294
Devil May Cry 4
  • john sheppard1
    #294
    Sziasztok szeretném kérdezni h láttam videókat az interneten hogy amikor nero kardozik és nints feltöltve az h piros legyen és valahogy tudták feltölteni xboxon az lt az a gomb pc-n nemtudom meik gomb 3 megnyomása nélkül please segítsetek h h kel azt
  • 998877
    #293
    Akkor köszi:)Márt majdnem végigvittem a devil hunter-t:)És utána megjelenik a Bloody place-mod?És abba lehet váltani embert:)
  • koryne
    #292
    Jaja.
  • 998877
    #291
    Azt hol találom azt a bloody place mód-ot?Végig kell vinni a devil hunter-t?
  • koryne
    #290
    Csak bloody palace módban. A sztori szempontjából igencsak fontos, hogy épp kivel vagy, így ott (a sztori módban) nem lehet.
  • 998877
    #289
    Na sziasztok!Lehet a Devil may cry 4-be karaktert váltani??
  • PoisonChihuahua
    #288
    Szövegértés: 1
  • koryne
    #287
    Melyik részét nem érted? Pontosan azt kell csinálni, amit bekopiztál...
  • 998877
    #286
    sziasztok!!Én ott tartok hogy dantéval visza kell menni a templomba.De kerestem végigjátszást és nem tom kihámozni a lényeget itt van:1.13. The Devil Returns Micsoda komor sötétség. És mik azok a lila ködök? Hát azok össze-vissza teleportálnak téged a pálya különböző pontjain. Célod: visszajutni a templomba. Javaslom, a következőképp juss el odáig: az Ancien Training Groundban fuss csak előre, át az ajtón. A Forgotten Ruinsben van egy kis erkély, melyről le lehet ugrani. Pár gyenge ellenfél vár, majd menj be balra az újabb portálba, mely elvezet Windswept Valley-ba. Ott keresd meg a lépcsős átjárót (lépcső vezet az átjáróhoz), majd megérkezel az Ancient Training Groundba. Győzd le ellenfeleket, majd menj a felső kis folyosón át. A Lapis Rivernél a híd alatti ködöt válaszd, és el is érkeztél a templomhoz. Menj át ott, ahol régebben fa állt, és újra a „kövesd a fényt” pályaszakasznál találod magad. Jól ismert eme pályarésznek a trükkje. Átmenve rajta újra megküzdhetsz a sárkánygyikkal.És én pc-játszok!Ha tudtok segíteni írjátok meg a megoldást.Köszi szépen!!
  • PoisonChihuahua
    #285
    A kapukon a megfelelő sorrendben kell áthaladni. Mindig arra menj amerről a nap süt. Egyébként rá lehet jönni...
  • Sentinel015
    #284
    Hello!!
    Létszi valaki segítsen elakadtam a 8. pályán (devil hunter) Lost Woodsnál vagyok a kígyós szobroknál és egyszerűen bármerre megyek hiába ölök meg mindenkit nem tűnik el az a piros hálószerűség csak előjön egy port és visszarak a kapu elé. Kezdek már kiakadni.
  • koryne
    #283
    Próbáld itt, nagyobb esélyed van.
  • tommyx
    #282
    konzolos? és nincs itt senki aki pc-n játszik?
  • koryne
    #281
    Szia!

    1. Konzolos fórumban sztem hiába kérdezed...
    2. Igen, nehézségi szint.
  • tommyx
    #280
    császtok. lenne pár kérdésemaz miért van, hogy ha felveszem a játék grafikáját szuper high-ra akkor nem akadozik csak a videoknál szétesik a kép??? nagyon bosszantó mert nem látok semmit ha gyors mozgás van... a másik meg hogy hi a külömbség a human és a devil hunter mod között?? vagy az csak a nehézségi szint?
  • aabyssx
    #279
    DMC4 - Art of Distortion
  • aabyssx
    #278
    Eszméletlen!

