36
  • birdo #36
    Hihetetlenül yóóóóóó volt.
    Csütörtök éjjel öten néztük a teremben.... és öten nevettük végig.
    Áve.....én...Hogy ez mekkora :-)
  • Lordius
    #35
    Attól a film télleg szar marad
  • Kagemusha
    #34
    ...a szambol vetted ki a szot! Meg egy pozitiv kritikat nem olvastam ettol a kritikustol!
  • jin
    #33
    Szekeres Viktor, ülj le, fiam, ismét 1-es! Megbuktál!
  • Rosco
    #32
    Kissé morcos vagyok. Felsorolnak egy rahedli ismert arcot, de nem említik Jerome LeBanner nevét, aki viszont a legtöbbet szerepel (mind a filmben), mind a bemutatókban a sportoló sztárok közül. Jerome pedig a legnagyobb francia alakja a K1-nek, idén is elődöntős volt a Tokyo GP-n.
  • debut12
    #31
    Gyerekek, láttátok már az új Alien filmet???
    Na az az igazi f*s kategória, szerintem ezek (Asterix, Meet the Spartans) ahhoz képest művészi alkotások!
    Elmondhatom hogy nem egy Alienes filmet láttam, hanem egy filmet, amiben Alienek rohangásztak! Borzalmasan rossz film!!!!
    Kíváncsi vagyok, az SGs nagy filmkritikusoknak mi lesz arról a véleményük!
  • BobaFett
    #30
    szvsz nem volt rosz, de a második rész sokkal jobb, ez olyan 1x nézhető, néha azért vannak poénok is benne. kis kikapcsolódásra alkalmas bőven!
    Christian Clavier-t viszont nagyon hiányoltam ez az uj srác megpróbálta leutánozni, de igen halovány lett.
  • Cleawer
    #29
    A bemutató jó,de a film egy raklap szar(Meet the spartans).Nekem.
  • Skyline
    #28
    http://www.youtube.com/watch?v=onX8C05G-kA :)
  • Godefroy
    #27
    Kár, hogy ez a poén már a Brian életében is volt 20 éve...
  • Devvo
    #26
    Hol van Christian Clavier?
  • bld
    #25
    A bölcsész helyett mehetett volna egy filmesztéta, vagy ilyesmi télleg sz*r egy kicsit a cikk...(újságírást is tanulok 3 éve)
  • kalapos01
    #24
    Írna valaki a filmről is, hogy milyen volt? Nyilván sz*r, de azért egy nézői tapasztalat jól jönne. Vagy az első 2 rész után már mindenkinek elment a kedve?
  • emp
    #23
    Minek ír az ilyen ember kritikát??? Láthatóan nem szereti a filmeket... Szar itt minden. A thrillertől a horroron át a fantasyig és persze szar a szórakoztató bohóckodás is. Kedves Szekeres Viktor! Nézzél inkább Tarkovszkijt reggeltől estig és ne frusztráld itt az olvasóközönséget!!!
  • barnie1990
    #22
    Kezd elegem lenni ezekből a fikázásokból itt az SG-n.Marhára tudom utálni a kedves cikkíró urat,csakhát bevallom én is tipikus fogyasztó vagyok,szóval ha 2x szarabb lenne a cikk,akkor is elolvasnám,csak mert mindig kíváncsi vagyok más ember véleményére.
  • debut12
    #21
    Szerintem a 2. fényévekkel jobb volt. Igaz a szinkron elég sokat nyomot a latba, de anélkül is jobb volt. Hol voltak olyan idióta formák az 1. részben, mint pl. Rőtszakál, Skiccpausz, Noniusz, Papyrusz, Eszemínusz... És még sorolhatnám tovább...
  • Rage47
    #20
    Sztem is az első sokkal jobb volt:)
  • pauly
    #19
    Hm,nekem meg az első tetszett jobban,sőt a 2. nem is nagyon tetszett valahogy...
  • sKie
    #18
    Masodik resz tenyleg magasan jobb volt az elso, azt maig barmikor megnezem, annyira jo.
    "hát nincs is az a hülye aki kétszer néz meg egy filmet a moziban....." En peldaul van amire 2x, vagy tobbszor is elmegyek (termeszetesen ami meg is eri).
  • Theodolit
    #17
    hi!
    Mért van az h ha filmről van szó sg.hu mindig azt irja h szar vagy azt h szar de a föszereplő nőért érdemes megnézni:(?
