1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • Sheltem
    #1
    Mivel a red alert 3 nak, csak a c&c modhoz kapcsolódó topicja van ideje nyitni egyet.




    A pcguru állítólag holnap jelenik meg, alig várom az első scaneket.
  • Sheltem
    #2
    Hja a képek a hardwired.hu ról vannak.
  • kakaoskalacs
    #3
    +fav kivancsi leszek
  • Sheltem
    #4
    Gondolom 1-2 napon belül lesznek screenshotok is. Remélem olyan "rajzszerű" lesz mint a 2 volt, nem próbálnak elmenni a c&c "színvilág" irányába. Sajnos az EA adja ki de azért reménykedem.
  • viizo
    #5
    ah, minden idők legjobb játékának folytatása iz bekk

    +fav
  • Pepsi Twist
    #6
    JAJA EZ NEKEM IS FAV!
  • Tigristank
    #7
    Várható volt a C&C 3 után, hogy majd folytatják ezt az irányvonalat is, de mi ennek csak örülhetünk. :)
  • Csuhai G
    #8
    Nah ennek örülök, nekem is nagy kedvencem volt az első két rész. :)
  • EnZsolt
    #9
    Welcome back Commander! :)
  • Sephi
    #10
    Kíváncsi vagyok, hogy igaz e, hogy meg ősszel játszhatunk e vele.
  • tigeroo
    #11
    nem a westwood csinálja, innentől kezdve már nem érdekel a dolog...
  • Tigristank
    #12
    Ki tudja, lehet, hogy már ezt is 1-2 éve fejlesztik titokban, akkor pedig van rá esély.
  • F1re
    #13
    joh lenne en is varom :) imadtam a 2ot meg a yuris revenget vagy mit :D
  • Petko
    #14
    nagyon szép hogy újonan a játékot ilyen koncept rajzokkal népszerűsítik (illetve az újság rárakott egy lapáttal)
    csak azért nem ártana elfelejteni hogy a kommunizmus kurvára nem fun... főleg azoknak akiknek kinyírtak valakit a családjából meg elhurcolták... és itt nekünk még szopás a négyzeten 20 év után is keményen miattuk
    ugyan olyan 100% osan mintha horogkeresztes waffen ss egységek lennének az előoldalon meg a háttérben is horogkerszt... és mindezt ugyanilyen "játékos" rajzal adnák elő
    az előző red alert designeje lehet hogy amerikai komolytalanság volt, de legalább az semmi esetre se dicsőitette a komcsikat
    ez viszont nálam kurvára kiveri a biztosítékot
  • Petko
    #15
    ja és hogy az agyar újság amin vírítanak a törvényileg tiltott vöröscsillagok... fasza
  • tigeroo
    #16
    red alert = görbe tükör a hideg háborúnak...
    vörös csillagról meg ...
  • TurboX
    #17
    ott a pont
    éppen ezért én sem várok tőle sokat, de azért az túlzás hogy hidegen hagy..



  • EnZsolt
    #18
    Nem értem mi ebben a játékos rajz? A 2-ben a Tesla Trooper-on is ott fityegett egy sarló-kalapács kombó, az komolytalanság volt? Ebben nem tudom mi a dicsőítő, sehol sem látom az Éljen Rákosi! feliratokat rajta. Nekem is volt olyan rokonom, akit elvittek, volt olyan akiktől elvették, akarom mondani államosították a földjüket, mégsem irritálja ez a csőrömet. Az nem zavaró, ha DVD borítón horogkereszt van? Mégis ott van? Igen. Szerintem ez a belemagyarázás ne továbbja. Jah és ha zavar a vörös csillag, akkor írj már egy levelet a Heinekennek is, hogy itt az utódállamokban nem kéne az a logó. Kösz
  • tigeroo
    #19
    nekem vörös-fekete convers cipöm van :d
    találd ki hogy milyen szinü a csillag rajta
  • Petko
    #20
    azé nehogy már... beleszarnak az ember pofájába (ha nem is szándékosan, csak egyszerüen nem érdekli őket) azér nem kéne megtapsolni
    ha téged nem irritál, erre most nem tudok konkrétan mit mondani... mondhatnám azt hogy irigyellek hogy nem bosszantod magad feleslegesen valamin... de azt is hogy szar dolog ha az ember csak egy résnyit észlel a körülötte lévő világból
    erre sajnos én se tudom még mi a jobb út
  • John Cena
    #21
    gép igény??
  • Sir Quno Jedi
    #22
    Az sem egészséges, ha az ember BÁRMIT meglát ami vörös, vagy horgas és máris ugrik, mint a tökszorítóval megkínált bika.

