4
  • aDannyBoy
    #4
    az utolsó részhez:
    ezzel nagyon nem értek egyet
    erre pedig ma hazánkban is az a legjobb bizonyíték h van pár ilyen kattints rá nagyi, meg nagyszülő-unoka program
    amire sokszoros a túljelentkezés, de egyszerűen nincs elég belőle.
    ahhoz meg nem kell 50+ h vki leszarja az IT-t elég csak butának lenni, akár 20 évesen is
  • kernerster
    #3
    Pedig hidd el, hogy előbb-utóbb megnyerik. De ezt csak olyan eszközök kivitelezésével fogják megtenni, amelyek -jelenleg- még törvényenkívüliek. A pénz mindig megtalálja érvényesülésének útját, ha kell, a jogokba is beleágyazza magát.

    A cikkhez:
    -Teljesen természetes hogy itt is meg fognak jelenni a Közel-Kelet és Kína hatalmas, állam és olajpénzeken felhízlalt mamutcégei. Ez nem új. Az autó- és gumigyártásban már meg is tették.
    -Az meg hülyeség, hogy az idősebbek körében azért nem növekszik az internet penetráció meg a high-tech eszközök használata, mert nem gyártanak nekik eszközöket. A legnagyobb részét egyszerűen nem érdekli, hogy mi van itt, a hálón. Miért kéne neki MP3 lejátszós zenefon, mikor ő csak telefonálni akar. Őket (50+) nem nagyon érdekli más mint a Barmok közt, az időjárás jelentés+hírek a kommunistákról-populistákról. Egy teljesen más világban élnek, ahova a modern elektronikának nem sok hely szorult, és életkoruk miatt már nem is nagyon fog.
  • tommyg
    #2
    csatát nyerhetnek a kalózokkal szemben, háborút soha a büdös életbe nem fognak
  • FoodLFG
    #1
    >komoly csapásokat mérnek idén is a kalózokra
    Úgy mint pl a múlt évben, vagy azelőtt, amikor szinte semmi sem történt? Ja, lefoglalták a The Pirate Bay szervereit és kb egy hétig -vagy mennyi- nem volt elérhető. Hát ez nagy csapás volt. Én nem neveznék semmit sem „komoly csapásnak” a kalózokra nézve, ha annak hatására semmi sem változik, max finomodnak a kalózkodási technikák..

    >Az egyik a jól ismert szerverlefoglalós, bíróság elé citálós példastatuálás, míg a másik a felvilágosító munka
    Én „felvilágosító” munkákat még nem láttam, csak arcoskodást és fenyegetőzést. Bár lehet, hogy bennem van a hiba.
    Egyébként ennek sem volt hatása. Bizonyára jó úton haladnak a jogvédőcskék..