970
  • strebacom
    #169
    ÁÁÁ kszi, láttam hogy a kártyák égettek, és azt pakoltam a fiókba, gondoltam a szerviz majd megcsinálja.....köszi!!!!!
  • k3nGu
    #168
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor bemész a computeres terembe, balra menj az ajtóhoz ott egy fiók, rakd bele a fűrészt, majd ki fog jönni egy szörny, azt zárd be a szerver szobába(ahol a köd van:D)és ahonnan kitört a dög ott találsz 3 ugyanolyan kártyát, mint amik a gépbe vannak, zöldet, pirosat és kéket, ezeket kell berakni abba a gépbe amire ki van irva h standby és rá kell pakolni a programokat, vki már leirta h pontosan miket is;)
  • strebacom
    #167
    #163---help!!!
  • strebacom
    #166
    Az üveg is megvan?? és honnan nézed az egészet? ugy ahogy a képen van...
  • ntex
    #165
    Nah végigtoltam, egy-két helyen jól lesz*rakodik az ember mire rájön mit hogyan, itt a játék végi statisztikám :

  • k3nGu
    #164
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a hordót rakd a másik mellé, a ládát az asztal alá, a konzerv dobozt a kis kiálló fa párkányra és ennyi
  • strebacom
    #163
    Hali,köszi, de a computereknél minek van az a fiók amit lehet tologatni egy ajtó mellett van, az a kis gép azt irja, hogy nem használható a kártya ehhez a géphez, nem vágom ezt segits légyszi!!
  • nesto
    #162
    kb 24 órája próbálok mindent helyére rakni a kabinban, amikor a kép alapján kell berendezni. minden a helyén de mégsem történik semmi. a vödör a szék az üveg a mentőöv és a cókmókom ami lehet nem jó helyen van. légyszi írja le valaki spoilerbe vagy privibe hogy ezeket hova kell mert már mnden variációt kipróbáltam
  • k3nGu
    #161
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szóval a computer teremben kéne találnom egy szert, amit fingom sincs h hol lehet és azt beadom magamnak, utánna meg vhol a hibernálós teremben, amit szintén nem tudom h hol van, esetleg a infirmary, és bennt majd fejlevágás és be tok jutni a könyvtárba na jó van:D
  • priluki
    #160
    hi nem jövök rá mit kell abban a helységben csinálni ahol van egy áramkapcsolo,és ha felkapcsolom az elektomos doboz "zizeg" egy kis helység és sehova nemtok menni. Tud valaki segiteni?
  • Seth
    #159
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a hibernáló teremben lesz, tulajdonképpen egy teljes fejet kell onnan elhoznod :D A hibernáló terem nem nyílik, úgy kell bejutni, hogy ebben a szobában találsz majd egy szert,amit a nálad lévő injekcióstűvel kombinálsz és beadod magadnak, aztán asszem ott lesz egy ilyen leolvasó,azt használod
  • zotja
    #158
    ugylátom elégé soakn nyomják a játékot.. ez azért jó mert tudnak egiteni esetleg :)
  • k3nGu
    #157
    na sikerült kijutnom a computer centralból, már csak az a kérdés h honnan fogok szemet szerezni, a kéz meg van de a szem...
  • Seth
    #156
    A hűtőházban az ajtó mellett a falon,le kell hűteni a mérőt egy üdítővel.Üdítő az italautomatából vehető a pénzérmével, vagy egy féltégla is megteszi :)
  • Szasza20
    #155
    Én meg ott akadtam el ahhol jön a gáz vagy mi a csőből és azt nem tudom hogyan kell elzárni, ez is az elején van még!
  • Szasza20
    #154
    rakd bele az érmét a satuba és utánna már ki bírod csavarni a csavarokat a szellőzőn!
  • timantes
    #153
    légyszi help. első rész nagyon tetszett.
  • timantes
    #152
    Elakadtam a legelső szobában hogyan kell kijutni ? Esetleg a szellőzőn a bútor mögött de azt hogy verjem szét ?
  • dante3
    #151
    Jah, csak ezért kellett ennyit kinlódni?
    Köszi mindkettőtöknek, azt hittem van még valami feladat itt!
  • SötétBarom
    #150
    A maszkkal már be tucc menni a machine room-ba. (Mer ugye ott ömlik a gáz)
  • Seth
    #149
    ott van a fejeden amiért jöttél:)
  • dante3
    #148
    Itt mi a feladat, talán ki kell venni a szemét?

