1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • grebber
    #153
    Nagyon jó lesz!
  • viizo
    #152
    könnybe lábadt a szemem hallva az aláfestő zenét :)

    most akarom, ide vele azonnal :)

    igen jó kis októberünk lesz :)

  • r4pt0r
    #151
    Nicsak csak nem egy Trailer!!!!!! :D
  • BiG G
    #150
    már sosem derül ki.
  • Sephi
    #149
    Eredeti a gama vagy warez?
  • jerome
    #148
    Sziasztok ne haragudjatok hogy ide is beírom de remélem valaki tud segíteni nekem.A problémám a red alert 2 vel van:
    Nah megszereztem a gamet. De nem tudok vele neten játszani. Mivel amikor szeretnék accountot csinálni magamnak kiírja a gép hogy nincs internet kapcsolat. Telepítettem a ipx protokolt, leállítottam a tűzfalat, de mindig ezt írja ki pedig megy rendesen. Tudnátok segíteni hogy mi lehet a baj, mert már kezd tele lenni a répám. Köszi
  • Shiwo
    #147
    nekem 1edül annyi nem tetszik, hogy a robi/mech és az orosz katona körül fehér sáv van,sztem a szabadság szobor köré is azt kéne tenni..(egy kis stroke kell rá, és pikk-pakk kész :)
  • karajjj
    #146
  • Kandurex
    #145
    remek!
  • Rage47
    #144
    szuper
  • aadam
    #143
    nekem tetszik a kép
  • karajjj
    #142
    megfelel?
  • Shiwo
    #141
    sztem egész jó a graf, nem tudom, mit akartok..a készítők próbáltak megmaradni a RA 2 hangulatánál és grafikájánál, csak 3d-ben..olyan graft úgysem lehet készíteni, ami mindenkinek tetszene..
  • Rage47
    #140
    az még elmegy:)
  • karajjj
    #139
    785*200-ban megegyezünk :D
  • Rage47
    #138
    760x160 körülit ha lehet:)
  • karajjj
    #137
    bannert csináljak?
  • Rage47
    #136
    vhogy ez a 3D annyira fura RA3-nál :) mondjuk a C&C-t is megszoktam 3D-ben...
  • aadam
    #135
    nekem tetszik a grafika föleg a víz tetszik.az szerintem elég jó hogy a fenéken ott vannak a roncsok
  • Rage47
    #134
    nekem sem. pl. SC2-höz hasonlítva...
    és az optimalizáció sem lesz a legjobb sztem, de ezt még korai kijelenteni:)
  • Tigristank
    #133
    Nekem se. :S
  • fsgh
    #132
    nemtetszik a grafika:S
  • karajjj
    #131
    lehet a tengerre építkezni :O
  • Rage47
    #130
    új képek
  • karajjj
    #129
    hát ha lesz, akkor szivesen besegítek...
  • szunyika
    #128
    na emberek, legyen magyar Red Alert 3 rajongói oldal vagy se ?
    [ígényes kinézet, saját szerver & domain]
  • Hecker007
    #127
    figyelni kell a játék hivatalos fórumát, mert ott szokták kihírdetni a beta tesztet meg a regisztrációt hozzá
  • r4pt0r
    #126
    Hmm remélem azért lesz benne 1 skirmish map. :D
  • a_n_d_r_e_w
    #125
    Szerintem multi béta lesz, az a divat. Akkor viszont hiába csinálnak vele bármit, max egy crackelt server segít ;)
  • r4pt0r
    #124
    Szerintem mivel le lehet szedni valamelyik csapat megcsinálja hogy ne ne legyen korlátos és akkor tolhatod amig ki nem jön az eredeti. Vagyis remnykedek benne. :D
  • Hecker007
    #123
    mindenki kaphat aki regisztrált a beta tesztre, az időt azt nem tudom, változó, én spec mondjuk nem ennek a testjére várok hanem a men of war-nak, ott az első tesztnél asszem 2 hónap volt a tesztidő de az se volt előre bejelentve hanem közben írták ki hogy mikor lesz vége, a world in conflict-nál meg előre megvolt adva hogy meddig tart a teszt
  • tonyr #122
    nem csak amcsiba kapnak cdkey-t a redalert3 beta-hoz ???
    mi magyarok is kapunk ?
  • aadam
    #121
    és mekkora az idö korlát?
  • Hecker007
    #120
    idő korlátos, reggelni kell a tesztre és egy darabig lehet vele játszani, meg feltehetőleg lesz multy beta is amiben meg ugye a többjátékos részt lehet majd tesztelni
  • aadam
    #119
    valaki nem tudja hogy a kane's wrathoz ami lesz Red Alert 3 beta teszt az mien lesz?Idökorlátos,30 napos,stb.,vagy akármennyit lehet vele játszani?
  • Dzsabba
    #118
    Én ezt találtam róla:

    BETA
  • datango
    #117
    miért nem sovjet vs allied lesz ?:D
  • szucsy89
    #116
    Tanya, kutyák, fimbetétek...nah végre vmi jó hír füleimnek

    szerk.: szemeimnek akarom mondani xd
  • a_n_d_r_e_w
    #115
    "A Kane's Wrath által bevezetett alfrakciókat a Red Alert 3-ból kihagyják."

    Hehe, jóhogy, kell valami a kiegészítöbe is ;)
  • EnZsolt
    #114
    Remélem azért a japánoknak is lesz játszható küldetésük :)