174
Nokia 5310
  • Csabesz6
    #94
    Az enyém tök jól működik, egy baj van hogy a gép nem ismeri fel, de ez nem a teló hibája, mert minden más gép felismeri.
    Gondolom kifogtál egy szar egyedet.
    Amugy a k300i után egy dolog marha furcsa.Ezek a mai telók 3-4 napig bírják egy öltéssel.Mondjuk hozzá lehet szokni, meg érthető is valahol(nagy kijelző, zenelejátszás stb), csak nehezen emésztettem meg eleinte:D.
  • cicai
    #93
    Akkora egy fos ez a telefont, töltöm rá a zenéket erre kiírja a gép a telefon nem érzékelhető nézemnézem, hát a telefon kivan kapcsolodva, és nem lehet sehogyanse bekapcsolni, teljesen meghalt, nem elég h gyári hibás a kamerája de a zenerátöltéstől már meg is hal?
    Ajánlom h senki se vagyen ekkora fost, kalap szar az egész:S

    SE powa
  • mcnabb
    #92
    valaki segítene?Letöltöttem a opera minit de nem tudom hogyan lehet wifisen kapcsolódni a nethez!
  • floraa
    #91
    köszi:DD
    am bementem a vodafone-ba és mgnéztem a telefont nagyon jo.;)
  • Villám0
    #90
    Szerintem jó kis telefon és a zenelejátszója is jó, bár igazából nem tudom, hogy mire gondolsz, a hangzása jó, lejátssza a zenéket.
  • Villám0
    #89
    Fogalmam sincs, szerencsére megjavult magától.
  • floraa
    #88
    sztem kurvára joo telefon..1 honap mulva kapom meg..:p
    szteetek meggondoljaam h ezt veszem e meg?
    am ojan mp3 lejátszó van benne mint a sony ericsonokba?:):D
  • cicai
    #87
    akkor örülök:)
    mi volt a gond?:D
  • Villám0
    #86
    Már jó, (amúgy erre én is gondoltam).
  • cicai
    #85
    vidd vissza és kérd meg h csinálják meg
  • Villám0
    #84
    Sziasztok!
    Beállítottam a telefonomon a biztonsági billentyűzárat, működött is egy napig kb. aztán oldanám ki a billentyűzárat és azt írja, hogy a kód hibás, pedig biztos, hogy jót írtam be, ezt vagy tíszer eljátszottam, de semmi erdmény, szóval most van telefonom meg nincs, mert semmit nem hagy vele csinálni, ha tudtok segítsetek, előre is köszönöm!
  • PESFAN
    #83
    Sziasztok.

    A mai napon firmware-t frissítettem.
    minden faszán sikerült, de nincs magyar nyelv.
    Mi a teendő?
  • Tomi613
    #82
    5310 RM-303 DP20 7.00 sw-09.42 (NEW)!!! Nokia Software/Firmware

    Changes/improvements made from MCU SW version 8.32 to version 9.42:

    - Support for new memory component
    - Support for a new display component
    - General improvements for Java implementation
    - Handling of message alert tone settings optimized
    - Comes with Music support optimized
    - Java MIDlets updated
    - Operator list updated
  • killecske
    #81
    Helló

    Tud valaki olyan oldalt ahonnan játékot lehetne letölteni ami jó erre a telóra?
    Már próbáltam párat de a legtöbb nem indult el.

    Köszönöm!!!
  • cicai
    #80
    2-3-4 nap használattól függően
  • Vpter
    #79
    Sziasztok!aksi kinek mennyit bír?
  • marton9
    #78
    Iet nekem is csinál pár alkalmazásnál, de nem tudok rá logikát találni (pl. nem csak az EA-s jatekokat nem futtatja, vagy hasonlo).Állítolag a NOKIA-s java a ludas...
    Amugy menl fel a MOSH.com-ra, és ott van egy csomo letölthető file
  • bociub
    #77
    Jajj, de nem is akartam én frissiteni. Az a problémám :D hogy traviánon nem tudok falut váltani alapértelmezett böngészővel az opera mini meg nem tud kapcsolódni a netre hiába engedélyezem az internet hozzásférést az alkalmazás számára. VAlakinek van erre valami 5lete. amugy vodafónos teló.
  • cicai
    #76
    Sajnos ebben nemtok segíteni, mert nem frissítettem még soha softwaret:S
  • bociub
    #75
    Valaki találkozott már ilyennel, hogy még a régi egerem is előkotortam, hogy semmi ne legyen usb-n rádugom az alaplapi usbre a telót és akkor is ezt a hibaüzit dobja? Valahogy nem értem....

