1365
Kinek milyen tévhitei, téveszméi voltak kiskorában?

Irhattok félrehallásokat is.
  • bodesz
    #1195
    én anno a 'tegnap' ra azthittem hogy az is 1 nap mint a hétfő vagy a kedd :D de ez gyorsan megváltozott
    azthittem h csak 1 nyelv létezik csak máshogy ejtik ki mindenhol máshol vagy vmi hasonló :D
    rengeteg szót nem mondtam ki rendesen amúgy sokáig.hiába tudtam h mi a neve meg sokan elmondták nekem a kakaó akkor is kakajó volt (a hangsúly nem a kakán!)...
    sokáig azt hittem hogy a sötétben van vmi és sztem annyira elhitettem magammal hogy néha láttam 1-1 elvillanó de mégis halvány fényt elég rémisztő így utólag akkor érdekesnek tartottam :D de csak miután ijesztetegettek hogy az szellem csak utána féltem :S
    volt hogy tv ben megmozdult vmi ember a képen utána paráztam vagy 2hétig minden festménytől :D
    az 1. számítógépes élményem elég hangos volt ( maxracsavargattam a hangfalakat) utána nem mertem ránézni se a gépre kb
  • Kicsikiraly
    #1194
    erről csak az jut eszembe, hogy: mennyi az esélye annak hogy elrepül egy elefánt az ablakod előtt? 50%: igen vagy nem
  • Voltan
    #1193
    LOL, ezen szakadtam :DD
  • gyuri12
    #1192
    Te vagy a kedvenc céltáblám,minden megvan benned,amit nem szeretek.;)
    Bocs.:D
  • akyyy
    #1191
    te sem vagy idősebb:\
  • Olcsy
    #1190
    Hát nem igaz, megint kötekedik...És mindig velem... Am allergiás vok a tojásra, szal elb*sztad...:P xD Am sem yól írtad a nevét.World (Vörld) of (of xd) Warcraft (Vorkráft) blee xd
  • Zsolcz
    #1189
    de ez igy rövid
  • fery02
    #1188
    Valami ilyen téren is rémlik, hogy teáskanna. Majd egyszer nosztalgiázásképp tényleg letöltök már néhány évadot.
  • Fantos
    #1187
    azokat álmodta és nem volt nevük
    ázzeg hogy ilyenekre persze emlékszem
  • Kicsikiraly
    #1186
    nem az ilyen teáskannák a vuclik? (nekem valami ilyesmi rémlik hogy azoktól félt Micimackó)
  • TomDantes
    #1185
    Mármint 8. utas a halál(Alien?) Azárt 8. utas mert 7-en voltak és 8.utas az Alien maga a halál.
  • Zsolcz
    #1184
    8. utas definíciót is!!!!!
  • fery02
    #1183
    Na, ilyesmi mályvacukros sütögetésre még én is emléxek, de többre nem igazán. :)
  • Fantos
    #1182
    nem akartam vitét csak felvetetem mert ugye együtt ragadtak fent a fa tetején majd nemtom mi történt végül a tűzhelynél sütögetek mályvacukrot
    és akkor én itt le is zárnám Micimacit
  • fery02
    #1181
    Figyelj, 10 éve láttam utoljára Micimackót, én csak az emlékezetem homályból kutatgatok, hogy vajon milyen is volt. Lehet, hogy maximálisan nem úgy volt ahogy leírtam, valószínűleg neked van igazad, erről vitát ne nyissunk, mert kicsit érdekes volna. :P Szóval biztos úgy van, ahogy te írod, ha már egyszer hozzászólsz a témához, biztos nem hülyeséget írsz. :)
  • Fantos
    #1180
    az nem úgy volt hogy Malacka hitte a plüsselefántcsaládra hogy vuclik mert mintha a kisplüsselefánt is a vucliktól félt volna
  • gyuri12
    #1179
    Életkor: 14 alatt
    Még ott a seggeden a tojáshéj,te meg még a vuclikat sem ismered?!
    Persze a vörld of várkráft az megy,mi?:(
  • fery02
    #1178
    De felkeltettem az érdeklődést. :D
    Szóval vucli definíció: olyan, kicsitt tépett, itt-ott megvarrott plusfigurára emlékeztető elefánt beütésű teremtmény, ami rettegésben tartja Szászholdaspagony (vagy milyen) falvát. Általában csordákban járnak, de csak "ugatni" tudnak, nem harapnak.
    Egyes gyerekek számára félelmet kelthet.
    De én például már kisgyerek koromban is mikor láttam őket a TVben, odaálltam a TV elé, és ujjal rájuk mutogatva kiröhögtem őket, hogy mit akarnak ezek a bohócok.
  • Olcsy
    #1177
    Az lol.xD és mik is voltak a vuclik?
  • zeli
    #1176
    tényleg, most hogy mondod, tényleg :O
    [neki se ugrott be.]
  • ScarY MAN
    #1175
    íígy van
  • gyuri12
    #1174
    Nem néztél micimackót?:O
    Abban vótak vuclik.
  • Zsolcz
    #1173
    csontvázaktól félni, megijedni:O
  • j0nNyKa
    #1172
    én még ebből se tudom, miaza vucli :D
  • Olcsy
    #1171
    idk
  • kakaoskalacs
    #1170
    wtf is vucli?
  • fery02
    #1169
    vagy a gonosz vuclik
  • V43 1105
    #1168
    Kitudjatemitcsinálnálhaottfeküdnélmellette·.·
  • j0nNyKa
    #1167
    ez így igaz, épp ezért nem értem, h miért lett kiemelve szegény csontváz :( akkormár a mumus, vagy a hasfelmetsző
  • norbre
    #1166
    régen gyerekkorunkban volt egyszer egy film a tv-ben valami japán vagy kínai.. egy medvevadászról vagy miről szólt.. a lényeg hogy elég durva film vol emlékeim szerint.. unokatesóm asszem akkor volt ovis.. utána még a estimese fogmosós macijánál is sírva fakadt szegény :)
  • fery02
    #1165
    Igen, úgy félnék tőle. De te is, bármitől, amire nem számítassz abban a helyzetben.
  • j0nNyKa
    #1164
    jóvan b**meg ilyen erővel a zsiráftól is félsz, mert nemtom hogy reagálnál, ha éjjel fekelnél, és ott feküdne melletted 1 zsiráf