    Amugy aszterix nekem sokkal szimpatikusabb volt az első kettő részeb mint most..
    a bölcsészes cucc meg tök felesleges volt tényleg..
  • Reaperr
    #16
    "Akinek ennyi nem elég, az nyilván ELTE-s bölcsész."
    Miért degradálod le saját magadat ilyen szövegek beirásával a cikkbe, ilyeneket azért nem kéne beleírni. Nem gondolod?! Szégyenletes!!!!!
  • L3zl13
    #15
    Nem láttam a filmet de:
    Asterix az Olimpián? Úgy látszik már akkor is doppingoltak. És ezek után szurkoljak Asterixnek? (Mondjuk egyébként is mindig Obelix volt a kedvencem.)
  • Skyline
    #14
    Ez kötelező???:)
    EZ kötelező:
    http://www.youtube.com/watch?v=onX8C05G-kA
    :)))))))))))
  • Su0my
    #13
    "Akinek ennyi nem elég, az nyilván ELTE-s bölcsész. Vagy csak igényes szórakozást kereső filmrajongó."


    hmm.. én alapvetően azért szoktam szidni a bölcsészeket, mert nagy részük lenéz, hogy én mondjuk nem vagyok annyira művelt és inkább a reál tárgyak vonzottak mindig is... na de kérem, Cikkíró Úr, ez egyrészt sehogy sem kapcsolódik ide, másrészt teljesen stílustalan, harmadrészt meg ne szidjon már senkit sem céltalanul, ha megkérhetem. ugyanis Önnek egy filmkritika írása votla feladata (ami ismét nem sikerült, gratulálok:) ), másrészt, lévén Ön újságíró (szeretne lenni), Ön is valamennyire a bölcsészekhez áll közelebb. szóval gratulálok, feldugta a saját középsőujját az igencsak elkoptatott segglukába.
  • Loverman
    #12
    ha megnézed Depardieu-t egy sima képen, csak a mimikai ráncai vannak meg, CC viszont egyértelműen Öregnek fest már
  • Csaba42
    #11
    "Akinek ennyi nem elég, az nyilván ELTE-s bölcsész."
    Pfff, ennyit a sok ELTE-s majmolásról.
  • Inquisitor
    #10
    Miért, Depardieu hány éves? Még is megoldották valahogy, nem?
    Egyébként ő már régóta nem csak szinész, hanem rendező-producer is. Simán lehet saját filmet csinált vagy értelmesebb szerepet kapott.
  • CaptainRumi
    #9
    Igaz :)
  • Mister
    #8
    Cézár van a másodikban is. :D
    De Brutus csak ebben :)
  • CaptainRumi
    #7
    na valyon melyik részben van a Cézár.... xD?

    egyébként meg Delon is öreg Cézárnak szal Clavier biztos, h nem a kora miatt utasította vissza a szerepet.....
  • PokerFace
    #6
    Ez a poén melyik részben volt?
  • Loverman
    #5
    Christian Clavier meg azért nem jött vissza mert 56 évesen azért mégis csak furcsának tűnt volna a sok ráncával Asterix szerepében, na...
  • Loverman
    #4
    Én ELTE-s bölcsész vok XD De néha ilyen filmet is kell nézni. Nem hiszem el hogy azi de író nagyokosok többsége nem ad alább a Keresztapa komolyságánál (mondjuk).
    Egyik legjobb poén:
    Tömeg: Ave cézár!
    Brutus: Ave apa!
    Cézár: Ave én...
  • debut12
    #3
    A 2. rész felülmúlhatatlan!
  • Broafka
    #2
    de mű az a 10-es kép!
  • CaptainRumi
    #1
    Hiába fikázod itt a filmet ( még ha jót is akarsz) mindenki magasan fog szarni a véleményedre, legalábbis én biztos. Mit kellene várnunk egy direkt ilyen célból készült filmtől? Vagy te mit vártál el? Talán elgondolkodtató monológokat? Hősies önfeláldozást vagy mi a szart? Az egész szórakoztató jeleggel készült és ha lesz olyan jó mint az első vagy a második akkor szórakoztató is lesz. Azt írod egyszeri fogyasztásra ajánlott, hát nincs is az a hülye aki kétszer néz meg egy filmet a moziban..... és amikor legközelebb DvD n vagy tv ben nézi ugyanugy röhögni fog a poénokon amiken a moziban röhögött anno és sztem ez a lényeg
    Ui: Egyébként Asterix már az első két részben is halvány folt volt Depardieu Obelix alakítása mellett.