1969



OFF topik
  • akyyy
    #1969
    van lehetőség törtel coop-ba nyomni?
  • mester1987
    #1968
    Menekülne a Gearbox az Aliens per elől
  • SZUsszan
    #1967
    De mindegy is, mert egyedül nincs az az isten, hogy csalás nélkül végig nyomd még legkönnyebben sem. ;)
  • SZUsszan
    #1966
    A Bug hunt az igazából coop játékmód. És multiban nincs pause.

    Az más kérdés, ha egyedül játszol, miért nem lehet pauseolni amíg nem lép be más is hozzád. Mondjuk offlineban indítva sincs pause?
  • seraph27
    #1965
    Sziasztok! Miért van az szerintetek hogy a bug huntot nem lehet megállítani 2 ki***szott percre ameddig elmenne az ember sz*rni egy jót pédául... Már megbántam hogy ennyit költöttem rá. Valaki tud erre valami segítséget?
  • W B
    #1964
    A:CM koncentrációs tábor lesz a következő lépés...
  • Prof William
    #1963
    Ha minden nap csak ezzel enged játszani a Steam, akkor hátha megszeretjük.
  • W B
    #1962
    Vagy a játéknak ilyen módon akarnak játékosokat szerezni, me' olyan kaksi :p
  • mooo
    #1961
    És tényleg!Nekem is ezt csinálja.Lehet a magyarítás miatt.Nekem csak alapjáték van meg.
  • Béluska74
    #1960
    Lehet,hogy újra kellene húznom az egész rendszer mert már pár éves. A steam oldala is portugálul jött be kedden. Amit nem értek mert keddig Magyar volt az egész és most is az.
  • Béluska74
    #1959
    Akkor is újraindul. Csak a reset segít. Ha kilépek a steam-ből akkor meg indítja azt is magával csak hoz egy csini-bini kis ablakban egy üzenetet hogyaszondja a játék futtatásához el kell blabla...
  • ratgab
    #1958
    ctrl-alt-del és bezárod szépen a játékot onnan.
  • Béluska74
    #1957
    A Steam nagyon szeretné ha állandó jelleggel csak ezzel a játékkal játszanék. A szitu a következő alapjáték pipa,season pass pipa,pár kisebb dlc pipa és a magyarítás legfrissebb változata szintén pipa. Játszok és amikor úgy gondolom,hogy mára elég akkor kilépek (mint minden rendes esetben) a játék kilép,de kb olyan 5 másodperc múlva el is indítja a steam megint... kilépek agresszíven (ez gyakorlatban annyi,hogy káromkodok közben) és megint újraindul és csak a reset gomb megnyomására lehet a gépet alien mentesíteni. A többi steam-es játékkal nincs gond. Valakinek ötlet? (az uninsall-on kívül persze)
  • Kazuma92
    #1956
    A DLC kód a steam kód, és a steam kód a dlc kód. Valamiért meg lettek cserélve ezek, nekem is fordítva kellett aktiválnom.
  • Kazuma92
    #1955
    Végül megoldottam a problémát (egy bug volt)
    De köszönöm szépen, a gyenge gépemmel max grafikán, minimális lassulással végigvittem

    Nekem tetszett a játék, szerintem a film hangulatát nagyon visszahozta.
  • shaddam
    #1954
    Hasonló bajom volt. Egy erősebb gépen elkezdett akadni, haver laptopján meg nem (coop) Kapcsold be a vsyncet, arra jutottam, hogy a sok fps miatt kinlódott zárt helyeken
  • HJ
    #1953
    A géped sajnos még a minimum konfig szintet se éri el CPU szinten. Ugyanis 2 GHz-es Core2Duo a minimum - a Dual Core bizony messze nem Core2Duo. A RAm alsó határon van, a videókártya meg valahol az ajánlott alatt. Az eléggé általános gyakorlat, hogy a játékokhoz megadott minimum konfiguráció nagyon-nagyon gyenge sebességgel, felbontással és grafikai részletességel fut. Ez a realitás. http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=514&game=Aliens:%20Colonial%20Marines
  • Kotomicuki
    #1952
    Ugyan, nem ismerem a játékot, de az általad leírt konfigurációdarab nem éppen játékgéphez méltó, úgy 2013-14 tájékán...
    A memória nagyon kevés, a grafikus kártya sem sokkal jobb, a processzor sebessége meg önmagában is kevés (még ha egy i7 volna, akkor esetleg, de ezt meg a többi hardver mellett kizártnak tartom)!
  • diorobi
    #1951
    Sziasztok!

    Segítsetek nekem kérlek. Megvettem az Alien CM limited edition változatát, de nem találom benne az alapjáték cd kulcsát.
  • Kazuma92
    #1950
    Sziasztok :)
    Miért kezd el akadni az Aliens Colonial Marines? (technikai probléma)

    Alapvetően tökéletesen fut max grafikán (25-50 fps között)
    De kb 3-4 perc játék után (mindig ugyanazon a ponton) elkezd rettenetesen szaggatni, s később teljesen lefagy az egész gép. Még a játék menüje is lefagy. Legfrissebb patch van fent.
    Szóval: Elkezdem a játékot, megy minden rendesen. Itt ott megakad a kép, de egyáltalán nem zavaró. Majd a játék egy adott pontjához érve egyre sűrűbben akad, egyre hosszabbakat. Végül már semmire nem reagál, de a háttérzene továbbra is hallatszódik. Esetleg ez ismert probléma?
    Gépem:
    Geforce GT 130
    2 GB Ram
    1.9 GHZ Dual Core

    Minden driver a legfrissebb.
    Valami ötlet?
  • SZUsszan
    #1949
    Nekem az hiányzik a multiból a legjobban, hogy nem lehet semmit sem konfigolni a szerveren.

