12
  • Su0my
    #12
    pont a Yahoo-val szerintem nem ez lett volna, tény, hogy a MS évek óta egyre inkább koncentrál az internet felé.

    többire:
    Bill bácsit meg nem szidni, nem véletlenül távozik a cégtől.

    A nyugdíjbamenés meg szerintem is vicces, a következő az lesz, hogy csak minden második sajtótájékoztatón segít a cégnek?:)

    Az ajánlat meg nemhogy bunkó volt, hanem nagylelkű. Egyfelől. Másfelől viszont azt is megértem, hogy a tulajdonosok nem akarják eladni vérrel és verejtékkel felépített cégüket (~lehet érzelmi vonal is, de lehet mohóság is nyilván). Igaz, így egyre hamarabb eltűnnek majd a süllyesztőben:)
  • maestro85
    #11
    Hogy lehetnek ilyen bénák, hogy nem adták el magukat... Nem veszik észre, hogy képtelenek maguktól megújulni? Kifogytak az akarásból is.. A microsoftban pedig mindaz megvan emi belőlük hiányzik. Még hogy keveset kaptak volna... Majd eltűnnek szép lassan a piacról, ha így akarják... Microsoft meg kiizadja a céljait, mint ahogy eddig is...
  • Acheron
    #10
    hát azért tényleg megöregedett pöttyett,viszonyíts ehhez
  • sathinel
    #9
    Valsz yahoonak fontos volt hogy ne tünjenek el örökre. Mer MS amit felvásárol annak annyi. Fejlesztés megáll, régi gárda szevasz, marketingesek rászabadítása, és kész a nagy upgrade a vinnek, és 5 év múlva ugyanitt tartana.
  • god25
    #8
    Downgrade Bill, Downgrade Vista. Örexik és leáldozik az MS "csillaga".
    Elhullik az öreg, s elhullik a MS... Ez már csak gesztenye kaparás...
    (...de ha kikaparja!)
  • Alec
    #7
    attól függ honnana nézzük. ha jól tudom a Microsoft a részvényekért a piaci érték 60 százalékával fizetett volna többet.. innentől kezdve nem biztos, hogy ők a bunkók
  • rigidus
    #6
    Most eddig ketszer, vagy haroszor ment Billy boy nyugdijba? Ti mennyinel tartatok?
  • fulcsa
    #5
    Nekem tetszik a kép. Most létom először fotón hogy Billy is öregszik.
    Eddig csak kisfius fotókat nyomtak be a cikkek mellé.
  • Ravkin
    #4
    Melyikre gondolsz, ami a cikk képe vagy ami a cikkben van :D
  • acdc
    #3
    Nehogy mar a vevo mondja meg az arat.Ez olyan bunko magyar szokas.Oke megveszem a microsotot 1000ft-ert ez tokeletesen elegendo.
  • Axon
    #2
    Éhes disznó makkal álmodik...
  • bertino
    #1
    jajh ezt az arcképet nem kellett volna...