  • Pepsi Twist
    #147
    jahh értem...
  • dante3
    #146
    Akartam, de csak minigun volt, az meg lightos!
  • Pepsi Twist
    #145
    Ajj de lámák vagytok... úgy kellet volna elkezdeni a játékot hogy elmész a fegyverkereskedésbe veszel 1 SHOTIT (de sztem megkapod a Józsefvárosi piacon is) + veszel bele pár ezer töltént úgy felöltözöl mint rambo és elindulsz ^^


  • dante3
    #144
    Aha, próbáltam hozzávágni pár ládikót, de csak nyögdécsel tőle!
  • Seth
    #143
    SOHA nem kell harcba bocsátkozni velük, vagy elfutsz, vagy meghúzod magad valahol. Mivel nincs fegyvered, nem igazán tudsz benne kárt tenni, max hozzávágsz egy két kezed ügyébe kerülő könyvet,aminek a sebzése -0,0001 HP :D

    Egyébként közben kiderült az akadozásom oka, a procim túlmelegedett úgy 10 perc játék után, megadta magát a ventije, úgyhogy most, hogy megberheltem már minden okés
  • SötétBarom
    #142
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    viszont mókás, hogy nem sokkal később le van írva, hogy ez a fertőzés tünete :)
  • dante3
    #141
    Én is nekiálltam, a folyosón kóborló feszítővasas muksót ki lehet nyírni, mert nekem nem sikerült?!
  • Seth
    #140
    Szerencsére a silent hill-es rész nem tart sokáig és ameddíg eljutottam nem is volt több, remélem nem is lesz,mert nem tetszett
  • SötétBarom
    #139
    Én már nyomom, háááth.. Elég érdekes eddig (kis silent hill beütés tényleg van :D ).
    De a feeling még mindig nagyon a helyén van :)
  • zotja
    #138
    nekem sem indult...és én is telepitettem azt amit te mondassz.. én is csodálkoztam h ennyi volt a telepités? :D de utána elindult nekem.

    h kell kijutni az első szobábol?
  • gyuri12
    #137
    na,letöltöttem,de a faszért sem akar elindulni:|
    az openAL vagy mit kéne elindítani,elindítom, és mielőtt telepítene,vagy valami ahelyett csak kiírja,hogy kész a telepítés(pedig nem is telepített...)
    mi a fenét csináljak,légyszi segítsetek már, az overture is emiatt nem indult:(
  • ColdFire
    #136
    a játék arról szól hogy gondolkozzunk, nem arról hogy végigjátszást kérjünk neten szvsz, próbálkozz...
  • nesto
    #135
    jelenleg az első rész elejéből rémlő kicsi szobában akadtam el ami a hajón van...
  • nesto
    #134
    ERRE gondoltál?
  • Seth
    #133
    Azon már bőven túl vagyok, a megoldás
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    boot:Circuit setup, Disk info setup, Hardware locator, a Network:Circuit setup, Socket protocol, Firewall, Antivirus, Net locator, az Interface: Circuit setup, Cmd interface, File streamer ,Admin tools
    Most ahol én vagyok(egy kinti körséta után a fagyban, bejutottam egy újabb komplexumba) csak annyi gondom van hogy vmi eszméletlenül szaggat és így nem tudok továbbjutni sem, eddíg nem volt gond, majdnem minden maxon, egyedül motion blur van kikapcsolva. De hiába veszem le csutkó minimumra, nem változik semmi sem, szóval itt vmi progihibára gyanakszom, vmivel nem kompatibilis a drága. Úgyhogy most várhatok amíg erre nem lesz megoldás:(
  • Purga
    #132
    Van youtube-on róla videó..nemtom a címét sajnos
  • strebacom
    #131
    Na pont én is itt akadtam el mit is kell itt pontosan csinálni...???
  • Mast3rmind
    #130
    Nekem is ez a gondom :\