    Pl. Teamfire, idő, mixált játékmódok, stb. Az eddigi legjobb alienes multi szerintem a mai napig az AvP1 meg az AvP2. Az AI, meg a dinamikus világítás miatt volt jobb az 1, a játékmódjai miatt a 2. A 2010-es AvP elég unbalance lett, oda modok kellenének, hogy jó legyen.

    Ebben a játékban a customizálás tetszik multiban. Hogy egy Alienből lehet fél tank, speed bajnok, sniper és területre köpő felrobbanó dög is.
  • W B
    #1948
    Multi más tészta:p
    Legborzalmasabb játék is lehet élvezetes ha jó társasággal nyomja az ember
  • SZUsszan
    #1947
    Lehet a singlet gyalázni, a multi igazán kellemes és megy lanon is.
  • W B
    #1946
    Sz*rt adtak el a jó népnek.
    Igények nélkül ültem neki, úgy élvezhető volt. Második végigjátszásnál odafigyeltem mindenre és akkor anyáztam a gépelőt, hogy ezt, hogy a retekbe?
    Pár napja kivittem újra a játékot és... mivel szinte mindenről tudók a játék terén, én éreztem rosszul magam, hogy ezzel a förtelemmel játszok. Mintha én lennék a hibás, hogy ezzel játszok. Fura volt.
  • Prof William
    #1945
    Akkor úgy tűnik ebbe is kb annyi munkát fektettek mint az egész játékba...
  • W B
    #1944
    Kis összefoglaló írás. - Látom neked is szemet szúrt, hogy sok minden nem úgy néz ki, ahogy kéne. Pedig a filmek kellékeit is áttanulmányozhatták a készítők.
  • recko2234
    #1943
    Problem Solved! :D

    Egyszerűen csak odaálltam, ahova beszokott szorulni :D És ment minden mint a karika csapás x)

    Egyébként még csak néhány napja játszok vele, de sok minden elszomorít: Hiányoznak a régi alien hangok, a fegyverek hangja meg tök egyforma :S És szerintem hibás is. Nem rég néztük a Zasszonnyal' Az Alien2-t és a 4-et is, és nem ilyenek voltak a fegyverek. Ahogyan az Aliens vs. Predator 2010-es játékában sem.
    Elhalálozás után azoka képek meg... :D Mém gyanúsak xD Csak kár, hogy nem lehet print screen-elni.
  • recko2234
    #1942
    Kösz a tippeket, szerintem újra kell kezdenem, mert annyi xeno van azon a részen, hogy ő is bele-bele írtogat.
  • genndy
    #1941
    Nem, ez sajnos előfordul, nekem is beragadt egyszer egy részen. Újra kell kezdeni azt a részt, és próbáld te irtani az alieneket hogy neki lehetőleg csak mennie kelljen. Ha ő is lövöldözik, akkor behúzódik egy sarokba (vagy beszorítják) és ott ragad.
  • W B
    #1940
    Ne rohanj előre. M56-ot magaddal vitted? Még az irányító teremben a parancsnok kinyitja dobozt miben az M56-van, hogy vidd magaddal.
    Ha M56-al sem megy, akkor állítsd könnyebb fokozatra a játékot.
  • recko2234
    #1939
    Sziasztok!
    Olyan problémám volna, hogy van az a rész, amikor a két csaj Bella és a másik elmennek az LV-426-on, én és O'neal pedig utánuk megyünk, és O'neal állandóan beragad egy adott helyre, és nem követ. Ez egy hosszú folyosón van,miután felvettem a Smart Gun-t.

    Már feltettem a legkésőbbi patchet is (1.4.valamennyi), de a probléma ugyanúgy fennáll... ha meg egyedül tovább megyek ledarálnak.

    Van valakinek ötlete?
  • HJ
    #1938
    Én csak a tesztelést és hiba javítgatást csináltam (remélem jól) - a dícséret nekik jár: Stoppos & Beholder, metalos1
  • genndy
    #1937
    Loholok is letölteni! (nyomomban egy horda alien :) )
    Köszönjük a munkátokat!
  • HJ
    #1936
    Ráadásul elkészültünk az alapjáték + összes patch + Stasis Interrupted single player DLC verzió magyarításával is. Már letölthető a Magyarítás Portálról :)
  • a.carkey
    #1935
    Most hétvégén akciósan 5 euró a steamen. :)
  • mester1987
    #1934
    Ezt eddig is tudtuk :P
  • grebber
    #1933
    Hangulat és beleélés teljes hiánya miatt kuka ez a foshalmaz!
  • W B
    #1932
    Lelkesedés... nem csak az nem volt, az nincs ebben a játékban.
  • Prof William
    #1931
    Nem baj emberek itt van hogy mi volt a baj...

    http://www.sg.hu/cikkek/98862/michael_biehn_szerint_lelkesedes_nelkul_keszult_a_colonial_marines

    NEM VOLT BENNE LELKESEDÉS!
  • W B
    #1930
    A játék? Ja, az.