  • Szabrinaa
    #74
    jah, amúgy itt mondták okosok, hogy magyarországon nem működik az adóvevő... evvan :P nincs itt ilyen szolgáltatás, mert nincs kiépítve. és azt hiszem elő is kellene rá fizetni, ha sokat csinálnád.
  • Szabrinaa
    #73
    sziasztok! kaptam egy ilyen telefont és a legnagyobb problémám vele az, hogy bárki hív, nem jelzi ki a számát, pedig nincs rejtve. csak annyit ír ki, hogy hívás. jelentkezett vkinél ilyen probléma? mit csináljak vele, dobjam ki az ablakon?? :D pedig az egyik alapfunkciója ez lenne, elvégre...
  • lampard99
    #72
    hello nekem is ilyen telom van de az adóvevőm nem tudom bekapcsolni valakinek sikerült?
  • kishoze01
    #71
    Sziasztok. Van egy nokia 5310 esem külföldön vettem csak az egy baja van hogy nincs benne magyar nyelv. Abban kérném a segítségeteket hogy hol tudnék bele magyar nyelvet rakatni és mennyibe kerülne válaszokat előre is köszönöm
  • cicai
    #70
    jah csak ennek meg az lenne a dolga h ne merüljön le 3 nap alatt, és ne szarakodjon.
  • ZEB650
    #69
    Tudjátok, ahogyan itt olvasom, hogy miért nem jó egy amúgy telefonálásra tökéletesen alkalmas teló?.......hát döbbenet!
    A telefon azért telefon mint a neve is mutatja,...... hogy arra a célra való!!!
    Ezzel szemben már lehet kritikákat megfogalmazni: rosszul hallható, esetlen a kézben, nehéz/túl formátlan, nem talál térerőt stb.

    Ezek lehetnek többek között azok az elvárások amiket lehet kritikákkal illetni!!
    Amit itt leírtok ? Döbbenet! Vegyetek hifitornyot, házimozit!
    " A GPS pld. nem tud tökéletesen 5.1 hangzással dolgozni" .....de ettől még tökéletesen navigál bárhová!!!! ÉRTITEK?? Neki az a dóga!!!
  • zoliii
    #68
    sziasztok!

