
  • kamionosjoe
    #479
    A Meki olyan mint a szex, meglátod és megkívánod!
  • rastaman
    #478
    de akkor nem is szöszmötöltek a kiszolgálással, mint most!
  • VWfan
    #477
    Az az idő amikor volt egy számláló 1 percről és ha lejárt +1 ingyen cola. 5 alkalomból 2-3* kaptam
  • rastaman
    #476
    tudod, Balkán... TROLLkodom :D:D
  • Yoda001
    #475
    na, mi a gond mégis? :)
    csak sajnálom, hogy 'anno' (csak egy éve) engem még 5mp késésért is megszóltak, hogy a vendég vár a bigmekjére, ott meg azt nem rakják bele egy menübe, ami alapból járna hozzá.. hát igen, lehet a fejeket vágni
  • zorrobomber
    #474
  • Yoda001
    #473
    most voltunk Horvátországban az egyik félszigeten lévő nemis olyan kis városban, egyik este bementünk a mekibe, angolul mondtam mindent (érthetően, volt amire vissza is kérdezett), és valahogy az istenért sem sikerült pl. a menühöz adnia az innivalót, illetve a krumpli is mármár ehetetlenül száraz és konkrétan szar volt, a nuggets szintén.. másnak kértünk egy happy meal menüt, mondta van választható játék, de végül az se volt, random kihozott egyet, mert ugye még a krumplira is várni kellett, a rendeléskor öntötték be az olajba az újat (ezért a várást nem is értem..), na mindegy, ott soha többet meki :)
  • VWfan
    #472
    Én pár napja kértem nagy menüt (2-en voltunk kettőt) és Balaton menüt kaptam. Csak 700 Ft és +0.25 liter különbség volt köztük...
  • Aquir
    #471
  • Yoda001
    #470
    nem hiszem hogy kiszúrnának, csak kell nekik a maximális profit... ami alapjában véve sem kicsi :)
    Whopper pedig nálam is nagyon nyerő a Burgerben:)
  • Rubenvagyok
    #469
    Köszi, megnéztem nem rossz :)
    A rossz élmény meg az volt, hogy a megyek be a mekibe és ki van írva, hogy 500FT a big mac. Kérek is egyet meg mellé még üdítőt és látom hogy 7-800FT-ot üt be a hamburgernek. Visszakérdeztem, hogy kint ez miért van erre odahívja a csoport vezetőjét és meg hallom hogy azt mondja az eladó srácnak, hogyha van aki nem kéri akciósan vagyis nem mondja, annak normál áron üsse be, de kint meg táblán reklámozzák ezt. Na hát ezért rágtam be rájuk, mert nem szeretem ha ki akarnak szúrni velem...
  • Béccy
    #468
    Amúgy meg ha burgeres vagy inkább akkor ezt vadásztam most lehet érdekelhet...telefonra kupon
  • Béccy
    #467
    Hát nálam az oszt, hogy melyikben van nagyobb kedvezmény... Igaz a whooper az ami nálam kenterbe veri a többit. De amúgy mi volt az a rossz élmény? Velem mind a 2 helyen eddig kedvesek voltak.
  • Rubenvagyok
    #466
    Végül is a régi tutikon nem változtatnak :) Igaz nekem a BK inkább adja, a zsemléjük az ami megfog meg a hamburger húsaik. Igaz van, hogy betévedek a mekibe is, de múltkor eléggé rossz élményem volt...
  • Yoda001
    #465
    most nézem, hogy írtál.. régebben is olvastam, de különösebben nem érdekelt a dolog, de most jó hogy ránéztem :)
    elég hangulatos éttermek vannak itt Bp-n, azért nem gondoltam volna hogy ennyi fajta van.. korrekt a dolog nagyon

    közben visszaolvasva látom 2010. októberi írásomat... meg volt a mekis munka nálam is, kb. fél évet mentem (igaz, csak hétvégente, de bőven elég volt), elég is volt egy életre az ott dolgozókból... és nem az üzletvezető, managerek voltak a faszfejek, hanem a kis 20-on éves pistikék, akik nagynak hitték magukat, mert a mekiben dolgoztak, és már voltak a pultban... :)
    eközben hétvégéim fele is azzal telt, hogy nem jött az sms hogy nem kell menni, közben bementem, és még ők voltak felháborodva hogy én minek mentem be...
  • smith09 #464
    köszi a linket néha megnézem.

