174
Nokia 5310
  • R3TR0
    #54
    Akkor tehát mik a tapasztalatok? Érdemes ezt választani? Miért jo?
  • Kuby
    #53
    Az 1Gb-os Microsd-et lehet azért nem ismeri fel a telefon, mert nem a kompatibilis fajtát vetted bele. Engem is egy számítógépboltos haverom világosított föl, hogy elvileg két típusú Microsd van, és az egyik típust rendszerint nem ismerik fel a Nokiák. Én egy 4GB-os Kingston Microsd-vel jártam így, mert a számítástechnikai boltban pont a nem kompatibilis fajtát vettem meg(amit sikerült visszacserélnem). Célszerű egyébként egy Gsm-ben vagy valamelyik nagyobb mobilszolgáltatói értékesítőhelyen venni Microsd kártyát, mert ott tuti, hogy olyat adnak, ami jó a telefonba, és valamivel olcsóbb, mint a Nokia boltokban, ahol a gatyád is rámehet a cuccra.
  • R3TR0
    #52
    Akinek van ilyen teloja irja le please a véleményét tapasztalatát köszi!
    Lehet ilyet veszek csak jot olvastam rola sztem jo kis készülék ez

    vagy ez vagy samsung F330
  • adam944
    #51
    Sziasztok!
    Nem tudjátok, hogy hol lehet az 5310-re,tehát S40-re leszedni sis játékokat?
    Ja,és a Snake 2 érdekelne főleg,de az jó jar-ban is.

  • husqarna
    #50
    Egyébként pár ismerősömnek van 5310-ese, azt mondják ha benne van a memóriakártya napi 2-3x lefagy.
  • husqarna
    #49
    Helló Mindenki!
    Nincs 5610-es fórum, gondoltam ide írok ez a kistesó!Vettem a páromnak egy 5610-est. Vettem hozzá egy Kingston micro sd-t 1 Gb-os. Nem látja a telefon!Lehetséges, hogy csak Nokia micro sd-t ismer fel? Vagy rossz a telefon ezen része? A válaszokat előre köszönöm?
  • benji92
    #48
    Helló!Milyen prorammal kell átkonvertálni egy klippet és milyen formátumba hogy lejátsza a teló?Én már átkonvertáltam egy ilyen FLT to mit tudom én programmal 3gp-be meg mp4be de sose játszotta le...PC suit-al meg alig volt konvertálás után 5másodperces a videó!Valaki segítsen!!!
  • MarcEsz
    #47
    csá! nekem ilyen telóm van pár hónapja és nagyon bejött. 3,5ös jack megy bele, szal bármilyen fülessel megy, de a sajátjával is nagyon jó a hangja. nekem 2 gigás kártyával adták a t-mobile-nál, igaz platinakártyás pontokér cserébe 9 rugó volt. összességében jó teló, egy wifi még mehetett volna bele meg egy html böngésződe ennyi pénzért ez van.
  • nickside
    #46

