1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • hayna95
    #1902
    Helló megint! :D
    Itt egy kis ízelítő a munkánkból. :D
    http://www.youtube.com/watch?v=AE_hyBjDb9I
  • hayna95
    #1901
    Sziasztok!

    Nem rében indítottam az egyik barátommal egy YouTube csatornát, ahol sok mindennel foglalkozunk. Többek között Red Alert 3 is étlapra került. A közeljövőben mid solo, mind LAN kategóriás videók is kerülnek fel. Ezek mellett a Minecraft is téma nálunk, merthogy a saját videóinkon kívül, egy másik YT csatornája gazdájával együtt is készítek MineCraft-os sorozatokat.
    Ha érdekel titeket akkor nézzétek meg, írjatok üzit ha esetleg ti is jönnétek játszani, és iratkozzatok fel, nézzétek meg az összes videót. :)
    Elérehetőségek:

    - YouTube saját csatornám: http://www.youtube.com/user/hayna95?feature=mhee
    társ csatorna: http://www.youtube.com/user/zodicusx?feature=results_main

    - Skype: hayna955

    Keressetel fel ha szeretnétek játszani, vagy videóben szaerepelni, vagy csupán érdekel valami, de mindenképp nézzétek meg a videókat, és várjátok a következőket. :)

    Sziasztok, Hayna voltam!
  • adam0615
    #1900
    Sziasztok!

    Kellene egy ici-pici segítség. Az egyik multis pálya nevére lennék kíváncsi. A pálya lényege az volt, hogy ne engedjük eljutni az ellenséget a vonalig (a pálya alján volt egy piros vonal, amit ha egy ellenfél is átlépett azonnal vége lett a játéknak). Volt egy gépi játékos és ellne lehetett akár 5 játékos is. Találtam egy hasonló mapot, de az nem az volt amire gondoltam. Ha Jól emlékszek valami "Paradise Defense" volt a map neve, de ezen a néven nem találok semmit. Legalábbis amikor játszottam rajta ezt a nevet adták neki.
  • Narxis
    #1899
    Király, kösz!
  • EpicDD
    #1898
    Sziasztok!

    Ha szeretnétek egy Red Alert 3 végigjátszást látni, akkor itt van az első része. :)

  • Fpocok
    #1897
    Hello!

    Kérlek... mondjátok azt, hogy ki lehet kapcsolni az fps limitet.
  • karajjj
    #1896
    eredeti játék?
  • szutyi93
    #1895
    Van egy kis problémám amint elindítom a játékot játszom kb 20 percet és lefagy a játék de úgy hogy csak a reset segít mi lehet a gond?
  • karajjj
    #1894
    nem tudok róla, hogy levették volna, de érdemes lenne utánaolvasni, kérdés, hogy játszanak-e még vele
  • Narxis
    #1893
    Üdv.

    Van még ezen DRM? Nem vették le valamelyik patchel? 1700Ft és ennyit már megér nekem, de ha ilyen 5-ször telepítheted aztán újra kell aktiválni cucc van rajta akkor nem kell.
  • maniac001
    #1892
    Próbáltam online játszani és azt írja hogy a felhasználó jelszava érvénytelen. De nem változtattam meg. Valaki tapasztalt ilyet?
  • picnic
    #1891
    Köszönöm a kimerítő választ. Hát... majd megpróbálok valamit összehozni. 1 Gb RAM van a gépben, szerintem ez elég, a grafikai beállításokat már megpróbáltam lejjebb venni. A codek pakkokhoz nem nagyon konyítok, nyomozok tovább. Egyébként más játékokkal is hasonló gondjaim vannak, melyek érdekes módon, a valamivel gyengébb konfigon régebben simán futottak.
    Köszi
  • SaGa Jr
    #1890
    Ilyenkor végig kell zongorázni egy csomó lehetőséget és ezáltal azonosítani a problémát.

    Például elegendő ram van a gépedben? (ne minimum mennyiséggel játszogass mert az többnyire lefagyásokhoz vezet)

    Van elegendő virtuális memória?

    Van fenn codek pack (bármilyen)? Mert ha van azt takarítsd le a gépről, azok ugyanis előszeretettel vágnak haza programokat.

    Driver-ek mennyire frissek? A játék nem a legújabb így lehet hogy a túl friss driver okoz gondot. Érdemes keresni régebbi driver-t mondjuk a videokártyádhoz, nagyjából abból az időből mikor a program eredetielg megjelent.

    Az operációs rendszer nem nagyon fog befolyásolni, de előfordulhat, hogy egy játék nem kedveli a Vista-t vagy éppen a Win7 alatt makacskodik.

    A játékon belül vedd lentebb a grakikai beállításokat, esetleg a felbontást is (először normál módon próbáld aztán egyesével vedd vissza a beállításokat hátha ennyi is elég lesz).

    Időnként előfordulhat olyan probléma is, hogy egyszerűen csak a lemez volt már nagyon széttöredezve (az adatok) amire feltetted a játékot (töröld a programot, csinálj egy defragmentation-t a meghajtón majd rakd fel újra). Néha ennyi is megoldja a problémát.

    Ha meg hardware gebasz van (hibás ram, gyenge videokártya) azon emg csak a csere segíthet.

    Ha mindezek sem segítenek semmit, akkor menj fel a játék saját oldalára és ott nézz be a technikai problémákkal foglalkozó fórumba.
  • picnic
    #1889
    Igen, eredeti, múlt héten vettem a Media-Marktban. Egyelőre skirmish-ben próbáltam játszani, de kb. 7-8 percnyi játék után lefagy, nem is tudok mit csinálni vele, újra kell ingítanom a gépet is olyankor.
  • karajjj
    #1888
    eredeti?
  • picnic
    #1887
    Sziasztok!
    Mi lehet akkor a baj, ha néhány percnyi játék után lefagy az egész..?
    Tud valaki tanácsot adni?
    Előre is köszönöm.
  • GyaxyBoy
    #1886
    Sziasztok!

