19
  • Möci
    #19
    Szerintem egy opció ugrott, de tekintve, hogy a bizonyítási eljárás egy fontos eszköze lehet ezért biztos találnak megoldást.
    Egyébként a hazai bíróságok is elfogadják, csak egyes sötét, és műveletlen bírák nem, de fellebvitelen már nincs gond.
  • valaé valaé ná
    #18
    Nyugaton a bíróságok bizonyítékként fogadják el a polaroid képeket, mint utólag nem manipulálhatót. Mi lesz helyette ?
  • G_ArchAngel #17
    digitális fényképezőgépbe épített nyomtató a Polaroidtól:

    link 1

    link 2

    erről van szó, nem kell temetni ezt a céget, megtalálták mi kell egy hétköznapi családnak:)
  • Inquisitor
    #16
    Ja, hogy csak ennyi? Árából kb. 200db papírkép kijön .... vagy több. Nagyobb méretben, jobb minőségben. Hülyének is megéri. ;)
    Amúgy elég régen vannak fotópapírra dolgozó pici képnyomtatók, csak drágák.
  • snorbi
    #15
    Meg a T1-ben. A végén a kisgyerek csinál egy képet a csajról a sivatagban.
  • G_ArchAngel #14
    10-es csomag: 3690 Ft
  • Gabo
    #13
    Gondolom a digitális papírral kapcsolatos fejlesztésekről még nem hallottál?
  • arrakistor
    #12
    én az animációs papírt várom, amire animált gifeket lehet nyomtatni
    jó lenne ha már valaki feltalálná
  • Cat #11
    fenét, a mementóban.
  • Flashy
    #10
    kiveszed a memóriakártyát, meglóbálod és kiesik belőle a kép
  • babajaga
    #9
    Én 1200-ra emlékszem másfél két évtizedre visszamenően, azt viszont tudom hogy 7000-ért vettek most pár hete egy tízes csomagot.
  • schrank
    #8
    a legnagyobb reklám talán a T2-ben volt a polaroiddal kapcsolatban
  • Gerygrey
    #7
    Én valamikor 15 éve találkoztam polaroid géppel, ha jól emlékszem valami 500 Ft volt egy tizes csomag spéci fotópapír hozzá, ami még ma is iszonyat drágának számítana.
  • sanner011
    #6
    Nem tudom, de régen volt egy a családnak, és csak szép emlékek fűződnek hozzá. :)
  • Möci
    #5
    Orvos a beteghez:
    -Van egy jó és egy rossz hírem. Melyikkel kezdjem?
    -A rosszal.
    -Sajnos az Ön tüdejében a röntgennel daganatot diagnosztizáltunk.
    -...És ezek után mi a jó híre?
    -Az, hogy Photoshop-pal eltűntethetem.
  • babajaga
    #4
    Te nem tudod mennyibe került egy kép? Ezért szünt meg.
  • G_ArchAngel #3
    Talán majd ők megcsinálják a digitális polaroidot: ott lesznek a képek a memóriakártyán, de ki printelheted őket egy speciális markolatból:)
  • Lateralus
    #2
    A digi egyszerűen átvette azt a funkciót, mint amire a Polaroid filmet kitalálták.
    Azonnal kész fényképek. Csak abban több, hogy rögtön "papíron" a kép. Ez viszont a számítógépek korában nem kell már az átlagnak.Elég a digifotó is.

    Várható volt, hogy egyszer végleg kihal.
  • sanner011
    #1
    Basszus, de kár értük... :(
    Hogy lehetett így elrontani?
    Polaroidnak léteznie kell! :)
    Hátha egyszer feltámadnak.