37
Ide töltsetek fel képeket makett kamionokról vagy linkeket ahponnan rendelhető stb.
  • ivan924
    #37
    A legjobb makettező airbrush felszerelést itt tudod megtalálni:
    Katt Ide
    Kiváló ár/érték arány és tényleg kivételesen olcsó, a legjobb festékek,kompik,pisztolyok és mindezekhez minden alkatrész megrendelhető innen, a tulaj rendkívül segítőkész, ha kezdő vagy mindent elmagyaráz érthetően és segít kiválasztani a legjobb felszerelést akár kezdőknek akár profiknak. Szerintem ez a legjobb airbrush bolt.
  • devid1414
    #36
    Hellosztok valaki nem tud használt kamion maketteket?
    Darabokba;Hiányosan;Törötten is érdekelne!:D
    Aki tud kérem jelleze!
  • luspaydavid
    #35
    Itt mindig ilyen nagy az élet?
  • bazsa06
    #34
    van még itt valaki aki makettezik? vagy van aki írna? mert akkor beszélgessünk!:)
  • rico1
    #33
    Szia! Sehol sincs kamion nyolcezer alatt, kivéve az MAN Tga-t, ami 7ezer!
    Nézz szét a makettinfo.hu-n! Ott biztos segítenek mindenben!
  • Garva03
    #32
    Hi mindenki, Tudnátok Nekem segíteni egy kicsit: 1:24-es kamion makettet keresek, lehetőleg Mercedes Actrost és ha létezik autó szállító pótkocsit hozzá, merre lehet ilyet venni jó áron?? (mert ahogy nézegettem, a kamion maga vagy 9-10, és hozzá egy sima pót is 9000) még valami: egy kezdőnek mennyire nehéz összeraknia?
  • rico1
    #31
    Tessék nyelvtan fórum!
  • rico1
    #30
    Rendben, akkor nem tudok írni. Ez a topic nem erről szól. Keressetek magatoknak nyelvtan fórumot. Más is el ír dolgokat az nem tűnik fel. Úgyhogy téma lezárva. Attól még hogy másnak van makett fóruma nem biztos hogy írnak benne kamionokról. El fér nem?
  • Boconadi
    #29
    Most az új mánia a makett topikok nyitogatása... Eddig ismerd fel a képet volt... :)
  • DJ Skyline
    #28
    már lassan 4 és fél éve! Szilveszterkor lesz 5 éves a topik :C rohan az idő
  • PrasCo
    #27
    Már? Jópár éve.
    Egyébként nem akarok g*cizni, de tényleg van makett; modellautó-topic, ennél kevesebbért is kaptak már zárást...
  • N o N a m e
    #26


    #25:
  • Pepsi Twist
    #25
    rasszista
  • gz8
    #24
    Ha már belekötsz valakibe: a Mercedest te miért írtad úgy, hogy "Mercedes-t"?
  • N o N a m e
    #23
    Az "ahponnan"-t is kellene módositani. Rico1 barátunk nem tud irni :)
  • gordon 24
    #22
    Elirás csak sry..
  • bertino
    #21
    módosítsa már valaki azt a szerencsétlen címet... ha már megmarad.
  • N o N a m e
    #20
    "Lehet venni Rabat Daf-ot mercedes-t Volvot stb.."

    A Mercedes-t miért irtad kisbetüvel?
  • gordon 24
    #19
    Nekem egyébként van egy Scaniám és egy volvom: Ilyenek ni:




  • Harly18
    #18
    Amúgy makett topic is van már, nem csak modellautós...
  • gordon 24
    #17
    Már mondtam a másik topikokban is, hogy menj be egy makett boltba és vegyél. Lehet venni Rabat Daf-ot mercedes-t Volvot stb.. Külön utánfutókat stb. Igaz hogy nem céges logoval meg ilyenek, de ezeket matrica gyártok megcsinálják. Amiket beraktál összeépitett játék autok és nem makettek. Elnagyoltak csunyák ráadásul méret arányban is kicsik. Szóval ha szépet szeretnél Mekett bolt:D (nem hagyhattam ki) és vegyél. De azt most hozzá tezsem hogy egy kamion 8000ft egy pot 8500ft és ehhez nincsenek a festékek ami egy ekkora mostrumhoz kb ujabb 5000ft. Plusz ha cégest akarzs csinálni akkor a matrica ami ha pl Wberere's-es lenne majdnem 10. Szóval egy 1:24-es komoly makett céges Logoval 25000ft körüli áron áll meg.
  • leho94
    #16
    Kamion Mcett jobban néz ki;)
  • N o N a m e
    #15
    mekett.. LOL!
  • DJ Skyline
    #14
    #3
    minek a zöldségesbolt mellé nyitni egy paradicsomstandot, ha a zöldségesnél van paradicsom!?
    remélem érthető volt a hasonlat
  • karajjj
    #13
    konkrétan maga a cím is el van írva...
  • rico1
    #12
    "Bár van olyan amik egészen jó" javítva :Vannak olyanok amik egészen jók.
  • rico1
    #11
    Tudtam, hogy észreveszitek a hibát. Bocs, de siettem.
  • Boconadi
    #10
    Először tanulj meg írni normálisan.
  • rico1
    #9
    Adjatok tippeket, hogy melyik a legjobb. köszi!
  • rico1
    #8
    Hetek óta keresek a google-n de nem találtam. Bár van olyan amik egészen jó. Nem lehet választani. Legalább is nem könnyű. De majd kapok. Hungarocamionosat nem találok.
  • rico1
    #7
    Én össze rakható makettekről beszélek nem eleve készekről. Pár nap múlva kapok is egyet.
  • V43 1105
    #6
    Google -.-
  • vass17
    #5
    modellautók
  • vass17
    #4
    szerintem ezek nem makettek, hanem előre összerakott modellek, akkor viszont a modellautok topicba menj. ha tévedek, sry
  • kemszi2
    #3
    ittpróbáld meg
  • ldavid
    #2
    mijaza mekett?
  • rico1
    #1
    Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy honnan lehet rendelni ilyen maketteket?:
    Rába hungarocamion
    Rába hungarocamion (2)
    Daf Waberer's
    Ricö