749
Ide linkeld azon konzolos topicokat, amik nyílt warezt tartalmaznak és kivizsgáljuk/zárjuk őket!


/>


A WAREZ téma kibeszélését itt (KATT) ejtsétek meg, ha nagyon szükségét érzitek!!!
  • vato loco
    #749
    R.I.P.? Meghalt?
  • Mike at home
    #748
    hű még SQJ nyitotta :o

    R.I.P.
  • DarkHorSe
    #747
    Latom meg felfognod sem sikerult, sajnalom
  • Screenracer #746
    Ha a szart aranyba csomagolod, az attól még szar lesz.
    Ennyi. Pisis.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.28. 17:00:52
  • DarkHorSe
    #745
    Ez egy ilyen vilag, sirdogalszhatsz a forumokon nyugodtan, elarulom senkit nem fog erdelekelni. Nyilvan ha egy fokkal tobb eszed lenne, akkor belatnad hogy a vilag megvaltozott, es az emberek olyanokra fogjak aldozni penzt amiben jatekelmenyt/fantaziat latnak. Ezert terjedt el az utobbi idoben az early access, meg a kickstarter projectek, steam greenlight stb. A kiadok beveteli forrasa sem a jatek eladasabol szarmazik, hanem a micro transakciokbol(persze itt azert meg akadnak kivetelek). Ha jo valami akkor adni fognak erte penzt a jatekosok nyilvan, mert a penzert itt mar elmenyt kell adni, ha szar meg letorrentelik azt letorlik

    ennyi, nyugger


  • Screenracer #744
    Gondolom van egy ütős ideád rá, hogy miért jogos lelopkodni más szellemi termékét. Nehéz gyermekkor, minimálbér, stb...
    Pont ez az ami szánalmas bennetek. És ehhez még öregnek se kell lenni, csak tudni, hogy milyen, mikor valaki ellopja a munkádat. Ennyi.
  • Screenracer #743
    Pont olyan távol vagyok az öregkortól, mint te a magas IQ-tól.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.04.01. 18:04:52
  • Ra1n
    #742
    A lehetö legtàvolabb van az öregtöl. Valahol a napközi utàn.:)
  • DarkHorSe
    #741
    Annyira latszik hogy oreg vagy :D par ev azt random nyugger leszel, latom mar elore gyakorolsz
  • Screenracer #740
    Na, erről beszélek, még a végén az a gazember, aki nem áll ki a tolvajok mellet.
    Az meg külön vicc, hogy többesszámot használsz, mitha egy egész hátország állna mögötted, akik igazolják az indokaidat. Alacsony erkölcsi norma. Itt is van, megtestesítve.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.22. 00:31:41
  • lac coo
    #739
    Azt hordasz ossze amit akarsz, minket ez mar nem.erdekel........
  • Screenracer #738
    Tök mindegy hogy még a gyárból lopsz el egy autót vagy az utcáról kötöd el, az mindenképpen lopás.
    A többi játékot is kivárják, ami nem közösségi fejlesztésü, hogy megjelenjen. Szóval, az nem lehet indok, hogy azért warezol valaki, mert már nem tudott belépni, de szeretné kipróbálni.
    Ezzel csak a nagyon alacsony erkölcsi normával rendelkezők védekeznek. Tehát nem lep meg, hogy éppen te jössz ilyen dumával.
    Holott neked is fel kellene háborodnod rajta, mert a te pénzed is benne van és éppen ingyen hordják szét. Szánalom.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.21. 23:59:46
  • lac coo
    #737
    ez nem klasszikus warez...
    sok embert érdekel, kipróbálná, kifizetné de egy minket nem érdeklő jogi vita miatt ez most nem lehetséges ...
  • Screenracer #736
    Ilyeneket nem kellene engedni. http://sg.hu/forum/uzenet/1406569595/108
    Gondolom ezért is hozták létre ezt a topikot.

  • Although
    #735
    Az hogy szar valami feljogosít arra hogy ellopd?
  • MagyaR
    #734
    *véleményem
  • MagyaR
    #733
    Régen én is warezoltam sokat, de most hogy már megengedhetem magamnak a biztosan jó játékokat megveszem pl. gta5.

    De azért ez a tolvaj téma két oldalú. Manapság egyre több retek játékot adnak ki a készítők, még egy-egy nagyobb névnél sem lehet biztosra menni. Na most ha megveszek egy ilyet, s kiderül hogy tré, akkor én vagyok az akit megloptak. Ott volt pl. az ac3. Megvettem eredetibe, erre kb. napokig nem tudtam aktiválni a kódot, mert valamit baromkodtak, illetve az optimalizáltság is egy kalap f*s lett. Maga a játéktól se dobtam hátast, de az már szubjektívebb vélemény.
    A warezosok már napokkal a megjelenés előtt vígan játszottak én meg aki megvette böcsülettel meg szívtam vele (meg sokan mások).

    Magyarán szólva engem loptak meg a készítők, ezért most a blacklistet le is warezoltam. Így kiegyenlítettem a számlát :D.

    Konzolra meg azért fogok áttérni, mert lehet drágábbak a játékok, de el tudom adni őket. Megveszem most a gta5-öt 14,5 rongyért, azt rongyá játszom, s mikor az ac4 kijön beszámíttatom az árába, s lesz kb. 3-4 ezerért egy új játékom, voálá! És ha ezt mindig megcsinálom, akkor vadonatúj játékokat 3-4-5 ezerért mindig meg tudok vásárolni.

