177







  • Kheled
    #177
    Üdv, régóta keresem a Rock Band legelső részét xbox360-ra, esetleg nincs valakinek egy eladó példány? (lehetőleg jó állapotba) vagy ismer e vki olyan oldalt ahol még lehet kapni.
  • piki1982
    #176
    helló
    van egy guitar hero PS3 dobom amit sajna nem tudok behozni a Rock Band 2-ben. gitárt vagy mikrofont kér de a dobot nem látja. mit kellene tennem hogy menjen?
    köszi
  • Shan
    #175
    Erre megvettem a bitliszt... :)
    Mindegyik RB széria viszi a dobot?
  • Shan
    #174
    Üdv!

    Rock Band-et vennék! Mindegy melyik széria, csak ne a Beatles legyen..
  • konzoljatek
    #173
    Sziasztok!

    Rock Band Drum Set Dobfelszerelés Xbox 360 konzolhoz.
    Új, bontatlan.
    Képek a termékről.
    Postai utánvét: Értékbiztosított csomag, 2 napos szállítási garanciával 1700 forint.
    Személyes átvétel: Budapest, Tatabánya
    mail / msn : [email protected]

    jani
  • Papesz
    #172
    Szerintem lehet, de minek?
  • Viruz mark
    #171
    Üdv a népnek kérdésem az lenne hogy a rock band 2-őt lehet-e kezelővel játszani????
  • baggins
    #170
    Nagyon sok jó szám kimaradt sajna, én sem értem a dolgot. Lehet reménykedni, hogy DLC-ként jön majd, de nem nagyon hiszem. Kár, szerintem a legjobb RB epizód.
  • theone91
    #169
    Hali, kicsit halott a tápig, de attól még feltennék egy kérdést. Hivatalos magyar forgalomba nem került véletlen a Mad Catz-féle hozdozható drum-kit?
  • Tinman #168
    Ma vettem meg mikrofonnal jóárasítva a Beatles Rock Band-et... kihagyták belőle és nem is tölthető le/vásárolható meg a két leghíresebb számuk a Yesterday és a Love Me Do.

    Ki az a barom aki ezeket kihagyta? Le kéne vágni a kezeit, hogy többet ilyen jellegű zenei kiadványhoz ne nyúlhasson!
  • djcsoves
    #167
    Ha csak karaoke érdekel akkor jöhet még a Lips , Lips No.1 Hits .
  • chicco24
    #166
    Üdv!
    Nem ismerem a guitar hero és a rock band sorozatot,de most tervezem megvásárolni a Beatles Rock Bandet x360ra 2 mikrofonnal kizárólag karaoke célból.
    Lenne pár láma kérdésem:
    -a játékprogram+a mikik alkalmasak karaoke házibulikhoz?
    -a beatles rock band 2db mikrofonja melyik játékokkal kompatibilis még?Melyik játékokat vásároljam még meg hozzá?
    -ha nem veszek hozzá hangszert,akkor is lehet játszani 3an? Pl 2 miki+1 ember a kontrolerrel?
    Előre is köszi a segítséget.
  • gazgoblin
    #165
    mi a select gombbal kapcsoljuk be
  • fraktal
    #164
    Még egy kérdés!

    Nem nagyon tudjuk, hogy pontosan hogyan is kéne működnie a gitár overdrive-nak. Elvileg, ha a felén túl van, és csak föl kell rántani a gitárt. Na ez nem mindig működik, sőt, van, hogy magától elindul. Ez a gitár hibája, vagy valami trükkje?

    Hálás köszönet! :)
  • fraktal
    #163
    OK, köszi szépen, én is így gondoltam, csak én dobolok és ott ugye fix, hogy mikor lehet (a fehérnél gyűjteni, és csak a szóló után elnyomni).
  • Papesz
    #162
    Mindegyik konzolhoz elérhetőek a Track Pack-ek.
  • partizan182
    #161
    Na, overdrive működése:

    Ha fehéren világítanak a biszbaszok és eltalálod mindet zsinórban kapsz egy adat overdrive "fröccsöt". Hogy mennyi a felhasználható overdrive azt lent látod egy sárga csík jelzi.

    Ha elérted a csík felét (fel is villan ilyenkor az egész hang"tábla" egy pillanatra) akkor el lehet lőni (gitár felrántással).

    De ajánlom a tutorialt végigcsinálni, mindent szépen elmagyaráz.

    DLC-t (neve alapján is láthatóan) csak letölteni lehet, úgy tudom pár track-pack kijött külföldön új dalokkal, de lehet h az csak a ps2 verzához.

  • fraktal
    #160
    De ezt az overdrive-ot nem csak akkor lehet, amikor a gép adja (amikor fehérek a színek)?

