1365
Kinek milyen tévhitei, téveszméi voltak kiskorában?

Irhattok félrehallásokat is.
  • norbre
    #1236
  • fery02
    #1235
    :D, jólvan, hagyjuk. :D
  • norbre
    #1234
    ez akkor is csak valószínű .. részemről téma lezárva ha tovább akarod boncolgatni egy sör mellett szivesen..
  • bardocz
    #1233
    Naja,meg a fényektől romlik a szemem.Viszont milyen jól jönnék már néhány helyen.
  • zeli
    #1232
    viszont szívrohamod attól még lehet...
  • bardocz
    #1231
    Háde a kettő egyszerre:D
    Viszont ha van ződcsíkom,meg tűzgolyóm,akkor már senki sem fog megkéselni:D
  • fery02
    #1230
    jaja, értem én de attól még ugyanúgy meghalsz
  • bardocz
    #1229
    Há milyen fílinges lenne már ződ csíkokat lövöldözni a levegőbe,meg tűzgolyót :)
  • fery02
    #1228
    valószínűleg ez a hsz most nem egy szkript eredménye, hanem egy lélegző élőlény alkotása, szal... :)
  • TomDantes
    #1227
    Én is?
  • fery02
    #1226
    minek neked fegyver?
  • bardocz
    #1225
    és idkfa?
  • fery02
    #1224
    Jólvan, haggyuk már ezt a témát, egyszer mindenki MEGDÖGLIK (), kivételek nincsenek, ez nem egy szaros fantáziafilm. Ez a valóság, itt mindenki halandó, nincsenek hegylakók, (bár az is megdöglik, ha nyomnak a fejére egy cut-ot) nincs iddqd, meg god mód. Szóval, te is meghalsz egyszer, te is, te is, te is, mindenki. Én is.
  • Zsolcz
    #1223
  • Kicsikiraly
    #1222
    vastüdő?
  • Zsolcz
    #1221
    lélegzés miatt pl
  • Mike
    #1220
    :)
  • Mike
    #1219
    kurvára nem érdekes ez a téma ebben a topikban
  • Mike
    #1218
    szerinte te, a 14 éveddel, ne nagyon dumálj ilyesmiket, ok, Gyurka?
  • Mike
    #1217
    ki engedte meg neked hogy ilyenekkel játsz?
  • Mike
    #1216
    a villanyt felcsukni is elég valószerűtlen :)
  • zeli
    #1215
    lál:D
  • fery02
    #1213
    Jaj de morbid gyerekkori tévhit jutott az eszembe most így hirtelen: valamilyen szinten a Wolf 3D játékon nőttem fel. Leginkább úgy láttam csak a játékot, hogy apum játszott vele, én akkoriban féltem vele játszani. :)
    Na, és nekem a képernyő alján látható főhősünk feje, az tulajdonképpen Hitler fejeként "rögzült" (Akkoriban még nem hallottam Hitlerről, anyum mondta, hogy Hitler szerepel a játékban. Sok festmény ábrázolja amúgy. Valószínűleg, amikor mondta, akkor is egy ilyen festmény előtt "álltunk" a játékban, és arra értette. De én nem a festményt néztem abban a pillanatban, hanem a játékosunk fejét). És később, alsós koromban, mikor világosultam fel folyamatosan a történelem eseményeiről, hallottam, hogy Hitler rengeteg ember haláláért felelős. Ezt én simán úgy képzeltem el, hogy ugyanúgy, mint a játékban, szaladgál labirintusokban, és öli a nácikat(!!)
  • norbre
    #1212
    éspedig? :)
  • Zsolcz
    #1211
    de egyszer mindenki meghal, erre van bizonyíték
  • norbre
    #1210
    nem érted a lényeget.. nem lehetsz benne biztos hogy nem él valahol egy "hegylakó" :) vagy igen? :)
    akkor jelentheted ki valamiről hogy biztos ha minden mást ki tudsz zárni kétséget kizáróan.. de mivel az emberi ismeret véges ezért nem tudhatunk mindenről .. ergo nem zárhatsz ki minden mást .. ergo nem jelentheted ki teljes bizonyossággal, vagyis csak valószínűsítheted.. ez puszta logika semmi más.. :)
  • fery02
    #1209
    Most bizonyítékot akarsz? Ez nem egy Old Spice reklám. :D
    Csupán annyi, hogy nem igazán létezik, olyan ember, aki el éldegél több 100 évig. Kivéve, ha nem Yoda...de ő nem ember. Erről ennyit. :D
  • norbre
    #1208
    miért? :) mivel tudod megcáfolni az állításomat? :)
  • fery02
    #1207
    de, a halál az, igenn, biztoss.
  • Kicsikiraly
    #1206
    és ki mondta hogy magától repül? :O
  • norbre
    #1205
    nem 0 csak közelít a 0-hoz.. ugyanis attól hogy nem tudunk repülő elefántról még nem biztos hogy nem létezik, csak nagy a valószínűsége
    ugyanígy pl a halál sem biztos csak nagyon valószínű
  • Zsolcz
    #1204
  • Reyes
    #1203
    Meg ne ijedj!;)
  • fery02
    #1202
    Én-e soha. Időm sincs rá. :) Csak régebben néztem ilyesmi filmeket.
  • Olcsy
    #1201
    Visszamenjé' kutyamajom :D kopj le "-.-
  • Walligator
    #1200
    Kölyökkoromban aszittem h a hejléktalan nem tud lehajolni.
  • Kicsikiraly
    #1199
    ne nézz ikszaktákat
  • Reyes
    #1198
    Én azt hittem, hogy a magyarul beszélő filmekben a színészek megtanulnak magyarul, illetve minden olyan nyelven, ahol bemutatják a filmet.
  • fery02
    #1197
    Én ha pl valamilyen horrort nézek, vagy thrillert, nálam az olyan részek tudják kib@szni a biztosítékot, amikor pl nyomozók visszavizsgálnak valami kamera felvételt, és akkor általában az egyik felszólal, hogy: "Állj, tekerd vissza"...visszatekerik, és mondjuk valami természetfeletti látvány látható lesz a képernyőn egy pillanatra, és megállítják annál a képkockánál, ahol látszódik a dolog. Az nekem rohadt félelmetes még így felnőtt koromra is. Még akkor is, ha rohadt nagy FAKE az egész. :)
  • fery02
    #1196
    0 %, mert elefánt nem tud repülni