1365
Kinek milyen tévhitei, téveszméi voltak kiskorában?

Irhattok félrehallásokat is.
  • cargame
    #1324
    Nekem ami most eszembe jut az h mikor kicsi voltam azt hittem h mikor valkinek eltort a laba keze vagy ilyesmi az olyan mintha telleg kettobe tort volna XDXD beteges mi?? :D:D Aztan kesobb rajottem h ez nem ugy van am h eltorik a lab es megis egyben van :D
  • bardocz
    #1323
    Ez csak mese,de az viszont igaz,hogy minden hányásban van répa:D
  • chilios
    #1322
    ez alap volt mindenkinél,nem?:)
  • andybaby
    #1321
    Nekem azt mesélték be a szüleim,hogy csak akkor tanulok meg fütyülni,ha megeszem a répát is a levesben.
  • Kicsikiraly
    #1320
    én meg azt, hogy olyan nagyra gyúrták a kezüket és azért kell olyan nagy kesztyű :D
  • chilios
    #1319
    Ja meg szüleim azt mondták ha nem alszok jön a gyerekszedő és elvisz :D én meg tökre paráztam és inkább aludtam :D
  • chilios
    #1318
    Nekem is volt,olyan 4-5 éves lehettem,mamámnál aludtam és valami megfogta a lábam.Azóta zokniba alszok XD bár ez már megszokás.Ha nincs rajtam nem is tudok aludni mer fázik a lábam he :D
  • kakaoskalacs
    #1317
    én azt hogy a boxoloknak nincs kézfejuk hanem kesztyü van helyette
  • bardocz
    #1316
    Régen azt hittem,hogy a boxolók kezén gipsz van^^
  • Zsolcz
    #1315
    ja:D
  • akyyy
    #1314
    kicsi voltam, vonatrol leszáltunk faluban, és mentem haza nagyanyámmal, kérdeztem hogy ez a tábla mit jelent, de sztem azt hihette, hogy a kapukon lévő táblát kérdezem, és mondta rá, hogy harapós kutya:)
  • Zsolcz
    #1313
    mégis méér?:D
  • akyyy
    #1312
    énb sokáig azt hittem, hogy ez azt jelenti, hogy harapós kutya
  • Takimate
    #1311
    A kempinget jelző kresztáblán (sátor, és lakókocsi) sokáig azt hittem hogy az nem lakókocsi, hanem egy szemből jövő mozdony.
    Tehát vmi vasúttal kapcsolatos tábla.
  • Mike at home
    #1310
    és bizony így is van :)
  • Takimate
    #1309
    egyszer készült rólam egy levegőben elkapott fotó ahogy épp ugrok a franciaágyon.

    A suliba egy gyereknek bekamuztam hogy a hálót meg tudjuk csinálni gravitációmentesre, csak ritkán lehet, mert rengeteg áramot fogyaszt. :)
  • Zsolcz
    #1308
    :D
  • Robicsek
    #1307
    Hehe megtanultam gitáron a delta főcímét.lesz mivel ijesztgetni éjjel az öcsém
  • akyyy
    #1306
    eszembe jutott hog régen azt hittem, az egyenlotőtől délre forditva vannak az évek.

    tehát ha most nálunk szilveszter van , ott nyár közepe.
  • Mike at home
    #1305
    :(
  • gyuri12
    #1304
    Káosz.:o
  • Mike at home
    #1303
    mi lenne ha nem tékelnél a topikomban?
  • Kicsikiraly
    #1302
    ezzel én nem vitatkoznék.
  • fery02
    #1301
    Erre a válaszodra nem tudok mit írni.
  • gyuri12
    #1300
    Ték.
  • fery02
    #1299
    Te nem tudtad, hogy az új 21. századi fogkefék már szájon át tisztítják a fogat? :O
  • Kicsikiraly
    #1298
    ajkaid? :O te csukott szájjal szoktál fogat mosni? :)
  • fery02
    #1297
    A hosszabb fogmosás még nem jelenti azt, hogy erősen is dörzsölöm (amit nem teszek).
  • Zsolcz
    #1296
    nem, csak az erős dörzsöléstől az ajkaid ekezdenek vérezni! ugyhogy ne higgyed azt
  • fery02
    #1295
    Aszittem, hogy a hosszabb fogmosással fehérebbek lesznek a fogaink idővel. :(
  • Gando
    #1294
    hát nem tom, a hiányzó feje jobban lefoglalt XD
  • Mike at home
    #1293
    mondjuk attól kos egy kos :D
  • bardocz
    #1292
    A legfontosabb:DD
  • Mike at home
    #1291
    de golyói még megvoltak?
  • Zsolcz
    #1290
    jaja,ott mindig kellemesebb szarni
  • Gando
    #1289
    hát van egy feelingje XD
  • fery02
    #1288
    Ki szereti a pottyantósokat a ganébogarakon kívül?
  • Gando
    #1287
    szém= szép*
  • Gando
    #1286
    meg emlékszem mamáméknak volt egy szém kos-uk és egyszer mikor mentem le hátra a kertbe kergetni az állatokat egyszer csak megláttam! ott lógott a kos felkötve a két hátsó lábánál fogva és nem volt feje!!! Szépen körbejártam megnéztem... és aztán mentem tovább kergetni az állatokat XD
  • gyuri12
    #1285
    Tatám szomszédjának a pottyantósában egy halott kakas volt!:D
    A Lába,és a feje állt ki a szarból, nagyon megijedtem tőle.:)
    Azóta én is félek azoktól a vécéktől.:D