1969



OFF topik
  • Shep
    #1008
    Én azt nem értem ,hogy a szobornál miért nem tudtak csinálni inkább egy olyat ahol a marine lő felfele és közben ugrik rá az alien, miért kellett azt a gagyi rakodógépet berakni?
  • Susarc
    #1007
    a gyereknek nem szar a "GÉMER" szobája:P
  • Susarc
    #1006
    pazmeg engem az impulzus karabély érdekelne:P:)
  • mester1987
    #1005
    Ha tartalmasabbra vágysz akkor a Dead Space 3 biztos megéri.
  • mester1987
    #1004
    Pofátlanság lenne, szerintem tök egyértelmű.
  • Fehercsoki
    #1003
    Engem ez a videó meggyőzött, hogy annyit sem ér:D
  • Shep
    #1002
    CDG-ben olcsóbban lehet most rendelni már akit érdekel ezzel a kóddal Kuponszó: VALENTINES_MARINES
  • Fehercsoki
    #1001
    CE Unboxing, ha valakit érdekel...
  • Harbinger
    #1000
    Ez most szarkazmus? 9 úgy érted szép is lenne ha egy 3 órás legalább lenne, vagy azért az már pofátlanság, ha 3 órás lenne? :D
    Mert akkor a DS3-at választom, azt mondják 15-20 óra + a co-op, így a játék 3 félekép játszható végig.
  • mester1987
    #999
    Szép lenne, ha 3 órás lenne a kampány :D
  • mester1987
    #998
    Szerintem az nem egy teljes fejezet volt. Sőt biztos!
  • gabe paul logan
    #997
    16 map? Multiban!

    http://www.xbox360achievements.org/game/aliens-colonial-marines/achievements/

    az achievementek alapján látni lehet hány level van

    "Another Day in the Corps! 20
    Complete Distress (2)
    Bad Feeling About This Drop 20
    Complete Sulaco Falls (1)
    Quoth the Raven 20
    Complete The Raven
    Still Got a Job to Do 20
    Complete Rampart
    Dragged Queen 20
    Complete Home "


    ÖSSZESEN 5! ÉS az első, a Distress levelt a faszi a videóban bő fél óra alatt teljesítette...
  • Fehercsoki
    #996
    Ja csak elvileg hivatalos forrásból van olyan információ hogy nem lesznek botok...
  • Harbinger
    #995
    Hát, ha offline és LAN kell, hogy legyen bot is.
  • Fehercsoki
    #994
    Korábban már említettem, hogy multiban lehet választani az offline szerver készítést/csatlakozást is, szerintetek ez mi más lehet mint játék botokkal? Itt van 2 kép az IGNes videóból:


  • mester1987
    #993
    Azt látod nemtom. Nem biztos.
  • tommygear
    #992
    nem tudni még
  • Rayden02
    #991
    lol,ez komoly?
    Akkor valamit nagyon félhalottam!:S
  • Fehercsoki
    #990
    8
  • Rayden02
    #989
    16 Map lesz összesen a játékban,mmmhhh!
    Kíváncsi vagyok hogy hány órás játékidőt jelenhet ez összesen!
  • Harbinger
    #988
    Kár, Ripley féle fegyver is csak multis?
  • mester1987
    #987
    Szóló módba egyik se nyúl bele, ezek csak multis tartalmak. A másfélórás videóban benne vannak. Vagyis egy része biztos.
  • tommygear
    #986
    adnak egy shotgunt a játék mellé? :D
  • Harbinger
    #985
    A konzolnál póló, poszter és XP bónusz jár; 576-nál dögcédula, shotgun (gyanítom Hicks féle) DLC és poszter.
    Plusz, ami alap mindnél:
    - 4 filmes karakter
    - Ripley féle lángszóró-pluse rifle kombó
    - további karakter testreszbahatóságok
  • Shep
    #984
    Azért ha belegondolsz nem túl szép dolog ilyet kívánni.
  • DJHalfHit
    #983
    Annyi kérdésem lenne, hogy amit @grebber kirakott előrendelhető változatokat (ipon, konzolokszervize), és mellé kirakta, hogy mit tartalmaz a limited edition, és mellé ottvan hogy előrendelőként még mit kapok mellé, de egyik honlapom sincs említve előrendelői bónusz. Most akkor létezik ez a bónusz, vagy nem?
  • grebber
    #982
    Remélem sokan vannak olyanok mint én és egyre csak többen leszünk akik kivárnak a gyűjtőivel és akkor a bolton maradt és muszáj féláron dobálniuk majd!
  • Harbinger
    #981
    Én életemben nem rendeltem elő semmit 3-5 év után vadászok budget kiadásra vagy Steam sale-re. Tavaly két hónap után vettem meg az ME3 N7 kiadást, mert féláron volt.
  • Fehercsoki
    #980
    Te tudod, én elő már semmit nem rendelek... Majd leszedem a warezt, és ha lesz lan meg botok akkor megveszem a gyűjtőit féláron.
  • Harbinger
    #979
    Nem könnyítik meg a döntésem itt se. Videót nem néztem, de mikor megláttam a Jockey hjaót az egyik trailerben megjött hozzá a kedvem. A pólós, poszteres kiadásra gondltam is, de lemondtam.
    A DS3 és e között hezitálok. A DS3-hoz kevesebb extra jár és nekem úgyis a free cuccok N7 armor és Plasma Cutter áll majd közelebb as zívemhez. Ellenben az Aliesn-hez akár póló és poszter is, Hudson mint játszjató karakter no komment, Ripley kombó fegyvere.
  • mester1987
    #978
    Sokat nem kell várni tőle. Annyira lesz jó, mint az elődje ami a sztorival és "esetleg" a multiplayerrel kompenzálja a 2010-ben levő többféle faj többféle történet lehetőségét. Bár a 2010-esben volt para, de nem egy Dead Space vagy egy korábbi Resident Evil kiszolgáltatottság szintű...
    Valószínűleg ezalatt a 6 év alatt félre lett téve olykor a program. Pedig az ember azt hinné, hogy azalatt új ötleteket tesznek bele és a tökéletességre való törekvés, de nem :)
  • doggy90
    #977
    látom a steam-en, hogy ehhez is lesz season pass 30 euróért...
  • gabe paul logan
    #976
    nem tudom, ez a minden percben, minden ajtó után előugró idegenek, megölik a félelmet és már csak reflexből lősz, az hogy végtelen (!) az elem a lámpádban, wtf?? az avp2-ben egyik legjobb para volt várni pár mp-ig h töltődjön a lámpa, az h elég sok töltényed volt (bár lehet könnyű szint miatt van), hogy mindig van veled valaki az még itt csak rátesz h nem para....ááá akció+lövöldözés, nem vártam sokat, nem is fogok kapni, az infestation ds-re nagyobb para volt, pedig ott is katonákról szólt kb, ugyanerről
  • mester1987
    #975
    A videóval kétségem nincs ;)
  • gabe paul logan
    #974
    azt említették, hogy a bemutató kedvéért volt meg minden fegyvere a karakternek

    https://www.youtube.com/watch?v=a-f_1No1f8s

    és nem is a több katona, több játékos jelenléte öli meg a para hangulatot, a fenti video bizonyítja...
  • mester1987
    #973
    Az ja.
  • Fehercsoki
    #972
    Szerintem tök logikus hogy felfegyverkezve érkeznek oda a marineok...
  • mester1987
    #971
    Hát abból még nem sok. Meg ez a nagy üres tér az első küldetés végén. Tényleg nem tudni milyen lesz, de az, hogy minden fegyvered megvan az elejétől az egyenlőre nem a legjobb. Mintha butítva lenne ezzel a kihívás rovására
  • gabe paul logan
    #970
    a korai resident evil sorozatnak se volt nagy sztorija és hatalmas karakterei, mégis imádni valóak voltak a szereplők és helyén volt a történet és kibaszott izgalmas és parás volt

    itt meg azon kívűl h autetntikus és hudson felirat ott van a helyén és a golyónyomok és a fingszag is ott van ahol gorman hagyta nem sok jön át idáig a lényegből, a horrorból
  • mester1987
    #969
    Helyesebben egy akció FPS. Olyan agyonerőltett felcsapott sztorit nem akarok látni a stílusban, mint a Far Cry 3 esetében. Ez, pedig már 6 éve készül...nekem ez azt hiszem elég is. (Egyenlőre)