    A fantombébíszen kombóversenyt csinálnak. De nem csak a DMC3-mal és 4-gyel, hanem az 1-el is. Youtube link-ek is vannak. Nagyon profik!
  • ATX1
    #277
    Valoba több ugrás kel,mind amenyit az elöb látam,már több mind 20 szor probálom,de mindig leesek,ha lassan csinálom az a baj,ha gyorsan akkor az,nehezen találom meg azt a pontot,mej az egészet végig menne.A space és az L gomb megnyomásával,repülök a kék karika nyomába.Nagyon nehéz ez a feladat,akár hogy is teszem vagy csinálom.
  • ATX1
    #276
    Szia

    Köszi szépen a segitséget,ugrotam át ijenen,de csak 3 kék izénél ugrotam,de utána nemlátam semit,mert visszaestem az alaphejzetbe,ahonan indultam a lépcsönél.
    Köszi mégegyszer,majd most jobban megnézem,mert akkor töbnek kéne lenni,mind amenyit én látam,vagyis ugortam.
  • Jissi
    #275
    Torture után fel a lépcsőn, ott lebeg a levegőben egy kék Grim Grip, amin át tudsz ugrani a tuloldalra. Utána megjelenik még kettő, még kettő, majd három, ezeken szép sorban át kell ugrálnod. Ha leesel, akkor újraharcolod a Torture chambert és kezded előröl. Ha átértél, akkor fent leszel a második emeleten.
  • ATX1
    #274
    Megtaláltam ezt az ajtot a torture chamber,ez 1 fizfolyoso,le is gyöztem mindenkit és feljutottam a lépcsön és van ott 1 kék dobogo féle,amivel átlehet jutni a másik oldalra az is megtörtént,de sehová nemtudok jutni,hiába ugrok az egyikröl a másikra.Itt mit kéne csinálni?

    Elöre is köszi.

  • ATX1
    #273
    szia

    Köszi a segitséged.

    A folyosora kijutottam,de rengetek kapu van amit nemtudok kinyitni,meg a folyoson 1 csomo ajto az egyikbe tüzgolyo van a másikban meg 1 fizfolyoso,ahol 1 lépcsö vezet fel.Ott is voltam,de mindig oda jutotam el,ahol indultam,de megkeresem ezt a hejet amit irtál a torture chamber.Öszintén ezt nemis figyeltem,hogy mi van kiirva,de azért köszi,hogy enyire segitökész vagy,ha lesz valami jelzek.
  • Jissi
    #272
    Hali,

    a földszinten valamelyik oldalsó ajtón indulj el. Kijutsz egy körfolyosóra, onnan nyílnak még ajtók, az egyiken keresztül (torture chamber) fel tudsz majd jutni az emeletre.
  • ATX1
    #271
    Szép napokat
    Szinglerbe játszok és a Grand Hall résznél járok,ahol az a nagy várba kellet bemeni,ugyhiszem hogy a harmadik epizodnál tartok,de itt nemtudom hogy mit kel tenni.A terem közepén valami kék foszforos láda van,amit nemlehet szétverni,fent meg az emeleten,olyan kék szinü,akármi van,de oda nemlehet feljutni,mert nemenged.Itt mit kel csinálni,hogy tovább jusak?logo csillárok is vanak bent,meg az ajtoval szembe 1 nagy papnak ábrázolt kép van.http://www.youtube.com/watch?v=FLLZP43NiL8 van az a hej,ahol most vagyok és nemtudok itt semit teni,mert semit nemlehet itt csinálni.
    A segitséget elöre megköszöném,ha tudtok kérlek segitsetek,mert igy nemtudok tovább lépni.Elöre is köszi a segitség.
  • dante26
    #270
    hát pedig már vannak angol nyelvű cikkek "devil may cry 5?" címen
  • PoisonChihuahua
    #269
    Biztos lesz folytatás, de nem hiszem, hogy a közeljövőben.
  • dante26
    #268
    Helló mindenki! Tud valaki estleg valalmit, hogy lesz-e DMC 5?Mert hallottam olyan híreket, hogy nem lesz folytatás meg hasonlók.
  • PoisonChihuahua
    #267
    Ha ez megnyugtat 360-on is ilyen. :(
  • partizan182
    #266
    Semmi köze a Ps3-hoz, egyszerűen ilyen az engine, ezt bírja árnyék címszóval kipakolni a képernyőre.