    Ha esetleg valamelyiket elő akarnám venni később, max megveszem megint használtan, ha már lement jócskán az áruk.

    Másik: Kijön az új cod nemsoká, illetve a bf. A multi részük nem érdekel, de a singlet egyszer szívesen kitolnám. Na most 10-12 ezret nem fizetek (pc), azért hogy egy 5-6 órás single playert végigjátszak, külön meg nem lehet megvenni, csak a singlet. Ez esetben sem hagynak más lehetőséget a készítők, mint a warezt. Ha meglehetne venni, csak a singlet, akkor megvenném...

    Hát ennyi a vélemény erről.
  • zola2000
    #732
    Azért itt se ártana saját fórumos wareztopicokat létrehozni konzolplatformonként, anélkül senki sem veszi komolyan a "warezmentességet".ű

    Erre a válasza sok warezhuszárnak ban=azonnali ip váltás és ujraregisztrálás...
  • Kandurex
    #731
    Elég erősen, voltaképpen már minden warez átfejlődött a saját fórumokra. Persze huszárok mindenhova betévednek, pláne most, hogy a DRM sütögeti a makkost,..na de ez van, kis szerencsével véget ér a PC játék kalózkodás.
  • gazgoblin
    #730

    (tényleg)
  • zola2000
    #728
    Pcn meg ezer kétezer forintokért látok régebbi játékokat.
  • Asher
    #727
    Ha van türelmed keresgélni és nem vagy olyan birka, hogy a *** boltba vásárolsz, akkor potom pénzért találhatsz konzolokra is gémet. Az összes PSP gamém nem lerült 5k-nál többe.
  • zola2000
    #726
    Szerintem úgy kéne mint itt is van A pcs játékoknál ugyebár Minden platformnak lehetne egy wareztémája a gumiszobában vagy a pc témákban se legyen megengedve! Pcn szerintem nagyobb bűn a warez mert olcsóbbak a játékárak (pl ubisoft pc 7990, konzol 16990), konzolon "megbocsájthatóbb" a dolog.
  • gazgoblin
    #725
    nem ez ennek a topiknak a lényege! hanem:
    "Ide linkeld azon konzolos topicokat, amik nyílt warezt tartalmaznak és kivizsgáljuk/zárjuk őket!"

    A wareztéma kibeszélése meg itt megy
  • simon7108
    #724
    hát szerintem ha mindenkinek aki warezos ban járna akkor mindenkit banolhatnátok mert nem hiszem,hogy innen bárkinek is meglenne minden eredetiben:)egyszoval mindenki toltott már le valamit ami illegális pl zenét játékot filmet sorozatot windows ot:Dakármien nem ingyenes programot stb...és heába mondja akárki,hogy neki minden orginál az hazudik!ez az én véleményemXD
  • Sir Quno Jedi
    #723
    Aki warezos, annak pusztán ezárt nem jár ban, mert magánügy, otthon azt csinál, amit akar. Ha itt kezd el hupákolni warezzal, az perze más, mert az bekerül a keresőkbe és voilá, máris a warez melegágyának tekintik az SG-t. :D
  • akyyy
    #722
    Xbox topikba nagyon megy most a warez téma, jó lenne kicsit büntipontokkal jutalmazni aki arra kérdez rá, hol lehet letölteni ezt azt, hol flasheltetik ezt azt, stb.

    Illevte akiról tudni hogy warezos, annak is ban:D
  • Sir Quno Jedi
    #721
    Ezt te csak hiszed. Fogalmad sem lehet, mi volt annak az akciónak a végső célja... :D
  • JagFater
    #720
    A 7 csapás megbukott, nézz másik követendő példa után. :-)
  • Sir Quno Jedi
    #719
    Így van. Az elején kell tűz és vas, most már megy magától a dolog. AZ emberek megszokják a rendet és akkor már kevesebb szigorral is be lehet tartatni (sőt, megoldják maguk). Majd ha nagyon elkanászodnak, jöhet a következő 7 csapás! :D
  • Sir Quno Jedi
    #718
    Áhh, a pécés szekció többnyire (sajnos 14 alatti vérpistikékből áll. Ettől függetlenül ott is megindult egy ideje az öntisztulási folyamat.
  • Istencsászár
    #717
    Nem rossz, nem rossz. Bár a fertő jelen van, főleg az SG egészét nézve, főleg a pécés szekciót, de a konzolos elég elviselhető lett és akik idejárnak évek óta, azok tudják mi a helyzet és be is tartják.
  • lowdog
    #716
    oszinten szolva ugy erzem elegge enyhult a szigor...
  • Sir Quno Jedi
    #715
    Nos, mi a véleményetek, hogy haladunk!? Most már vannak tapasztalatok is.
  • Attis38
    #714
    Szived joga,te kis faszkópé,de legalább ne reklámozd,hogy mekkora májer dolog,hanem lapulj meg,mint szar a fűben.
  • lowdog
    #713
    PSP topikra ismét ráférne egy kis szigor, pl 35877:

    "Mert nekem az számít hogy lehessen letöltött teljes játékokkal játszani mert nincs kedvem megvenni őket."


  • Renátó1985
    #712
    lehet
    csak nem tárgyalunk róla
    te kis faszkopé tolvaj tanonc
  • szonik2
    #711
    ti kis faszkópék
  • szonik2
    #710
    Miért nem lehet warezolni?
  • lowdog
    #709
    SQJ mester, pls tegyél rendet a PS2 topikban

    nem akartam de muszáj, mert nem takarodnak el a rinyáló megélhetési warezmatyik