    hello mondekinek!nem tudtom egy olyan oldalt ahol lehet nokia 5310-re témákat,játékokat,programokat tölteni?előre is köszi!és lenne pár kérdésem a tellóval kapcsolatban!szual iylet akrok venni de az árakkal nem avgyok tisztába!midnehol más árok vannak találtam 45-91 ezer-ig!ha kártyásan venném kb hol mennyibe kerül?a 2. hogy ány gigás memoriakártyát adnak?3.játszik-e AVI-t?köszi!:)
  • ibiza87
    #45
    hy! Nekem 5310-m van. nem tudja valaki, hogy hol lehet hozzá külön megvenni a JBL hangszórót amivel reklámozzák? Sehol nem találom.
  • nagybek
    #44
    én megpróbálkozok vele, régóta szemezgetek egy ilyen telóval!!
    http://nokia.hu/pressplay
  • evereal
    #43
    htp://nokia.hu/pressplay Pont egy ilyen telót lehet nyerni! Ha tudtam volna, várok vele, mielőtt megveszem, hátha én nyertem volna...
    slash010: igen, jó hangos, bár én nem szoktam úgy hallgatni
  • slash010
    #42
    Az 5310 hogy szól fülesek nélkül? Remélen jó hangos:D
  • bugbal
    #41
    Hali
    nem kaptál használati utasitást?1ébként leveszed az aksi lapját és ott van jobb oldalon az aksi fölött csak ki kell pöccinteni.haverom vett iet,és büszkén mutatta h 4gigás sd-t adtak hozzá tartozékként...nem gyenge:)
  • papyszabi
    #40
    Hali!
    Lehet hogy hülyén fog hangzani de nah. Nem tudja valaki hogyan lehet kivenni a Nokia 5310-ből MicroSD kártyát? Már egy ideje kínlódok vel, feszegetem de sehogysem akar kijönni. :D
  • extrem10
    #39
    Aztaaa, ezek az új videok nagyon komolyak.
  • mahalo
    #38
    Gabi is jol keni sztem.
  • hamotar
    #37
    Szabina nagyon komoly tényleg ! :)
  • mahalo
    #36
    Vannak fent uj videok nokia press playen.Van pár jo mozgásu csaj:P
    http://www.nokia.hu/A4944198
  • extrem10
    #35
    Kicsit átrendezték az oldalt, és így bonyolultabb kicsit megtalálni, de semmi vész, mert megvan, méghozzá itt: http://www.nokia.hu/A4944198
  • Kaplan
    #34
    Ez itt nem a habostorta.hu srácok, csak módjával.:DDD
  • Old Joshua
    #33
    Szabina állati amit lenyomtál, remélem te nyersz :D
  • kicsikacsa23
    #32
    Én akarok rád szavazni, de hol lehet?
  • extrem10
    #31
    Más nem akar rám szavazni?
    De fel is tölthettek nyugodtan, hátha ti nyeritek meg a New Yorki utat
  • bodrisa
    #30
    WÁÁÁ, ez kééész
    Ezt nem mondod komolyan, h ez a brutál csípőrázás, ez Te vagy?!
  • extrem10
    #29
    Hupsz bocsi :)
    Szabina
  • bodrisa
    #28
    Tökjó, de melyik vagy Te?
  • extrem10
    #27
    Sziasztok!

    Nem hogy csak kitudjátok próbálni, de nyerhettek is :)
    Fel kell tölteni egy táncos videot, amin csak egy személy látszódhat, és New yorki utat nyerhettek 500$ költőpénzzel.
    Én feltettem az egyik videom lécci szavazzatok rám, ha már úgyis ott jártok.
    Nokia Pressplay
  • kiskeke
    #26
    durva teló lehet!
    és a csajok is nagyon jóóóóók!!!!!
  • mahalo
    #25
    ki tudjátok próbálni a nokia.hu/pressplay oldalon a telót!
    lehet zenéket hallgatni + a webcamos csajok táncát megnézni!
  • Goruck
    #24
    nekem nem ilyen telóm van hanem symbiános, de ezt a általános beállítás / testreszab / készenléti állapot, vagy kijelző beállítás / .... és ott van valahol ha jóltudom talán saját készenlét hivatkozásai néven, remélem segítettem valamit
  • Aniko13
    #23
    Sziasztok.Nekem az lenne a kérdésem hogy: ha kioldom a billentyű zárat ugye minden telóban a háttért látom.De ebben van írás is pl: radio...
    Ezt nem lehet valahogy eltüntetni?Létszi válaszoljatok.Köszike
  • Sugam
    #22
    t mobilnal kaphato
  • tom110
    #21
    http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=mobilphone feltöltőkre vár nagyon jó oldal pár elemet már feltöltögettem nektek.van mobile meg minden.minden linket elfogadunk.feltölteni lehet jönni .regisztráljatok.admin és moderátort is kell .tt
  • Yrda
    #20
    fél év garival 48.990
    2 év: 57.990
    és persze független :)
  • berczely
    #19
    Am én azt se tudom hogy az 5300ásom mennyibe került!5310 mennyi?
  • Goruck
    #18
    nagyjából belsőleg tökugyanolyan...kb
  • berczely
    #17
    Ja nekem 5300 szürkefehérben van és nekem ez is bőven megfelel kokcás 3gp Transofmerst néztem rajta!
  • Goruck
    #16
    :D én előbb :D
  • berczely
    #15
    Nem sokkal jobb mint az 5300