    Jól tudom, hogy használt RA3-at nem lehet átruházni másra? Mert azt írja ki, hogy ezen példánnyal csak 1 gépre lehet telepíteni és ennek elérte a maximális létszámát! Vagy valami hasonlót. :)
    Vagy van erre megoldás?
  • Daell Drow
    #1885
    Ha nincs a listaban akkor tallozasal is hozza lehet adni, keresd meg az exe filet es ugy add hozza.
  • SG fan
    #1884
    Hali lenne egy kérdésem!Ha hozzá akarom adni a steam-emhez akkor Nem steames játékként kell hozzáadnom? Csak mert amikor ezt akartam akkor a kiválasztható játékok listájában nem szerepelt! :S
  • SG fan
    #1883
    Hali! Tegnap vettem meg a játékot! Esetleg majd néhány magyar jöhetne és játszhatnánk multiban! :)
  • SySt3m
    #1882
    Megoldódott...
    Letöröltem steam-ről majd leszedtem a játékot az EA download manager-el ezek után frisítette magát és minden ment tökéletesen.
    Tehát itt a steam kavart be...
  • karajjj
    #1881
    az első hozzászólásod alatt pont írták, hogy utólag települtek hozzá a javítások, lehet, hogy várni kell
  • SySt3m
    #1880
    Gondolom a steam elintézte a patch-elést!

    Pontosítanék: csak a csaták/online menüpontba lépés után következik be a lefagyás, ha a főmenü/jobb felső sarokban levő csillagra megyek akkor elérem a barátokat és a szobákat meg mindent, tehát ott működik a dolog!

  • karajjj
    #1879
    fentvan minden patch?
  • SySt3m
    #1878
    Sziasztok!

    Megvettem a nagy akcióba steamen a RA3-t és a probléma a következő:

    Online csatlakozáskor (miután megadtam az EA adataimat) lefagy a játék és csak a ctrl+alt+del segít. Rendszer: Windows 7 64 bit.
    Ez a probléma jelentkezik az egyik haveromnál is, de neki Windows xp van.

    Találkozott/hallott már valaki esetleg erről a hibáról?
  • Azur92
    #1877
    Megoldódott a probléma,de azért köszi. Valamiért a patcheket így utolag rakta fel és így ,ár okés.
  • Azur92
    #1876
    Még nagyon régen...azóta többször teljesen újraraktam a gépet.
  • Higany
    #1875
    Én is megvettem, de még csak most töltődik. Ha nálam is gáz lenne, akkor szólok. Amúgy nem volt fent korábban a tört verziója?
  • Azur92
    #1874
    Lenne egy kis problémám

    Megvettem steamen a játékot és vmi LOD hibával jelentkezik.
    Did you remember a build data címmel.

    Vki esetleg tud segíteni?


    Előre is köszönöm.
  • Higany
    #1873
    BÚÉK Mindenkinek! Kérdés.. Steam-en akcijósan van a red alert 3 sima és az uprising. Melyiket vegyem meg, ha neten akarok vele játszani? Köszi!
  • dantesward
    #1872
    hellósztok kéne nekem egy kis segítség még pedig olyan irányú problémám van hogy meg van eredetiben a játék és folyton no conn problémám van próbáltam rúterben ip-ket portokat virtuál szervereket engedélyezni de hasztalan és nem tudok szinte senkivel együtt játszani van valami tippetek mivel tudnám meg oldani a hibát.
  • grebber
    #1871
    Az alap játék mentései működnek az új patchekkel?
  • karajjj
    #1870
    a kémekkel először rá kell kattintani egy katonára, mintha támadnád, akkor felveszi az alakját és már simán át tudsz haladni velük
  • ghostboy
    #1869
    Jó este,


    Figyelmetlen voltam, a C&C 3 TW fórumba írtam be az alábbi kérdésem. Érdemi választ nem kaptam, írom ide, hátha:

    "Sziasztok,

    Valószínű én vagyok a figyelmetlen és a fától nem látom az erdőt, de elakadtam. Oroszokkal szövetkezek jelenleg, a sárgák ellen. Egy olyan vízi erődítménynél vagyok, ahol a hajókat körbe meg kell semmisíteni Tanyával (őt ugye nem én irányítom), valamint a 4 db kémemmel meg kell semmisíteni az erőműveket, hogy a lövegeket Tanya leszedje. De semmit nem tudok csinálni, a kémekkel bármit teszek, közeledek, lelőnek. A leírásban ott van, hogy a speciális tulajdonságát az F billentyűvel lehetne használni, de semmi.

    Ötlet?"
  • XenHai
    #1868
    Gondolkodom a vásárláson !Csak annyi lenne a kérdésem ,hogy balanszolt lett a game a patchekkel mert mikor utoljára haverokkal multiztunk a japók túl erősek voltak..
  • Narxis
    #1867
    Jah, de mire lemegy az ára addigra kijátssza az ember, az újrajátszási faktora ennek a játéknak meg 0.
  • karajjj
    #1866
    amúgy sem drága már
  • Narxis
    #1865
    Ebben a topikban igen... :D
  • crash44
    #1864
    itt mindenki eredetin tolja?:D
  • kluge
    #1863
    hali

    Valakinek van kedve 2v2-özni ?