    Miért van az hogy nem minden játék fut rajta nekem néha azt írja ki hogy alkalmazási hiba?
  • Vpter
    #67
    Okés megpróbálom!köszi !
  • cicai
    #66
    szedd szét és tedd ujra össze, ha ez nem oldja meg akkor vidd vissza.
  • Vpter
    #65
    Ma kikapcsolt a telóm próbáltam volna bekapcsolni a pin kódig eljutok onnan nagy fehér háttér nyomogatom a gombokat semmi max jelez egy térerő ikont!nem tudjátok mi a probléma????Köszi
  • cicai
    #64
    nemtom, de nekem ezelött se k750im volt, és sztem 2× ilyen jó volt mint ez:)
  • eriked
    #63
    én 2hét múlva veszek nokia 5310 et
    unokatesómnak is ilyen van és sztem nagyon jó kis teló
    hibát nem találtam benne
    szal mindenképp ilyet veszek
  • cicai
    #62
    Sziasztok!
    Témákat hogy tudom rátenni telefonra?
  • Tibi7
    #61
    www.zedge.net
    Lemész az oldal aljára, megkeresed h Nokia, ott kiválasztod a telefonod, és tölthetsz kismillió dolgot. Vagy regizz be a nokiaprogramok.hu-ra!
  • Gabica20
    #60
    Sziasztok!
    Én most kaptam egy Nokia 5310-et és ahogy olvasgattam valaki jó valaki rossz véleménnyel van róla. Nekem már volt Nokiám, többek között 6101-es, ami így utólag jó kis telefon volt, de a kinyithatósága miatt, a szalagkábele elég gyakran megadta magát. Most oldalt keresek, ahol témákat vagy programokat lehet letölteni rá. Segítettek?
  • ubul73
    #59
    úgy tűnik csak nekem van igazán gondom ezzel a telefonnal? én nagyot csalódtam benne. mevétel után pár hónappal miután lehúztam a töltőről, meg volt fagyva a lelkem.. olyannyira, hogy el sem akart indulni nagyon és mikor elindult, az sms-ekbe nem lehetett belépni, mert valami megsérült. nem tudtam lementeni sem a kb 700 névbejegyzést sem, mert nem tudott se bluetoothon se usb kapcsolódni rendesen. 1-2 héttel az esemény elött frissítettem szoftvert rá a netről (gyárit), mert azt hittem akkor megszűnik az elég gyakran előjövő kis "kép nem található" szerű ikon. miután lemondtam az adataimról, a szervizes újra rakta rá valamilyen kábellel a legújabb szoftvert. ez a szofver se tökéletes, az ikonos problémám még mindig megvan, néha hívás után újraindul és most egy hete hirtelen egyik napról a másikra az aksija csak 12 óra készenlétet bír ki... most viszont meg lehet hallani, hogy ha hívnak, mert kicsit hangosabb lett mint volt.. elötte elég sok nem fogadott hívásom lett emiatt...
    most jut eszembe! mikor az internetről frissítettem, egy olyan szoftvert rakott rá a program, amiben nem volt magyar nyelv és így a mappák nevei is megváltoztak és már az sms küldés sem volt olyan egyszerű mint elötte. azt mondták, biztos valami külföldi a telefon és ráeröltették elötte a magyart, de kiderült, hogy nem és finoman szóltak, hogy ha nem muszáj ne frissítsem az internetről a szoftverét..
    ha valakinek esetleg vannak hasonló problémái vele és esetleg tudja az okát is, az ne kímélje a billentyűzetet... (RM-303, V 05.81 06-02-08)
    ubul
  • blue51
    #58
    -bármilyen, 3,5mm-es sztereó fülest rádughatsz, ha csak zenelejátszót, v. rádiót akarsz hallgatni-
  • blue51
    #57
    Nagyon vártam a NOKIA5310-es telefont, megérkezett. Esztétikus, érdekes külső, jó kezelhetőség, igazán figyelemre méltó készülék, mégis csalódás! A csalódás oka: az erősségnek szánt jellemzők gyengesége.
    Igaz, a rádió RDS, sok öröm még sincs benne, érzékenysége nem várt módon messze elmarad a NOKIA-tól megszokottól, sokkal rosszabb a 6101 és a 6300-énál! Míg azok Szfváron, egy adott helyen, azonos körülmények között 16 r. adót találnak, az 5310 csak 6-ot! Nagyon nem ezt vártam egy új fejlesztésű NOKIA készüléktől!
    Mi az oka a visszafejlődés jellegű fejlesztésnek? Hogyan orvosolható ez a nem kívánt jelenség az én vadonatúj készülékemnél?

    A másik gondom a zenelejátszóval van, mint már jeleztem. MP3 fájlok hallgatása közben aránylag gyakran, de esetlegesen sercen, reccsen, pattan, akár mintha egy régebbi LP-t hallgatnék, (nosztalgia üzemmód? ). Indítás, megállítás, a hangerő szabályzása közben is tapasztalható koppanás, reccsenés!
    Mi módon, esetleg megfelelő firm. frissítéssel megoldható a javítás?

    A harmadik gondom a szabadon konfigurálható equalizerrel van. Mindkét csomagnál, ( Set 1, Set 2, ) a legmagasabb hangú sáv szabályzója 0dB-es helyzetében hatástalanítja a többi sáv szabályzóját, azok bárhova húzhatók, tolhatók, de semmi hatásuk, viszont bekapcsolódik egy rockszerű hangszín. A 0dB-es pontból kimozdítva a legf. sáv szab.-ját az equalizer hibátlanul működik!
    A szoft. javítása lenne szükséges!

    ( Csak megjegyzem: a készülék zenelejátszója pontosan ugyanolyan hangzású, mint a 6300-é, csak az az említett hibáktól mentes. //40 éve foglalkozom elektroakusztikai fejlesztésekkel //, a „kristálytiszta hangzás a beépített hangchipnek köszönhetően” reklámkifejezéssel nem tudok mit kezdeni!)

  • Jena
    #56
    Sziasztok!
    {Nokia AV-csatlakozó} ebbe bármilyen fülest rakhatok,
    vagy kell hozzá az át alakító?
    Köszi!
  • Kuby
    #55
    Nekem ilyenem van, és eddig semmi probléma nincs vele, a hangszóró kicsit halkan szól, de fülhallgatón nagyon klassz hangzása van. 2Gb-os Microsd van hozzá, az se rossz, zenelejátszója normális. Nekem bejött, az F330-ast nem ismerem. A Nokia hivatalos honlapján minden egyéb adat meg le van írva hozzá. :)