    BTW Ps3-on tényleg ritkaság a normális AA, ha ez szempont akkor semmiképpen sem ajánlom.
  • SeriusLame
    #265
    akkor ps3 jo nagy igénytelenség, már bocs :S Ha ott is ien..
    És én még azon gondolkodtam hogy veszek 1et, de ha nem képsesk simítást rakni akkor minek van benne annyi kraft
  • partizan182
    #264
    Árnyékok a konzolos verzában is ilyenek, meg kell szokni.
  • PoisonChihuahua
    #263
    Megmondom őszintén, fogalmam sincs, életemben nem játszottam PC-n, ez meg egyébként is egy konzolos topik. Biztos nem bug, a beállításokkal kell szerintem szórakozni, de tuti nem bug.
  • SeriusLame
    #262
    kösz szépen a részletes és kimerítö választ, nagynehezen kb 20 probálkozás után sikerült átjutnom (összesen), de a pályát mégse tudtam megcsinálni ..
    Volna még1 problémám a gammel, hiába rakok rá 8* antialiast, az árnyékok mindig recések maradnak, min1 hogy a kártyán avyg a gameben van bekapcsolva, sehogy se akar kisimluni. Annyira nem zavaro, csaknekem bántja a szemem, szal ez a PC-s átirat bugja vagy vegyek uj gépet ?
  • PoisonChihuahua
    #261
    A megjelenő platformokon kell átugrálni, de sietni kell mert folyamatosan tünnek el. Egyszerűen csak kövesd ahol megjelennek és majd elvezetnek a továbbjutási ponthoz. Egyébként a továbbjutás, a platformokat aktiváló "gomb"-tól (amit ütögetni kell és kék színű) előre és jobbra van, szal majd arra felé figyelj. A Mephisto-kat meg gyorsan kell megölni, mert természetesen ők nem könnyítik meg a dolgodat....
    De van egy trükk amivel könnyen át lehet jutni, ha végképp nem megy: Amikor rálépsz a platformokra akkor megjelennek a Mephisto-k, de te ne haladj tovább hanem gyere vissza a sziklákra ahonnan jöttél. A lények követni fognak és a sziklákon már könnyen megölheted őket. Miután elpusztultak egyszerűen csak aktiváld megint a platformokat és sétálj át anélkül, hogy bárki megzavarna.
  • SeriusLame
    #260
    csá
    valaki segíthetne, elekadtam a gameban egy résznél, ott amikor ien kék kockákon kell pattogni, aztán a kockák eltünedeznek, miközben meg repkedö izék jönnek >>> szal itt hova kell ugrani mer én mindig leesek és kezdhetem elölröl...
    ez aza pálya lenne ahol fák vannak közvetlenül a kastély után.
  • PoisonChihuahua
    #259
    #256
  • HAF Rigel
    #258
    De a Pc verziót magyarositották .
  • PoisonChihuahua
    #257
    DMC4-ből tudtommal nincs magyar szövegkönyv. :(
  • dante26
    #256
    sziasztok az lenne a kérdésem, hogy le lett-e fordítva a játék szövege magyarra? (azt tudom hogy pc-re magyar felirattal jelenik meg) de hogy le van-e írva a játék szövege magyarul valahol a neten?
  • partizan182
    #255
    "ne állj tőlük távol mert akkor hatékonyak a támadásaik"

    Ez eddig nem annyira tűnt fel, köszi, remélem így sikerül.

    Hüje liftben meg nem is látom hogy ki mikor támad... a lövést meg majd át kell meppelnem valahova máshova mert a default kiosztással nem nagyon lehet egyszerre chargeolni meg busterelni... Szép lesz újratanulni az irányítást.