970
  • ColdFire
    #89
    kb
  • SötétBarom
    #88
    0 beleélési képességgel nehéz félni egy játéktól. Ha nagyon akarom, énis végigröhögök akármilyen horrorfilmet -.-
  • k3nGu
    #87
    hát én leszedtem 1 full mentést, azt úgy vittem végig, de nem engedte h kivegyem a pamutszálat a dobozból...

    kipróbáltam az új résznek a demóját, de én 1általán nem éreztem félelmet még az 1 során is, csak 1-2xer...
  • Blekk Síp
    #86
    Nekem is tökugyanez a problémám, ha rájössz mit csinálunk rosszul, szólj! :]
  • ColdFire
    #85
    én is úgy vittem hogy egy ijesztés, kilépés, pár nagylevegő, és vissza :D
  • SötétBarom
    #84
    Nekem ez a demo is több mint egy órámba került, mert többször ki kellett lépnem. Para volt :C
  • strebacom
    #83
    A demó végén azt irta, hogy ha jól láttam,hogy 8óra a játékidö...
  • dante3
    #82
    Remélem tovább tart, mint 8 óra, bár nem valószínű!
  • strebacom
    #81
    8 óra rettegés...
  • dante3
    #80
    Remélem tényleg itt lesz keddre a teljes!
  • SötétBarom
    #79
    Demonak vége, vesszetttt jó.
  • gyuri12
    #78
    jó a logód:D
  • strebacom
    #77
    Ezt hogyan érted??
  • kuci06
    #76
    valaki tudna nekem is küldeni egy privit az első részről? nagyon jónak tűnik ^^
  • Seth
    #75
    nemtom, olvasd el azt a jegyzetet amiben írják hogy mi kell egy robbanószer elkészítéséhez. Lehet csak azután lehet, bár nem emlékszem, hogy ilyesmi lenne a játékban. Amúgy már nagyon nem emlékszem mi hol,mikor:(
  • k3nGu
    #74
    néztem igen, és ott irja h a dobozban van, de mégse tudom kivenni, csak megjegyzi h jó minőségű pamutszál van, de nem tom kivenni, hiba lehet?
  • strebacom
    #73
    Én tegnap egy szuszra illetve ma hajnal 3-ig végigtoltam,de a pamut nem a dobozban volt, hanem valamlyik fiókban ha jól emlékszem, de lehet hogy keverem....mert még annyi minden lesz hogy húúúú...
    EZT nézted már.??
  • k3nGu
    #72
    senki se tudja h h tudom kivenni a pamutszálat dobozból? #62 hsz.
  • strebacom
    #71
    Hali...megjenent a The Club Demó addig szedjétek és játszatok még ebböl megnem jelenik a FULL----tovább:ITT!!
  • Pepsi Twist
    #70
    akkor máshoz fordulj mert nekem még nem sikerült leszedni az első részt :S
  • gyuri12
    #69
    az előzőre gondolok hát!:)
  • Pepsi Twist
    #68
    Talán ez még meg sem jelent?

    Ha az előzőre gondolsz akkor pedig nem tudom! :)
  • gyuri12
    #67
    nem indul amit khm,kölcsönkértem a havertól! ide is bemásolom,amit a másik topikba is írtam:


    Letöltöttem a "dopeman" féle verzióját ennek a játéknak, de nem indul! Azt írja,hogy ki kell bontani(megvolt) el kell indítani az installját,hogy felrakja a fizikai motort(megvolt) de telepítés helyett,csak azt írja,hogy a telepítés kész. Aztán írja,hogy idítsuk el az .exe-t. elindítom,és crashel. Még egy "Blackbox" nevű progi is írja,hogy szívtad te kis köcsög. Mi a gond?

    Előre köszönöm!
  • k3nGu
    #66
    kéz jel a dobozon világba nincs, csak szem jel, akkor h vegyem le?ütöttem már de meg se mozdult semmi...
  • dante3
    #65
    Jah, hogy még fel sem vette! Kicsit félreértettem!
  • Seth
    #64
    vedd le a polcról, borítsd ki
  • dante3
    #63
    Ha kombinálod őket?
  • k3nGu
    #62
    az első résznek neki ugrottam, eddig vhogy nem érdekelt a game, de 1 kis help kéne!

    ott vagyok ahol átkellett menni a cillandróton, a dinamitba kéne kanóc, lenne is 1 pamuszálas dobozban, de a végigjátszás szerint onnan kéne venni 1et, de nem engedi, csak azt mondja h furcsa pamuszálak vannak benne, h kéne kivennem belőle?
  • strebacom
    #61
    AAAAz nagyon fasza helyzet volt..de én adtam neki a kalapáccsal....
  • Pepsi Twist
    #60
    én lehet megveszem :)
  • berczely
    #59
    Én nem bírom...ááááBányaszerűben vagyok és jött egy kutya izé...szívem majd kiugrott kicsit lenyugszom megyek vissza...
  • strebacom
    #58
    Na megint elküldtem....
  • dante3
    #57
    Hova néztem be, a fekete lyukba?
  • strebacom
    #56
    Megkaptad a privit tegnap és benéztél oda tudod oda....
  • dante3
    #55
    Gyakorolj csak, mert 3 nap múlva playing the game!
  • strebacom
    #54
    Hát most én is elövettem az elözö részt(Overture) és ráadásul már magyarul van...ez baromi sokat segit.....
  • berczely
    #53
    Mennyibe fog kerülni?Budgeat áron lehet megvenném de már csak a 2. részt mert az 1. most jött le és mehet a rettegés!
  • SötétBarom
    #52
    Örülök, hogy ennyir népszerű a gém, kár, hogy nem fogja megvenni senki.. Pedig ez megérdemelné.. Minimális költségvetésű, viszont rengeteg szellemi tőke áll mögötte. Igazi gyöngyszem :)
  • ColdFire
    #51
    nekem is légyszi:)
  • gyuri12
    #50
    nekem is küldesz?:)