    Biztos a Panzer General-t is be kellett vón tiltani anno, mer horgasizé volt a páncélosok oldalán, sőt a ruszki KV-1-eseken meg csillag és így tovább... Újajajjajjajjajjjj...
  • tigeroo
    #23
    örülj hogy mostmár nevethetsz rajta

    hofi már akkor is ezt csinálta...mimeg itt nekünk még szopás a négyzeten 20 év után is keményen miattuk
    talán az embereknek a mentalitásukon kellene változtatni...és akkor nem tartanánk ott ahol...
    (előttük sem volt fenékig tejfel az élet, ebben biztosvagyok)
  • Petko
    #24
    ez nem jó szemszög... természetesen senkinek se a geometriai formával illetve a szín hexadecimális kódjával van baja vagy ha egy sörön márkajelzésnek használták, hanem azt a rendszert ami erre a forumra irok mindegyikének nagyon keményen kárt okozott(és okoz), illetve egyeseknek még hatalmas családi tragédiákat is, - szóval ha ezt a rendszert ezzel szimbolizálják és adott kontextusban elviccelik, elkomolytalanítják hogy mennyire ártott az emberiségnek... ez egy barbár, civilizálatlan viselekdés és itt nem én vagy te vagy aki ezt megteszi veszt ezzel, hanem az egész emberiség
  • viizo
    #25
    plíz, ne legyen már ilyen politikai flémtopik a RA3 fórum....

    egy legendás játék folytatása, és ennyi.
  • Sir Quno Jedi
    #26
    Nyugi, nem lesz. Ha elfajul bezárom.
  • Petko
    #27
    ez egyáltalán nem politika csak egyszerű elv... és csak remélem hogy azért sokan érzik hogy vannak olyan elvek amikhez ragaszkodni kell, és nem szabad leadni belőle
    de hagylak is benneteket, csak nektek akarok jót
  • EnZsolt
    #28
    Petro, még a végén én leszek az, aki szűken lát :) Tényleg inkább hagyjuk, egyenesen nevetséges az, amit leírtál. Nem azért nem irritál, hanem ezért mert tudom, ez nem erről szól. És ez JÁTÉK! Vagyok annyira intelligens, hogy nem befolyásol.
  • EnZsolt
    #29
    Petko, elnézést az elgépelésért.
  • Brolly28
    #30
    NYÁD!
    +fav
  • Csirke4
    #31
    Olyan elvek amikhez ragaszkodni kell...
    Nem azok szülik meg az erőszakot?
    Ha túlzottan ragaszkodsz valamihez akkor fanatikus leszel és ezáltal könnyen irányítható.
  • fsgh
    #32
    :OOo EZAZ:D favorit gém a C&C mellett :)))

    a gémről beszéljünk inkább...mert látom eléggé elhaladt másfele a téma
  • Sephi
    #33
    Hihetetlen, hogy mar nem lehet úgy topikot nyitni se, hogy valami okos ne kezdjen el spammelni.

    ON

    Holnap, ha minden igaz, ki fog derülni, hogy mi a játék alcíme :D

    Lehet tippelni :PPP
  • Sheltem
    #34
    Fázmek! 1 évbe egy topicot nyitok(ráadásul pécé topicba) nehogymár bezárd egy "hazafi" miatt

    Visszavonulok ds-em árnyékába akkor úgy vigyázzá
  • szucsy89
    #35
    +fav tápig imádtam az előző részeket, bár nem a Westwood lesz a fejlesztő és ezáltal nem is lesz olyan hangulata, de egy esélyt mindenképp adok neki (Tiberium Wars naon nembejött:l)
  • karajjj
    #36
    + fav
    várom ezerrel!!!
  • a_n_d_r_e_w
    #37
    Red Alert 3: Ore Wars
    a belöle készülö FPS-nek meg: Ore

    nyertem, nyertem? :P
  • F1re
    #38
    nezd meg mi van az elotted szolo logoja mellett xd
  • TVelvet
    #39
    Pf röhej, hogy eggyes emberek mindenben csak a rosszat látják, ez nem az a topic ahol ezt kéne kitárgyalni, szal feleslegesen jöttél ide.
  • a_n_d_r_e_w
    #40
    Képek