    sőt, tőlem is félsz, hasonló okokból :D
  • gyuri12
    #1163
    Azt hát.;)
  • fery02
    #1162
    Így reggel átolvasva az üzenetemet én is röhögtem most egy jót. :D Lehet, hogy inkább "felkapcsolod"-ot kellett volna írni? :D
  • Olcsy
    #1161
    LoOoOoOoOoL felcsukod xD Ez yó volt.:D

    Én anno mikor PS 1 volt a trend kiskoromban, toltam rajta a Resident Evil vmelyik részét, aztán ott az elején a vidiben mikor eszi a zombi a hapit, na én attól naon beszartam...xD Reggelente sprinteltem vissza a szobába ha kimentem WC-re vagy a konyhába.
  • Fantos
    #1160
    nem kell csukokadni a villanyt :D
  • fery02
    #1159
    Írtam, hogy "bizonyos helyzetekben". Tehát ha például bemegyek egy biológia tanterembe, és meglátok egy csontvázat egy vitrinbe, attól egyáltalán nem félek, de kíváncsi vagyok mit tennél, ha mondjuk éjszaka alvás közbe felébredsz, felcsukod a villanyt, és meglátod, hogy egy csontváz fekszik melletted az ágyon (valószínű eset, tudom ).

    #1158: Na, én meg ettől nem féltem volna például. :P
  • TomDantes
    #1158
    Nagy dolog én két hete egy döglött egértől ijedtem meg, pedig nem vagyok már gyerek...láttam hogyvalami szemét hever a földön , rá akartam lépni..és akkor látom döglött egér...ugrottam egymétert....XDXDXD
  • gyuri12
    #1157
    A csontvázaktól hogy lehet félni?:O
    Én ilyen csontváz-szerű dologtól utoljára kb fél éve ijedtem meg,de akkor nagyon. A Terminator 1-ben van az a rész a vége felé,amikor már nincs a roboton a bőr,meg az ilyenek,és közeledik az ajtó felé, Connorék meg nem bírják becsukni,és én ott majd összeszartam magamat 14 évesen.:O
    Szidtam is utána az effektes srácot,fasznak kellett ilyen szarul megcsinálni a Terminátort...
  • fery02
    #1156
    Én a csontvázaktól bizonyos helyzetekben még most is félek.
    Ez a plafon dolog meg nálam is ismerős, náhány érdekes plafon berögződik az emberben és például még máig is félek tőlük. De nem utolsó az sem, amikor a munkahelyemen felnézek, és pontosan felettem mozog egy nyekergő venti. :D