    És még egy kérdés. Meg lehet valahogyan szerezni DLC-s zenéket offline is? (otthon nincs netem ;) )

    Köszi!
  • tomfucius
    #159
    engem érdekelne a dolog csak anyit mondj meg hogy mijen régen és menyit halsználtad ?????és mért akarod eladni ?
  • rainman72
    #158
    Hello.
    Xbox360-as Rock Band gitár eladó vkinek?
    tel 20 9584188
  • partizan182
    #157
    Valaki, aki még a játékban elsüti a sztárpóvert (overdrive). Ezzel egy dal alatt max 2x lehet visszahozni valakit, utána kampó.

    De érdemes nem megvárni, míg a gyenge játékos kiesik, ui. a sztárpóver mindenkire hatással van, pár betalált hang és mindenki visszaszalad a csúszka tetejére.

    Ez egy jól működő dinamikája a játéknak, a legjobb játékosnak (aki a legtöbb powát össze tudja gyűjteni) figyelnie kell a többiek állását és akkor elnyomni az overdrive-ot, amikor valaki már nagyon veszélyben van.
  • fraktal
    #156
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy ha többen játszunk, akkor hogy lehet visszahozni egy kiesett játékost? Valahol olvastam, hogy lehet ilyet, de nekem nem sikerült.

    Köszi!
  • hunmike94
    #155
    Tisztelt katehell!

    Mikor az Amazon.de-ről rendelted a dob szerkót akkor nem volt vámoltatás?

    hunmike94
  • katehell
    #154
    Tegnap megérkezett a Dob szerkóm!

    Az Amazon.de-ről rendeltem, csak dob (Rock Band Drums), PS2-re. Letöltöttem hozzá egy csomó játékot, eddig mindegyikkel működik (GH World T., Metallica stb..).
    5 nap alatt itt volt, fizettem érte kb. 11 000Ft-ot.

    Igy legalább újra használom a régi PS2-őt.


    Amazon.com-ról ha rendel valaki, lehet hogy megvámoltatják.
  • hunmike94
    #153
    Sziasztok! Új vagyok a fórumon de lécci segítsetek! Amazon.com oldalon láttam egy RockBand Special Edition-t Playstation 2-re és $75.10 azaz 14.000 Forint. Ez lehetséges, hogy ennyibe kerül? Egyébként hol van helyileg ez az üzlet és szállítanak Magyarországra? Lécci válaszoljatok. Köszönöm.
  • baggins
    #152
    Beatles RB-ről is értekezünk itt? Mert megjött és király! :)
  • Prody
    #151
    Sehol nincs Rock Band itthon...szánalmas
    megrendeltem Amazon-ról a cuccokat
  • The Protector
    #150
    Basszus ezt a Gh fórumba akartam.
  • Papesz
    #149
    Szerintem bármelyik konzolos kisboltban. Überkonzol, Gamestore, akármi.
  • Prody
    #148
    Sziasztok!
    Magyarországon honnan lehet Rock Band dobot és szoftvert szerezni?
  • The Protector
    #147
    Hy.Nincs semmi a játékhoz csak egy gamepadom.De én a régi GH3-as módszerrel billel akarok nyomni.VAn rá eély?Vki küldene egy config fájlt vagy elmagyarázná h tudom beállítani a szokásos shift vagy enter pengetés és az F1-F5ig a húrokat.Előre is köszi.
    Egy GH és Rock fan.
  • rainman72
    #146
    Én még csak 2.60-nál járok!
  • Papesz
    #145
    Akkor tényleg nincs több ötletem. Sok embernek volt ez a problémája a 2.80-as firmware óta, de ez a módszer mindenkinek segített.
  • rainman72
    #144
    Megprobáltam amit mondasz már többször is mindkét gitárral,semmi!
  • Papesz
    #143
    Könyörgöm, próbáld már meg Les Paul-lal amit leírtam a #135-ben.
  • rainman72
    #142
    Nem megy a Les Paul-al se!
    Ugyanazt csinálja,a menüben enged lépkedni utána meg kiirja,hogy csatlakoztassak egy microphone-t!
    A fene egye meg!
  • rainman72
    #141
    Köszi.Nekem jelenleg a legujabb kiadású World Tour-os gitár van a Metallica-s.
    Sejtettem,hogy ott van bibi,hogy még se egyforma a két gitár!
    Megprobálok egy Les-t szerezni és azzal kiprobálni!
  • Papesz
    #140
    Les Paul.
  • rainman72
    #139
    Még egy kérdés ha nem haragszol,milyen gitárral játszottad?
    Les Paul vagy a World Tour-os gitár?
  • rainman72
    #138
    Köszönöm,hogy segiteni akartál!