    Nekem az újdonságok ellenére marad a sajtburger vaníliás shake-kel.
  • gosumofo
    #463
    http://burger.blog.hu/
    jó kis blog magyar mcd, bk és más fastfood hírekkel, szendvics értékelőkkel
  • tigeroo
    #462
    megint kuponakció + sorsolás amivel 2000Ft-os értékű kupont lehet nyerni
  • rastaman
    #461
    nem fog kihalni, a meki és ez a tápig örök! :P
  • smith09 #460
    szerinted ! :-)
  • vénfarok
    #459
    nehogymá kihalljon ez a topik!!
    a meki jóóóó, okés?
  • rastaman
    #458
    böáááá :D
  • lolSL
    #457
    http://mcdonalds.hu/kuponok/

    megint lehet nyomtatni free bigmacet :P
  • tigeroo
    #456
    sajnos a családi bizniszben kellett besegítenem a kisvárosomban. pedig mindenképpen nagyvárosban akartam volna melót, de hát majd jövő nyárra:)
  • rastaman
    #455
    attól függ szerintem ki mennyire hagyja magát csicskáztatni
  • Yoda001
    #454
    na mi a helyzet, meglett a munka végülis?

    jövőhéten kezdek el dolgozni egy ismerősömmel, érdekelne engem is, hogy mégis mire számítsak, meg mire nem.
    olvastam róla eleget, voltak jó lehúzós írások (csak csicskáztatnak, kajaidőt sem adják meg, szivatják az újakat, stb) .. szerintetek? :)
    bár diákmunka, így a kajaidő biztosan meg lesz, de nem is az lenne a legnagyobb gond, ha ezek tényleg így vannak...
  • tigeroo
    #453
    már próbáltam operával, acrobat readerben megnyitja, de nem tölti be...
  • lolSL
    #452
    XPS writert válaszd a nyomtatóknál és akkor lementi nézhető formátumba
  • tigeroo
    #451
    a többit nemtudnád berakni? mert nins nyomtatóm és nemtudom direktben kinyomtatni a weboldalukról :D de azért megnézném őket
  • rastaman
    #450
  • lolSL
    #449
  • smith09 #448
    na mire jutottál ?
  • smith09 #447
    Sztem inkább menj be egy mekibe aztán kérdezd meg h mi újság...
    Ha mindenképpen ilyen helyen szeretnél gályázni akkor nézz körül a többi hasonló cégnél is.
  • rastaman
    #446
    attól függ ki mióta dolgozik, illetve ki melyik étterembe megy. "központ" által üzemeltetett éttermekben magasabb, a "licenc" éttermekben valamivel alacsonyabb az órabér. konkrétumokat nem tudok :S
  • tigeroo
    #445
    és mennyi a minimális órabér amúgy?
  • tigeroo
    #444
    köszi
  • rastaman
    #443
    4-6-8 órában lehet dolgozni. menj be a legközelebbi étterembe/vagy amelyik szimpi és kérdezd meg a műszakvezetőt, hogy mikor lesz orientáció. ennyi.
  • tigeroo
    #442
    mesélnél plz részletesen? mert most szeretnék majd július közepétől jelentkezni, részmunkaidőben (rezsit nem kell fizetnem így tényleg csak "költőpénz" kellene...)
  • Fidolorous
    #441
    van de csak 1 hónap mert kirúgtak..
  • smith09 #440
    Nekem tapasztalatom nincs, de aki ott dolgozott ő azt mondta h hosszú távon ellehet lenni, persze ha az ember ilyen munkára vágyik.

    Más

    Érdekelne h nem unják hogy évente 2x eljátsszák h poharat kapnak ajándékba. Továbbá az aktuális újdonság szendvicseket amiket kb 1.5 hónapig adják azokat a borsos ár helyett olcsóbban adnák akkor talán többet eladnának belőle. Tudom hogy ez nem egy maszek cég és központilag van az egész rendszer szabályozva, de szerintem észre vehetnék h ebben az országban k*rvára nincs pénz arra hogy 800 ft ot fizessenek egy hamburgerért - vagy bármi más irreálisan magas árú szendvicsükért - mert valami extrának mondott fűszert és / vagy öntetet tesznek bele. Szerintem ha egy két dologra oda figyelnének akkor picit szimpatikusabbak lennének a piacon mint így hogy kőkemény lehúzás megy.